mastersintime.pl

Opinie (196) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (700)

Ważny od: 4 sie 2021
mastersintime.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

To, co chciałam i szybko, choć nasza, polska dystrybucja nie dała rady trzymać standardów. Musiałam jechać do punktu odbioru, a człowiek, który miał doręczyć przesyłkę nie dotarł (cały dzień byłam w domu) To drobiazg, ale jeśli wysyła wiadomość, że przyjdzie, to znaczy, że ja czekam. Niech nie wysyła wiadomości, że przyjdzie, tyko, że mam odebrać w punkcie. Na to się zgadzam

13 sie 2023
Produkt oryginalny, dobrej jakości. Natomiast bardzo na minus oceniam kontrakt z Obsługą Klienta.

Opinie nt. sklepu mastersintime.pl

w trakcie sprawdzania
Tragedia ostrzegam przed tą firmą!!!
Odpowiedź ze sklepu mastersintime.pl
Dear Jacek, Thank you very much for your review. We are very sorry that you experience this! After you indicated that you had not yet received the package, we immediately started an investigation and we see that the package has now been delivered. If you have not received anything yet, please let us know so that we can take action. Kind Regards, Team Mastersintime.pl