mastersintime.pl

Opinie (176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 4 sie 2021
mastersintime.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 wrz 2023
Wszystko było w porządku. Zdziwiło mnie tylko, że pismo jakie Państwo przesłali było w większości po angielsku z dodatkami polskich słów. Skoro mają Państwo stronę po polsku, to pismo do polskiego klienta, powinno być również w tym samym języku. To taki szczegół. Wszystko było sprawnie i doskonale : ) Dziękuję

13 sie 2023
Produkt oryginalny, dobrej jakości. Natomiast bardzo na minus oceniam kontrakt z Obsługą Klienta.

Opinie nt. sklepu mastersintime.pl

Słaba obsługa

Odpowiedź ze sklepu mastersintime.pl
13 sie 2023
Dziękuję za opinię Moniko. Przykro nam, że dowiedzieliśmy się o twoich złych doświadczeniach z naszym działem obsługi klienta, ponieważ zwykle staramy się pomóc klientom uzyskać jak najlepsze wrażenia, ponieważ satysfakcja klienta jest naszym głównym celem. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się z powrotem, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl ______________________________________________________________ Thank you for your feedback Monika. We are really sorry to learn abot your bad experience with our Customer Service, as usually we try our best to help customers get the best possible experience, as customer satisfaction is our main goal. We hope to see you back soon, so we can overcome your expectations. Your Service Team Mastersintime.pl