KIDS&TRIPS - sklep internetowy z innowacyjnymi produktami dla rodzin z dziećmi- Logo - Opinie

KIDS&TRIPS - sklep internetowy z innowacyjnymi produktami dla rodzin z dziećmi

Opinie (20) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (43)

Ważny od: 19 lip 2021
KIDS&TRIPS - sklep internetowy z innowacyjnymi produktami dla rodzin z dziećmi spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Zakupione przeze mnie poncza samochodowe dla dzieci są z dobrej jakości materiału i w żywych kolorach. Zamówienie bardzo szybko zostało zrealizowane. Jestem zadowolona z zakupów w kids&trips.

Nadal czekam na wysłanie zamówienia. Jak mam wystawić ocene jak nie mam zamówienia.

Opinie nt. sklepu KIDS&TRIPS - sklep internetowy z innowacyjnymi produktami dla rodzin z dziećmi

Pozytywnie

Mimo początkowych problemów, w końcu doszło do wysłania zamówienia, jestem zadowolona
Towar nie dojechał i nie ma kontaktu telefonicznego z firmą.
3 lut 2024

Opinia

24 lut 2024
Zamówienie nie dotarło !!! Zero kontaktu
7 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka i wszystko zgodne z opisem.
5 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
19 maj 2023
Super kontakt i sprzęt. Podnózek to jest coś co każdy powinien kupić dla dziecka. Polecam z całego serca!
Odpowiedź ze sklepu KIDS&TRIPS - sklep internetowy z innowacyjnymi produktami dla rodzin z dziećmi
25 cze 2023
Pięknie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią po zakupie podnóżka do fotelików samochodowch KneeGuardKids. Jest nam niezmiernie miło wiedzieć, że podnóżek spełnia swoją rolę wzorowo i poleca go Pani z całego serca. Pozdrawiamy
4 wrz 2023
Bardzo sprawna obsługa zamówienia, szybka realizacja i staranne opakowanie chroniące przed uszkodzeniem.
13 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Do każdego zamówienia podchodzimy w Kids&Trips ze starannością i jeśli tylko możemy realizujemy je niezwłocznie.
7 sie 2023
Bardzo solidna Firma. Dostawa szybka. Towar zgodny z zamówieniem i oczekiwaniem.
15 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować dla Pani to zamówienie. Zapraszamy ponownie.
4 paź 2023

Polecam na 100%

Dziękuję za doradztwo przy zakupie oraz sprawną i szybką wysyłkę.
22 wrz 2023
Produkt nadal nie został wysłany, a Wy już pytacie o ocenę
26 lis 2023
Błyskawiczna wysyłka, produkt zgodny z opisem. Polecam 🙂
21 cze 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia
25 cze 2023
Pięknie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią po zakupie. Cieszymy się, że mogliśmy niezwłocznie dostarczyć towar i wykonać swoją pracę ekspresowo. Pozdrawiamy
11 maj 2023
Polecam. Szybka dostawa.
25 paź 2023
27 maj 2023
25 cze 2023
Pięknie dziękujemy za wystawienie oceny. Pozdrawiamy
12 maj 2023
17 paź 2023