czajownia.pl

Opinie (198) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (198)

Ważny od: 17 mar 2023
czajownia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu czajownia.pl

14 lut 2024
Szybka dostawa
19 sty 2024
Fantastyczna herbata, akcesoria oraz super miejsce !!
22 sty 2024
Ciekawe herbaty, sprawna wysyłka. Polecam
15 sty 2024
7 sty 2024
22 gru 2023
dobra herbata, szybka dostawa
27 lis 2023
Dobre herbaty, dość szybka dostawa. I jeszcze raz - dobre herbaty!
14 lis 2023
31 paź 2023

Czarująca Czajownia

W Czajowni absolutnie cudowna i nie do podrobienia jest atmosfera! To bardzo wyciszające miejsce położone blisko serca tętniącego życiem Wrocławia. Polecam na chwilę wyciszenia, gdy przytłacza nas zgiełk i pęd codziennego życia. Nie trzeba się też znać na herbatach- w menu opisane są wszystkie cudeńka, które można zamówić, a ponadto obsługa zawsze chętnie pomoże dobrać coś pod gusta każdego klienta. Lokal ten zasługuje na każdą gwiazdkę!!
9 mar 2023
Uwielbiam herbaty z Czajowni, szczególnie Czajownię przy Białoskórnicznej w Wrocławiu, gdzie pracują ludzie zakręceni na pkt. herbaty. Jedyny "problem" to to, że nie potrafię zapamiętać tych skomplikowanych procesów zaparzania herbat, o których z taką prostotą opowiadają pracownicy. Dziękuję, moi drodzy!
9 mar 2023
Wiedza i profesjonalizm. Skarbnica informacji o herbacie, gatunkach i sposobach parzenia. Chyba najlepsze herbaty na rynku, sprowadzane bezpośrednio z plantacji. Nie ma żadnych sklepowych mieszanek czy pseudo herbat.

Herbata++, obsługa+

Podoba mi się, że można pić herbatę. Nie podoba mi się, że nie można było SAMODZIELNIE zanieść chapanu i gajwanów na swoje stanowisko. Kiedyś obsługa była nieco bardziej wyluzowana pod tym względem.

Wspaniałe miejsce

Świetni ludzie, oryginalny wystrój i miła atmosfera. Kiedyś zostawiłam u nich okulary, odesłali mi na własny koszt z Krakowa do Warszawy. No i herbaty są fantastyczne, ale to chyba oczywiste.
9 mar 2023
Wolalabym, zeby byly tam tez polskie ziola. Nie tylko herbaty z kofeina, teina to herbaty. Ja niestety juz tam nie chodze bo wlasnie malo tam dla mnie rzeczy jest juz, ale dobrze wspominam.
9 mar 2023

Polecam tę firmę, bo dba o klienta 😁

Firma ta jest moją zdecydowaną faworytką wśród innych tego typu sklepów sprzedających herbaty. Obsługa klienta profesjonalna i miła. Towar zapakowany perfekcyjnie Dostawa błyskawiczna
17 cze 2023
Lubię klimat tego miejsca. Jedyne w swoim rodzaju. Wszystkim, którzy chcą odwiedzić Wrocław i pytają mnie, gdzie warto pójść, mówię o tym właśnie miejscu.
1 kwi 2023
Bardzo szeroki wybór czarnych/czerwonych herbat z różnych cześci Azji i Afryki. Profesjonalna obsługa w lokalu wrocławskim oraz wytworzony tam klimat.
22 mar 2023
Uwielbiam twoją herbaciarnię dopracowane wnętrze przeprowadziliśmy się do innego miasta, ale nadal zamawiam u ciebie herbatę. Jesteś najlepszy
9 mar 2023
Najwyższa jakoś usług, wyśmienite, wyszukane herbaty. Polecam każdemu skorzystanie z oferty Czajowni.