Easytoys.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (76)

17 sty 2024
wszystko ładnie i pięknie. Jedyne, co mogłabym zasugerować to możliwość wysyłki do paczkomatu. Z tego, co pamiętam, to mogłam wybrać opcję jedynie kurierską

28 sty 2024
Nie otrzymałem zamówienia Czekam na nie, nie wysłano mi żadnej informacji że jest do odbioru Wszedlem na śledzenie przesyłki z ups a tam podobno odebrano przesyłkę 17 stycznia... Niestety nie byłem to ja więc nie mam pojęcia gdzie ona jest i kto ja otrzymał

Opinie nt. sklepu Easytoys.pl

27 sty 2024

Otouch: Ninja 2

To prawdopodobnie jeden z najlepszych zakupow w zyciu, rzecz niemozliwie odprezajaca, wreszcie moge "wyprowadzac pieska na spacer" rownoczesnie czytajac ksiazke lub ogladajac serial, albo po prostu cieszyc sie tymi wspanialymi doznaniami jakie zapewnia ten sprzet.
Nie mam nic do zarzucenia kupowanym produktom natomiast pakowanie mogło by być bardziej dyskretne np. zawinięcie w coś. Zabawki przyszły luzem rzucone w kartonie natomiast sam karton rozerwany i ewidentnie ktoś zaglądał co jest w środku
31 sty 2024

Polecam :)

Jeden z produktów zepsuł się po jednym użyciu, co mnie trochę zawiodło, natomiast wymiana towaru na nowy odbyła się błyskawicznie i bezboleśnie:)
27 sty 2024

Przyzwoity towar, dobra obsługa

Towar przyzwoitej jakości. Bardzo dobra obsługa - miałem problem z dostawą, paczka wróciła do sklepu, ale bez problemu została wysłana ponownie
22 sty 2024
Fantastic customer service! Great, client - focused service, fast delivery and a lot of high-quality products!
Solidna firma. Zdecydowanie polecam! Wszystko zafoliowane i spakowane w dyskretne pudełko.
1 lut 2024

Bardzo dobry sklep

Wszystko w porządku. Bardzo dobra obsługa, porządny wybór produktów.
22 sty 2024
Nie ma opcji wysyłki do paczkomatu, uważam to za spory minus.
6 lut 2024
Szybka dostawa produkty zgodne z opisem. Polecam.
szybka wysyłka, dobre zabezpieczenie paczki
29 sty 2024
Bezproblemowo i w terminie