mobile-city.pl

Telefony komórkowe i akcesoria, tablety, konsole.

Opis
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego. W naszej ofercie znajdują się telefony komórkowe, tablety, komputery, laptopy, konsole, drony oraz akcesoria. Każdy produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy, posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancję producenta. Umożliwiamy sprzedaż ratalną, leasing, przedłużenie gwarancji oraz ubezpieczenie zakupionych produktów. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy dowód zakupu, na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%. Oferujemy towar fizycznie dostępny w naszym sklepie, jesteśmy gotowi od razu wysłać go na Twój adres. Naszą działalność i portfolio produktów dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów oraz zmieniających się tendencji rynkowych. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane terminowo a obsługa posprzedażna była sprawna i satysfakcjonująca. Gwarantujemy bezpieczne i udane zakupy.
MOBILE CITY Bartosz Nosinski
ul. Głogowska 106/2
60-263Poznań
CEIDG REGON: 221115798
Bartosz Nosinski

Opinie nt. sklepu mobile-city.pl

4.87 / 5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu mobile-city.pl

15 godzin(y) temu
Wszystko zgodne z oczekiwaniami.

17 godzin(y) temu

Od zamówienia do dostawy towaru minęło 5 dni a pisaliście, że ino dwa dni ale towar wreszcie dotarł i są my happy

Wszystko super

Transakcja przebiegła bez problemów. Polecam.

Wszystko ok gdyby nie to że mimo mojej prośby przesyłka nie przyszła na czas. Sprzedający zwala na InPost. InPost pewnie powie że to wina sprzedającego. Ale efekt jest taki że przesyłka była prezentem i się spóźniła.

Odpowiedź ze sklepu mobile-city.pl
Dzień dobry, co tydzień wysyłamy setki zamówień do paczkomatów i nigdy nie było sytuacji, aby kurier dostarczał paczkę 4 dni. Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zamawiane produkty dotarły do Pana w najszybszym możliwym terminie. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację
Jestem zadowolony i polecam wszystkim

Wszystko zgodnie z opisem.

Wszystko ok.

Szybko i niezawodnie

Bardzo fachowa szybką obsługa

Wszystko ok.

Nic dodać

Szybko i sprawnie. Towar OK

Polecam.

1 tydzień temu
Szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

wszystko ok.

Wszystko w najlepszym porządku

Wszystko ok. Polecam

1 tydzień temu
Szybka dostawa i towar bez zastrzeżeń