Certyfikat dla mobile-city.pl

08.09.2016 r.
07.09.2017 r.

Opinie o mobile-city.pl

4.88/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 262 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 27.06.2016 r..

Świetny kontakt ze sprzedającym

Alles gut

Zadnych problemów,wszystko zgodne z opisem.

Wszystko w porządku.

Wszystko w porządku, bez zastrzeżeń

Szybko, sprawnie i na temat.

Bardzo profesjonalna obsługa

Wszystko ekstra. Polecam

Zakup, dostawa, kontakt ze sprzedawcą super

Wszystko cudownie

Szybko, dobry kontakt, bez problemów

ok polecam

Dobry kontakt, atrakcyjna cena.

Fachowo , szybko

wszystko bardzo OK polecam

Zamawiałam iPhone se , szybka dostawa , telefon nowy oryginalny , polecam

Wszystko dostarczone na czas, kompletna obsługa, produkt zgodny z opisem.

Dostawa była zrealizowana szybko i sprawnie

Towar zgodnie z zamówieniem odebrałem następnego dnia. Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam

Szybka dostawa, ceny idealne

BARDZO DOBRY KONTAKT ZE SPRZEDAJĄCYM TELEFON SUPER POLECAM

awesome

Wszystko szybko i sprawnie, zgodnie z opisem

Wszystko sprawnie, dobry kontakt ze sklepem, tylko kurier nie zastosowal się do zaleceń i w efekcie jeździł razy. Ale sklep, sprzedaż super

Opis produktu zgadzał się z rzeczywistym. Bardzo szybkie skompletowanie zamówienia i jego wysłanie. Polecam.

Gorąco polecam zakupy w mobile-city.pl Fachowa i rzetelna obsługa. Szybki termin realizacji i błyskawiczna dostawa.

Błyskawiczna realizacja, szczerze polecam

Bardzo dobra komunikacja, szybka rewelacyjna usługa

towar dostałem bez najmniejszych problemów (smartfon lenovo c2) niestety nic więcej o nim nie mogę powiedzieć ponieważ to nie ja go używam.

Super, towar zgodny z opisem

Niestety doszedł do mnie inny kolor telefonu niż zamówiłam, a do tego nawet nikt nie zechciał odpowiedzieć na mojego maila. Jak dla mnie jest to po prostu ignorowanie klienta..
Niedostateczny

Szybka wysyłka. Miła obsługa. Polecam.

Wszystko szybko, sprawnie towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam

wszystko super

Szybka i w pełni profesjonalna obsługa. Wysyłka potwierdzona telefonicznie. Wszystko jak najbardziej ok.

Profesjonalnie, bezproblemowo I na czas. Polecam

Można tylko polecać

Szybka i bezpłatna dostawa, dobra cena, kontakt telefoniczny ze strony sklepu przed wysyłką towaru, towar w oryginalnym opakowaniu zgodny z zamówieniem.

mobile-city.pl opinie klientów

mobile-city.pl

Telefony komórkowe i akcesoria, tablety, konsole.

mobile-city.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 08.09.2016 r.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego. W naszej ofercie znajdują się telefony komórkowe, tablety, komputery, laptopy, konsole, drony oraz akcesoria. Każdy produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy, posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancję producenta. Umożliwiamy sprzedaż ratalną, leasing, przedłużenie gwarancji oraz ubezpieczenie zakupionych produktów. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy dowód zakupu, na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%. Oferujemy towar fizycznie dostępny w naszym sklepie, jesteśmy gotowi od razu wysłać go na Twój adres. Naszą działalność i portfolio produktów dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów oraz zmieniających się tendencji rynkowych. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane terminowo a obsługa posprzedażna była sprawna i satysfakcjonująca. Gwarantujemy bezpieczne i udane zakupu.

ul. Głogowska 106/2

60-263 Poznań
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 221115798
Bartosz Nosinski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mobile-city.pl.