Certyfikat dla mobile-city.pl

08.09.2016 r.
07.09.2018 r.

Opinie o mobile-city.pl

4.91/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 372 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zdecydowanie polecam sklep.Moja ocena 10/10 za szybki,profesjonalny a co najwazniejsze mily i sympatyczny kontakt z klientem. Jednym slowem pelen profesjonalizm.

Wszystko OK

Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie.

Wszystko ok. poza brakiem gwarancji w języku polskim.

Bardzo profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolony

Świetny sklep, błyskawiczna dostawa.

polecam

Jest ok

Jak zawsze wszystko ok

Bardzo dobry kontakt szybka dostawa,

Wszystko ok. dobry kontakt.

Oki

Dostawa zgodnie z zapowiedzianym terminem. Towar w porządku. Z serwisu szczęśliwie nie musiałem korzystać.

Super obsługa, miła i bardzo kompetentna. Pan zadzwonił by potwierdzić zamówienie i zaproponował etui do telefonu. Towar zgodny z opisem w atrakcyjnej cenie. Przesyłka doszła szybko.

szybko i sprawnie , polecam

Szybka dostawa.

jest ok

polecam

Wszystko w najlepszym porządku, wysyłka szybka, a towar zgodny z opisem.

Okey:)

co prawda sklep oferował kolor modelu, którego nie był w stanie sprowadzić (podobno ne jest już dostępny), ale kontakt w tej sprawie był błyskawiczny i kompetentny.

Bez zastrzeżeń

Bardzo szybko i profesjonalnie.

Szybka i sprawna transakcja

Polecam. Błyskawiczna i pewna transakcja z kontaktem przed wysyłką.

Bardzo szybka dostawa i towar zgodny z opisem, polecam :)

Świetna obsługa oraz kontakt.

Wszystko ok.

Sprzedawca godny polecenia.

Wszystko OK. Towar oryginalny, dobra cena, szybka dostawa.

kontakt super, dostawa szybka lecz zamawiałem smartfon w kolorze szarym a dostałem złoty

Polecam firma bardzo powaznie podchodzi do klienta telefony zgodne z opisem keszcze raz polecam

Transakcja przebiegła bez problemów.

Bardzo fachowa obsługa, Polecam

Miła i profesjonalna obsługa, błyskawiczna wysyłka, towar w 100zgodny z zamówieniem

oki

Nie zamówienia nie dodali uwagę odnośnie dostawy.

Dostawa bardzo szybka, telefony dokładnie zapakowane, w stanie idealnym.

mobile-city.pl opinie klientów

mobile-city.pl

Telefony komórkowe i akcesoria, tablety, konsole.

mobile-city.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 08.09.2016 r.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego. W naszej ofercie znajdują się telefony komórkowe, tablety, komputery, laptopy, konsole, drony oraz akcesoria. Każdy produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy, posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancję producenta. Umożliwiamy sprzedaż ratalną, leasing, przedłużenie gwarancji oraz ubezpieczenie zakupionych produktów. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy dowód zakupu, na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%. Oferujemy towar fizycznie dostępny w naszym sklepie, jesteśmy gotowi od razu wysłać go na Twój adres. Naszą działalność i portfolio produktów dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów oraz zmieniających się tendencji rynkowych. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane terminowo a obsługa posprzedażna była sprawna i satysfakcjonująca. Gwarantujemy bezpieczne i udane zakupu.

ul. Głogowska 106/2

60-263 Poznań
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 221115798
Bartosz Nosinski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mobile-city.pl.