mennicaskarbowa.pl

Opinie (1027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3642)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Szybka wysyłka zamówionego towaru jednak należy poprawić bezpieczeństwo dostarczenia wartościowej przesyłki. Listonosz zadzwonił i powiedział że wrzucił do mojej skrzynki (mieszkam na 4tym piętrze) ja powiedziałem by poczekał ale jak zszedłem to już go nie było o dziwo skrzynka również była pusta. Zadzwoniłem pod numer który mi się wyświetlił lecz nie odebrał. To napisałem smsa że skrzynka jest pusta i zgłaszam to na policję on oddzwonił z pretensjami co się sadze lol. Pojawił się po 2 minutach i stwierdził że wrzucił moją przesyłkę do skrzynki 2 klatki obok więc powiedział by zapierdalał do nich i ją odebrał na co też pod nosem rzucił tekst z fochem jak by to była moja wina. Na szczęście był ktoś w mieszkaniu zeszła osoba(akurat mój znajomy), otworzyła skrzynkę i oddała przesyłkę. W wielu mieszkaniach mieszkają ukraińskie rodziny i już widzę jak by nie chcieli otworzyć listu i po ujrzeniu złotej monety przyszli i mi oddali. Listonosz powinien podczas wręczenia poprosić o kod który wpisuje w swoje urządzenie (zrobił to gdy już mi wręczał do ręki), a wrzucając do skrzynki nawet o to nie poprosił tylko pobiegł do samochodu.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

przy próbie opłacenia on-line pojawił się błąd i płatność nie przeszła (nie była to wina Mennicy). Ale większość sklepów ma wtedy łatwą opcję: "ponów próbę płatności" lub inaczej nazwą opcję dokończenia transakcji. Taka możliwość nie była widoczna w historii tej transakcji. A nie miałem czasu "wisieć na telefonie" do infolinii. Po kilku dniach transakcja została automatycznie anulowana. Produkt kupiłem u innego dystrybutora.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię. Pańskie zastrzeżenie zostanie przekazane do odpowiedniego Działu, aby podobne incydenty nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy.
Wywiązywać się z umowy!
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Szanowny Panie, jeszcze raz przepraszamy za trudności, które były wynikiem błędu w systemie transakcyjnym. Zgodnie z Pana dyspozycją, zwróciliśmy środki w całości zamiast realizacji wysyłki. Będziemy wdzięczni za weryfikację oceny, gdyż wydaje się ona dla nas niesprawiedliwa. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Obsługi Klienta
Dostarczyć zamówienie
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Szanowny Kliencie, towar został dostarczony w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.

Nieotrzymane zamówienie

Zamówiłam sztabkę, jednak nadal jej nie otrzymałam, mimo że minął już ponad miesiąc
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Niestety, z przyczyn niezależnych od nas, zamówienie było w puli dostawy, która dotarła do nas z opóźnieniem. Przepraszamy za niedogodności.
Do dnia dzisiejszego - po miesiącu - nie dostarczyli sztabki
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Jaką mam dać opinie jak pierwsze zamówienie miesiąc temu jeszcze nie dotarło?
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, niestety dostawa Pana towaru z mennicy dotarła do nas z opóźnieniem. Zamówienie już czeka na odbiór w oddziale. Przepraszamy za opóźnienie.
3 mar 2024
Od momentu złożenia zamówienia minął ponad miesiąc i nadal go nie otrzymałem.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, niestety dostawa Pana towaru z mennicy dotarła do nas z opóźnieniem. Zamówienie zostało nadane we wtorek. Przepraszamy za opóźnienie.
Dwukrotnie zamawiałem monetę i dwukrotnie przysyłano mi inną - niezgodną z tą co zamawiałem - trzeci raz nie będę próbować.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Uprzejmie informujemy, że w opisie każdej monety bulionowej jest zapis: "Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich." Co więcej, w przeciwieństwie do monet kolekcjonerskich, w przypadku monet bulionowych o ich wartości nie stanowi rocznik bicia monety.
11 lut 2024
Trzeba dokładnie opisać czym są monety niesortowane
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, niestety nie wiemy z czego wynika Pana ocena. Jeśli jakaś sprawa wymaga naszej interwencji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta - 801501521 lub 221006011.
11 lut 2024
Zamówienie nie zostało zrealizowane , ponieważ okazało się, że towar który zakupiłem nie jest jednak dostępny
26 sty 2024
Dobranie właściwych pracowników do odziału. Ostatnia obsługa to kompletne rozczarowanie....
20 sty 2024
Proszę odpisywać na wiadomości e-mail!!!!!
16 sty 2024

Poczta polska niepoważna

W taki sposób poczta polską dostarcza przesyłki wartościowe. Porzuca Wasze przesyłki.
24 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i sugestię dot. dostawy. Przekażemy ją do dostawcy usług pocztowych. Pozdrawiamy serdecznie.
Towar nie dotarł, choć 12-12-2023 ubiegłego roku zrobiłem zakupy. Dziś mamy 11 stycznia. Nie dostałem żadnej informacji o wysyłce. Jest Cisza. w przyszłym tygodniu podejmuję działania o zwrot zapłaty z odsetkami i rekompensatą.
10 sty 2024
Pudełko do menety jest uszkodzone i do tej pory zero odzewu z reklamacji żeby wymienić
7 sty 2024

To smutna wiadomość.

To smutna wiadomość -Taki opis wyświetla się przy dodaniu opinii z przeprowadzonej transakcji. To mi jest niezmiernie smutno, że powierzając swoje środki na zakup monety muszę się jeszcze mierzyć z wielkim niezadowoleniem. Zakupem tej monety bulionowej rezygnuję już z zakupów w Mennica Skarbowa. W opisie nie podano nic o występujących przebarwieniach na monecie (zdjęcie) Bulionówka może mieć różne "uszkodzenia" byle parametry się zgadzały ( taka odpowiedź pracownika MS) . Ta moja ocena jest również za słaby kontakt, proste krótkie "zbycie" długie oczekiwanie za odpowiedź- nie tego oczekuję od PARTNERA w INWESTYCJI. Krzysztof
3 sty 2024

Brak przesyłki i ogólnie słaba dostawa

Zamówiłem "wysyłka 24h" jeszcze w zeszłym roku, nadal jest "w toku", za to dostałem już 2 prośby o ocenę. Zamawiam co miesiąc przesyłkę kurierem i za każdym razem trafia do skrzynki na listy, ciekawe czy jakbym zamówił za kilka tysięcy złotych to też by tam trafiło? Już kiedyś pisałem o tym w ankiecie ale podejrzewam, że nikt tego nie czyta.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Szanowny Kliencie, Pana ocena jest dla nas zupełnie niezrozumiała. Towar został dostarczony w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.
31 gru 2023
Fatalny błąd w komunikacji po stronie firmy Mennica Skarbowa - potwierdzili otrzymanie mojej wiadomości w sprawie wysylki, a nastepnie zrobili dokladnie odwrotnie. Kosztowalo mnie to duzo nerwow i kosztow. Sam produkt ok, ale poczucie bezsilnosci klienta pozostalo.
31 gru 2023
Witam nie spodobało mi się wasza oferta co do opinii za rabat który był żałosny 70 gr .. wyzyska brania w opinii za śmieszny rabat
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za przesłanie komentarza. Uprzejmie informuję, ze rabat wynosił 0.5% jest on odliczany od wartości zamówienia.
26 gru 2023
Dlaczego za przelew klient musi jeszcze płacić 🤷🏻‍♂️
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za ocenę i komentarz do transakcji. Przy płatności PayU naliczana jest dodatkowa prowizja, żeby tego uniknąć zachęcam wybrania płatności poprzez zwykły przelew.