mennicaskarbowa.pl

Opinie (1080) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3762)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Szybka wysyłka zamówionego towaru jednak należy poprawić bezpieczeństwo dostarczenia wartościowej przesyłki. Listonosz zadzwonił i powiedział że wrzucił do mojej skrzynki (mieszkam na 4tym piętrze) ja powiedziałem by poczekał ale jak zszedłem to już go nie było o dziwo skrzynka również była pusta. Zadzwoniłem pod numer który mi się wyświetlił lecz nie odebrał. To napisałem smsa że skrzynka jest pusta i zgłaszam to na policję on oddzwonił z pretensjami co się sadze lol. Pojawił się po 2 minutach i stwierdził że wrzucił moją przesyłkę do skrzynki 2 klatki obok więc powiedział by zapierdalał do nich i ją odebrał na co też pod nosem rzucił tekst z fochem jak by to była moja wina. Na szczęście był ktoś w mieszkaniu zeszła osoba(akurat mój znajomy), otworzyła skrzynkę i oddała przesyłkę. W wielu mieszkaniach mieszkają ukraińskie rodziny i już widzę jak by nie chcieli otworzyć listu i po ujrzeniu złotej monety przyszli i mi oddali. Listonosz powinien podczas wręczenia poprosić o kod który wpisuje w swoje urządzenie (zrobił to gdy już mi wręczał do ręki), a wrzucając do skrzynki nawet o to nie poprosił tylko pobiegł do samochodu.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

31 gru 2023
Fatalny błąd w komunikacji po stronie firmy Mennica Skarbowa - potwierdzili otrzymanie mojej wiadomości w sprawie wysylki, a nastepnie zrobili dokladnie odwrotnie. Kosztowalo mnie to duzo nerwow i kosztow. Sam produkt ok, ale poczucie bezsilnosci klienta pozostalo.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Szanowny Kliencie, towar został dostarczony w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.
Towar nie dotarł, choć 12-12-2023 ubiegłego roku zrobiłem zakupy. Dziś mamy 11 stycznia. Nie dostałem żadnej informacji o wysyłce. Jest Cisza. w przyszłym tygodniu podejmuję działania o zwrot zapłaty z odsetkami i rekompensatą.
31 gru 2023
Witam nie spodobało mi się wasza oferta co do opinii za rabat który był żałosny 70 gr .. wyzyska brania w opinii za śmieszny rabat
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za przesłanie komentarza. Uprzejmie informuję, ze rabat wynosił 0.5% jest on odliczany od wartości zamówienia.
10 sty 2024
Pudełko do menety jest uszkodzone i do tej pory zero odzewu z reklamacji żeby wymienić
12 paź 2023
Wysłałam mail 12.09.2023m (treść poniżej) i nie doczekałam się odpowiedzi!!! Dzień dobry, Pierwsza sprawa: Składałam zamówienie na 20 G SZTABKA ZŁOTA - WYSYŁKA 24 H!, zaznaczając mennicę valcambi a otrzymałam chafner. Dla mnie to było ważne! Druga sprawa: Po 2 sms ach informujących o przesyłce, kurier przesyłkę wrzucił do skrzynki na listy, bez żadnego telefonu!!!!!! Trzecia sprawa: Od zamówienia 11.09.2023 i dokonania przelewu przed godz. 10 00 też 11.09.2023 do 14.09.2023 - wrzucenia do skrzynki, to nie jest 24H! Dorota Danak
13 paź 2023
Dzień dobry, zgodnie z opisem pod każdym produktem: "Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki". Uprzejmie informuję, że mamy 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na spakowanie zamówienia i przekazanie kurierowi. Wpłata wpłynęła do nas 11.09.2023 o godzinie 16:20. Przesyłka została spakowana następnego dnia o godzinie 14:30 i tego samego dnia odebrana przez kuriera. Nie naruszyliśmy terminu realizacji zamówienia. Jeżeli chodzi o pozostawienie przesyłki przez kuriera. Przekażemy ją do dostawcy usług pocztowych. Pozdrawiamy serdecznie.
16 maj 2023
Niestety przesyłka została nadana z dużym opóźnieniem i dopiero tuż przed weekendem majowym została spakowana do transportu. A termin odbioru przesyłki wypadł na 05.05.2023 gdzie w tym czasie nie było nas w domu. Mennica nie ponowiła wysyłki po tym czasie i się z nami nie skontaktowała.
17 maj 2023
Dzień dobry, Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem sklep ma 15 dni roboczych na realizację zamówienia. Jako że zostało ono opłacone 17 kwietnia, a przesyłka była już spakowana 25 kwietnia. Otrzymała Pani również informację mailową o nadanej przesyłce. Nie doszło do uchybienia regulaminowego terminu realizacji. 08 maja nastąpiła próba kontaktu z naszej strony w celu poinformowania Pani, że otrzymaliśmy zwrot przesyłki. Dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła. Pozdrawiamy.
11 cze 2023
13 cze 2023
Szanowny Kliencie, Pana ocena jest dla nas zupełnie niezrozumiała. Towar został wysłany w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.
16 paź 2023
Wygląd strony zmienił się na dużo gorszy, duża trudność w składaniu zamówień.
17 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Pańskie zastrzeżenie zostanie przekazane do odpowiedniego Działu. Pozdrawiamy.
27 maj 2023
Dostałem używana monetę , która była pożółkła i z ciemnymi plamami
1 maj 2023
Odmowa wysyłki towaru, brak odpowiedzi na maile nie polecam
26 kwi 2023
Drogo, niemiła obsługa
28 kwi 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Zweryfikujemy kwestię związaną z obsługą . Liczymy na dalszą współpracę, zapraszamy!
14 maj 2023
25 maj 2023
Dzień dobry, sprawdza została wyjaśniona. Przepraszamy za pomyłkę, robimy co w naszej mocy, żeby świadczyć jak najwyższą ilość usług. Środki zostały zwrócone na Pana konto.