mennicaskarbowa.pl

Opinie (1027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3642)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Szybka wysyłka zamówionego towaru jednak należy poprawić bezpieczeństwo dostarczenia wartościowej przesyłki. Listonosz zadzwonił i powiedział że wrzucił do mojej skrzynki (mieszkam na 4tym piętrze) ja powiedziałem by poczekał ale jak zszedłem to już go nie było o dziwo skrzynka również była pusta. Zadzwoniłem pod numer który mi się wyświetlił lecz nie odebrał. To napisałem smsa że skrzynka jest pusta i zgłaszam to na policję on oddzwonił z pretensjami co się sadze lol. Pojawił się po 2 minutach i stwierdził że wrzucił moją przesyłkę do skrzynki 2 klatki obok więc powiedział by zapierdalał do nich i ją odebrał na co też pod nosem rzucił tekst z fochem jak by to była moja wina. Na szczęście był ktoś w mieszkaniu zeszła osoba(akurat mój znajomy), otworzyła skrzynkę i oddała przesyłkę. W wielu mieszkaniach mieszkają ukraińskie rodziny i już widzę jak by nie chcieli otworzyć listu i po ujrzeniu złotej monety przyszli i mi oddali. Listonosz powinien podczas wręczenia poprosić o kod który wpisuje w swoje urządzenie (zrobił to gdy już mi wręczał do ręki), a wrzucając do skrzynki nawet o to nie poprosił tylko pobiegł do samochodu.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry