mennicaskarbowa.pl

Opinie (1080) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3762)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Szybka wysyłka zamówionego towaru jednak należy poprawić bezpieczeństwo dostarczenia wartościowej przesyłki. Listonosz zadzwonił i powiedział że wrzucił do mojej skrzynki (mieszkam na 4tym piętrze) ja powiedziałem by poczekał ale jak zszedłem to już go nie było o dziwo skrzynka również była pusta. Zadzwoniłem pod numer który mi się wyświetlił lecz nie odebrał. To napisałem smsa że skrzynka jest pusta i zgłaszam to na policję on oddzwonił z pretensjami co się sadze lol. Pojawił się po 2 minutach i stwierdził że wrzucił moją przesyłkę do skrzynki 2 klatki obok więc powiedział by zapierdalał do nich i ją odebrał na co też pod nosem rzucił tekst z fochem jak by to była moja wina. Na szczęście był ktoś w mieszkaniu zeszła osoba(akurat mój znajomy), otworzyła skrzynkę i oddała przesyłkę. W wielu mieszkaniach mieszkają ukraińskie rodziny i już widzę jak by nie chcieli otworzyć listu i po ujrzeniu złotej monety przyszli i mi oddali. Listonosz powinien podczas wręczenia poprosić o kod który wpisuje w swoje urządzenie (zrobił to gdy już mi wręczał do ręki), a wrzucając do skrzynki nawet o to nie poprosił tylko pobiegł do samochodu.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

Zamówienie złota gwiazda Valcambi CombiStar - zapakowana w plastikowy kapsel. Kapsel niestety porysowany. Rysy od czyszczenia.[zdj1] Sama złota gwiazda ze skazami. Na dwóch ramienicach jakaś dziwna skaza [zdj2] małe odbarwione kropeczki. Zakupu z tej mennicy nie jestem zadowolony ze względu na jakość. Następne zakupy zrobiłem u innych sprzedających i jest różnica. Otrzymuję nowe nieużywane sztabki i monety. Szkoda że tej gwiazdy nie kupiłem u kogoś innego - możliwe że otrzymałbym nowy ładny towar no i byłbym w pełni zadowolony - a to najważniejsze.
Mało profesjonalna obsługa przy odbiorze zamówienia. Wydłużenie czas odbioru zamówienia przez brak profesjonalizmu pracownika mennicy skarbowej.
Proszę o zawadomienie mnie, gdy ceny uncji spadną do 2100 dol. Bo obene sa sztucznie podwyższne, stracch przerd wojna itp
brak informacji po złożeniu zamówienia ,brak informacji o dokonanej wpłacie,brak informacji o statusie zamówienia i terminie odbioru.Dopiero po telefonie otrzymałem maila z nr zamówienia .Nie mogłem się zalogować by śledzić moje zamowienie( źle podano warunki logowania).Brak odpowiedzi na moje pytania kierowane do biuravobslugi klienta
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za przekazane uwagi. Przekazaliśmy do odpowiedniego działu w celu weryfikacji zgłoszenia. Pozdrawiamy
Źle doświadczenie ponieważ sklep popełnia błędy w cenówkach a potem anulują zamówienia.
Dostarczyć drogą mailową dokument zakupu. Prosiłem dwu krotnie bez odpowiedzi.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, niestety nie wiemy z czego wynika Pana ocena. Jeśli jakaś sprawa wymaga naszej interwencji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta - 801501521 lub 221006011.
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
8 lut 2024
odbior to nie moze być wrzucenie do skrzynki przesylki , wole do paczkomatu bo bezpieczniej
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię. Pańskie zastrzeżenie zostanie przekazane do odpowiedniego Działu, aby podobne incydenty nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy.
6 lut 2024
Brak dostępności złotych monet, które chciałem kupić w trybie 24h. Tryb 24h nie funkcjonuje zgodnie z gwarantowanym czasem. Zamówienie tego typu jest realizowane w kilka dni. Utrudniony dostęp do siedziby w Warszawie. Słaba obsługa na infolinii.
20 sty 2024
Proszę odpisywać na wiadomości e-mail!!!!!
7 sty 2024

To smutna wiadomość.

To smutna wiadomość -Taki opis wyświetla się przy dodaniu opinii z przeprowadzonej transakcji. To mi jest niezmiernie smutno, że powierzając swoje środki na zakup monety muszę się jeszcze mierzyć z wielkim niezadowoleniem. Zakupem tej monety bulionowej rezygnuję już z zakupów w Mennica Skarbowa. W opisie nie podano nic o występujących przebarwieniach na monecie (zdjęcie) Bulionówka może mieć różne "uszkodzenia" byle parametry się zgadzały ( taka odpowiedź pracownika MS) . Ta moja ocena jest również za słaby kontakt, proste krótkie "zbycie" długie oczekiwanie za odpowiedź- nie tego oczekuję od PARTNERA w INWESTYCJI. Krzysztof
3 sty 2024

Brak przesyłki i ogólnie słaba dostawa

Zamówiłem "wysyłka 24h" jeszcze w zeszłym roku, nadal jest "w toku", za to dostałem już 2 prośby o ocenę. Zamawiam co miesiąc przesyłkę kurierem i za każdym razem trafia do skrzynki na listy, ciekawe czy jakbym zamówił za kilka tysięcy złotych to też by tam trafiło? Już kiedyś pisałem o tym w ankiecie ale podejrzewam, że nikt tego nie czyta.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Szanowny Kliencie, Pana ocena jest dla nas zupełnie niezrozumiała. Towar został dostarczony w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.
24 gru 2023
Dlaczego mimo zarabiania na metalach bank pobiera jeszcze opłaty za przelew… niefajnie
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, uprzejmie informuję że w zamówieniu forma płatności jaką Pan wybrał to przelew zwykły. Za co nasza firma nie pobiera dodatkowych opłat.
16 sty 2024

Poczta polska niepoważna

W taki sposób poczta polską dostarcza przesyłki wartościowe. Porzuca Wasze przesyłki.
24 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i sugestię dot. dostawy. Przekażemy ją do dostawcy usług pocztowych. Pozdrawiamy serdecznie.
26 gru 2023
Dlaczego za przelew klient musi jeszcze płacić 🤷🏻‍♂️
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za ocenę i komentarz do transakcji. Przy płatności PayU naliczana jest dodatkowa prowizja, żeby tego uniknąć zachęcam wybrania płatności poprzez zwykły przelew.
1 paź 2023

Sztabka Pamp 10g

24 cze 2023

DOSTARCZAĆ ZAMAWIANE ZŁOTO

Wysyłać złoto o które pisze, już 3 razy otrzymałem złoto bez akredytacji LBMA C.Hafner chociaż za każdym razem piszę że C.Hafner nie chce
18 paź 2023
Wyjątkowo szybko zrealizowane zamówienie. Jednak nie podoba mi się sposób w jaki jest dostarczana przesyłka. Pomimo, że zamawia się kuriera Pocztex, to paczkę dostarczana jest jak zwykły list przez listonosza i w dodatku z widoczną etykieta od kogo. Nie ma kontaktu wcześniej, że przesyłka będzie a paczka wrzucona jest do skrzynki na listy dostępnej dla każdego z zewnątrz. Jeśli oferowana jest opcja kuriera, przesyłka o takiej zawartości powinna być jednak dostarczana w sposób bezpieczny dla klienta, w pewien sposób utajniona, tak by żadna osoba z zewnątrz nie miała możliwości jej zidentyfikowania i odebrania zamiast kupującego.
24 paź 2023