mennicaskarbowa.pl

Opinie (1092) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3787)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Szybka wysyłka zamówionego towaru jednak należy poprawić bezpieczeństwo dostarczenia wartościowej przesyłki. Listonosz zadzwonił i powiedział że wrzucił do mojej skrzynki (mieszkam na 4tym piętrze) ja powiedziałem by poczekał ale jak zszedłem to już go nie było o dziwo skrzynka również była pusta. Zadzwoniłem pod numer który mi się wyświetlił lecz nie odebrał. To napisałem smsa że skrzynka jest pusta i zgłaszam to na policję on oddzwonił z pretensjami co się sadze lol. Pojawił się po 2 minutach i stwierdził że wrzucił moją przesyłkę do skrzynki 2 klatki obok więc powiedział by zapierdalał do nich i ją odebrał na co też pod nosem rzucił tekst z fochem jak by to była moja wina. Na szczęście był ktoś w mieszkaniu zeszła osoba(akurat mój znajomy), otworzyła skrzynkę i oddała przesyłkę. W wielu mieszkaniach mieszkają ukraińskie rodziny i już widzę jak by nie chcieli otworzyć listu i po ujrzeniu złotej monety przyszli i mi oddali. Listonosz powinien podczas wręczenia poprosić o kod który wpisuje w swoje urządzenie (zrobił to gdy już mi wręczał do ręki), a wrzucając do skrzynki nawet o to nie poprosił tylko pobiegł do samochodu.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

20 sty 2024
Proszę odpisywać na wiadomości e-mail!!!!!
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię. Pańskie zastrzeżenie zostanie przekazane do odpowiedniego Działu, aby podobne incydenty nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy.
1 paź 2023

Sztabka Pamp 10g

24 cze 2023

DOSTARCZAĆ ZAMAWIANE ZŁOTO

Wysyłać złoto o które pisze, już 3 razy otrzymałem złoto bez akredytacji LBMA C.Hafner chociaż za każdym razem piszę że C.Hafner nie chce
18 paź 2023
Wyjątkowo szybko zrealizowane zamówienie. Jednak nie podoba mi się sposób w jaki jest dostarczana przesyłka. Pomimo, że zamawia się kuriera Pocztex, to paczkę dostarczana jest jak zwykły list przez listonosza i w dodatku z widoczną etykieta od kogo. Nie ma kontaktu wcześniej, że przesyłka będzie a paczka wrzucona jest do skrzynki na listy dostępnej dla każdego z zewnątrz. Jeśli oferowana jest opcja kuriera, przesyłka o takiej zawartości powinna być jednak dostarczana w sposób bezpieczny dla klienta, w pewien sposób utajniona, tak by żadna osoba z zewnątrz nie miała możliwości jej zidentyfikowania i odebrania zamiast kupującego.
24 paź 2023
Dziękujemy za ocenę i sugestię dot. dostawy. Przekażemy ją do dostawcy usług pocztowych. Pozdrawiamy serdecznie.
12 paź 2023
Wysłałam mail 12.09.2023m (treść poniżej) i nie doczekałam się odpowiedzi!!! Dzień dobry, Pierwsza sprawa: Składałam zamówienie na 20 G SZTABKA ZŁOTA - WYSYŁKA 24 H!, zaznaczając mennicę valcambi a otrzymałam chafner. Dla mnie to było ważne! Druga sprawa: Po 2 sms ach informujących o przesyłce, kurier przesyłkę wrzucił do skrzynki na listy, bez żadnego telefonu!!!!!! Trzecia sprawa: Od zamówienia 11.09.2023 i dokonania przelewu przed godz. 10 00 też 11.09.2023 do 14.09.2023 - wrzucenia do skrzynki, to nie jest 24H! Dorota Danak
13 paź 2023
Dzień dobry, zgodnie z opisem pod każdym produktem: "Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki". Uprzejmie informuję, że mamy 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na spakowanie zamówienia i przekazanie kurierowi. Wpłata wpłynęła do nas 11.09.2023 o godzinie 16:20. Przesyłka została spakowana następnego dnia o godzinie 14:30 i tego samego dnia odebrana przez kuriera. Nie naruszyliśmy terminu realizacji zamówienia. Jeżeli chodzi o pozostawienie przesyłki przez kuriera. Przekażemy ją do dostawcy usług pocztowych. Pozdrawiamy serdecznie.

Obsługa klienta na poziomie zerowym

Zdublowaliśmy z żoną zamówienie. Kilka minut po wykonaniu przelewu poprosiłem mailowo o nieprocesowanie zamówienia i zadzwoniłem do biura obsługi, gdzie opryskliwa pani powiedziała mi, że w przypadku złota nie ma możliwości odstąpić od umowy. Wyjaśniłem, że zamówienie nie zostało jeszcze przyjęte do realizacji i jego anulowanie jest jedynie kwestią dobrej woli. Tej jednak zabrakło - na infolinii potraktowali mnie jak w czasach PRLu, a na moje maile nikt nawet nie raczył odpowiedzieć.
23 cze 2023
Zamowilam z przesyka 24h i mija 8 dni, a mojego zamowienia nie ma. Na maila z zapytaniem co sie tym dzieje nie dostalam odpowiedzi, przez telefon pani mi powiedziala, ze to niby dlatego, ze na firme zakup i wymagal weryfikacji... przez tydzien? jesli taka jest procedura to czemu jest dla firm dostepna opcja 24h? poza tym to nie pierwszy zakup na ta firme w tym sklepie, to co nie zweryfikowali wczesniej?? jakas bzdura!
27 cze 2023
Dzień dobry, jeżeli ma Pani uwagi dotyczące obsługi zamówienia, zapraszam serdecznie do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801501521. Pozdrawiamy.
VD
25 maj 2023
Poor and entirely improper performance of certain Infoline personnel. Sent an email two times about this to CEO Jaroslaw Zoledowski but he ignored me completely. It seems that the bar I got is 2nd hand, not brand new from the mint. Sent a query to Mennica Skarbowa twice with questions about the gold fineness, certificates and the gold bar condition but the failed to provide any feedback either.
16 maj 2023
Niestety przesyłka została nadana z dużym opóźnieniem i dopiero tuż przed weekendem majowym została spakowana do transportu. A termin odbioru przesyłki wypadł na 05.05.2023 gdzie w tym czasie nie było nas w domu. Mennica nie ponowiła wysyłki po tym czasie i się z nami nie skontaktowała.
17 maj 2023
Dzień dobry, Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem sklep ma 15 dni roboczych na realizację zamówienia. Jako że zostało ono opłacone 17 kwietnia, a przesyłka była już spakowana 25 kwietnia. Otrzymała Pani również informację mailową o nadanej przesyłce. Nie doszło do uchybienia regulaminowego terminu realizacji. 08 maja nastąpiła próba kontaktu z naszej strony w celu poinformowania Pani, że otrzymaliśmy zwrot przesyłki. Dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła. Pozdrawiamy.
13 paź 2023
Koszt transportu zbyt wysoki, opłaty za przelewy, mamy XXI wiek, przy takich wydatkach transport powinien być bezpłatny, ubezpieczenie transportu tez powinno być w cenie. Poza tym długo czekałam na dostawę,, dłużej niz wskazywała informacja w trakcie zakupów
13 paź 2023
Dziękujemy za ocenę. Po weryfikacji w systemie, zamówienie zrealizowaliśmy z opóźnieniem 1 dnia roboczego, za co najmocniej przepraszamy. Zakupy z 15 dniowym terminem realizacji są zamawiane u producentów indywidualnie wg Państwa zapotrzebowania i czasami mogą pojawić się opóźnienia w łańcuchu logistycznym. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, by dochować terminu wskazanego w regulaminie.
7 paź 2023
Fatalna komunikacja między działem w Krakowie a siedzibą w Warszawie, co doprowadza do strat czasu i pieniędzy. Co dotyczy obsługi w filii krakowskiej, ekspedientki - inaczej to nie nazwać, raczej nie nadają się do rodzaju działalności firmy.
13 paź 2023
Dziękujemy za wystawienie oceny. Słuchamy uważnie naszych Klientów dlatego jeśli ma Pani jakiekolwiek sugestie dotyczące poprawności obsługi i realizacji Pani zamówienia, zapraszamy serdecznie do podzielenia się nimi z Biurem Obsługi Klienta na adres mailowy sklep@mennicaskarbowa.pl
1 lip 2023

Spekulacja złotem.

Ceny złota od dłuższego czasu są bardzo stabilne ale nie w Mennicy Skarbowej. Amerykański bizon jednego dnia potrafi kosztować 8897 zł, natomiast w przeciągu dwóch tygodni może być o ponad 600 zł tańszy. Spekulacja.
13 lip 2023
Dziękujemy za uwagi. Ceny są zależne od wielu zmiennych i sytuacji na rynku, a także cen dostaw. Pozdrawiamy serdecznie.
11 cze 2023
13 cze 2023
Szanowny Kliencie, Pana ocena jest dla nas zupełnie niezrozumiała. Towar został wysłany w umówionym terminie, zgodny ze wszystkimi opisami zawartymi na naszej stronie. Prosimy o kontakt z naszą infolinią w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów związanych z naszymi usługami. Pozdrawiam serdecznie.
15 paź 2023
Jedna z monet porysowana
17 paź 2023
Dzień dobry, uprzejmie informuję, że wskazane uszkodzenie nie ma wpływu na wartość monety. Materiał, który otrzymujemy od dostawców, jest przesyłany w tubach menniczych. W trakcie transportu mogą powstać rysy, które nie wpływają na wycenę W przypadku skupu monet bulionowych weryfikowana jest waga metalu. Jeżeli nie ma znacznego uszczerbku np. brak części monety, to towar jest traktowany jako pełnowartościowy. Pozdrawiam serdecznie.
11 paź 2023
Czas oczekiwania na przesyłkę do 15 dni. Ani dnia szybciej.... zawsze górna granica czasu....
13 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Korzystając z okazji uprzejmie wyjaśniamy, że termin realizacji zamówienia wynikał z opcji wybranej podczas składania zamówienia, tj. 15 dni roboczych. W sytuacji, gdy istotny jest szybki termin realizacji prosimy wybrać opcję 24h.
4 lip 2023
Doręczenie powinni być do rąk własnych za okazaniem dowodu tożsamości lub osobie upoważnionej
13 lip 2023
Dziękujemy za przekazane uwagi. Przekazaliśmy do odpowiedniego działu w celu weryfikacji zgłoszenia. Pozdrawiamy
17 maj 2023
po pierwsze system doręczeń przesylek . czemu nie ma np. paczkomatu lub wysylki do banku itp
23 maj 2023
Bardzo dziękujemy za przesłaną sugestie, przekażemy do odpowiedniego działu.
24 gru 2023
Dlaczego mimo zarabiania na metalach bank pobiera jeszcze opłaty za przelew… niefajnie
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry, uprzejmie informuję że w zamówieniu forma płatności jaką Pan wybrał to przelew zwykły. Za co nasza firma nie pobiera dodatkowych opłat.
16 paź 2023
Wygląd strony zmienił się na dużo gorszy, duża trudność w składaniu zamówień.
17 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Pańskie zastrzeżenie zostanie przekazane do odpowiedniego Działu. Pozdrawiamy.
27 maj 2023
Dostałem używana monetę , która była pożółkła i z ciemnymi plamami