balticbhp.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2101)

Ważny od: 20 lip 2020
balticbhp.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sprawdzony od kilku lat, bez żadnych problemów nawet gdy z winy producenta musiałem reklamować buty. Szybka wysyłka ze sklepu internetowego, spory asortyment również w Sosnowcu ich sklepie stacjonarnym.
CM
Cezary M.
Sosnowiec

31 gru 2023
Tragedia !!!! Zamówienie złożone zapłacone !!! Zero informacji co się dzieje a minoł już ponad tydzień !!! Nie polecam tego sklepu 👎

Opinie nt. sklepu balticbhp.pl

10 sty 2024
10 sty 2024
7 gru 2023

Super sklep!

Obsługa na wysokim poziomie. Dostawa szybko zrealizowana. Świetna opcja z odbiorem w sklepie stacjonarnym.
10 sie 2023
Bardzo profesjonalna obsługa klienta, elastyczne podejście do poszczególnych zamówień, miły kontakt, błyskawiczna obsługa. Wysoka jakość produktu, na bieżąco informacja o etapach realizacji zamówienia. Serdecznie polecam i dziękuję!!!
11 lip 2023
Perfekcyjnie działa obsługa klienta w Balticbhp. Przez okres ok. 4 lat jak korzystam z usług Balticbhp nie miałem żadnego nieprzyjemnego doświadczenia podczas zakupów, czy ewentualnych reklamacji produktu. Polecam!

Sosnowiec rządzi

Dalej uważam że dziewczyny z Sosnowca są najlepsze i zasługują na ekstra premie. Będę o tym truć do póki ich nie docenicie. Mają ogromna wiedzę i zawsze świetnie doradza telefonicznie i stacjonarnie ;)
1 paź 2023
Robię zakupy już kolejny raz. Od dwóch kat nie kupuje już nigdzie indziej. Wszystko na czas, solidnie i rzetelnie. Balticbhp powinno startować w najbliższych wyborach. Ja bym głodował w ciemno 😉
RK
ROMAN K.
Przylekow
JEST NIE ZABARDZO SKARPETY O ROZ 39/42 SA BARDZO CIASNE JAK NA ROZMIAR 42 TO JEST PRZYCZYNA MALEJ ROZMIOAROWKI CZY OSZCZEDNOSC MATERIALU JESTEM NIE ZADOWOLONY Z ZAKUPU
13 sie 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produty wzorowo wykonane,wygodne i komfortowe w noszeniu.A co ważne darmowa dostawa.Polecam sprzedawcę i produkty Snickers.
12 gru 2023
Parę razy zamawiałem u brania w tym sklepie, obsługa na najwyższym poziomie. Ceny bardzo dobre, lepsze niż u konkurencji. Napewno coś jeszcze kupię w Balticu 👌
10 sie 2023
Świetny produkt, dobra cena, szybka przesyłka, świetny kontakt i komunikacja. Co poprawić? Na smartfonie nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia.
10 lip 2023
Nie było problemu z dokonaniem zwrotu i czasem zwrotu wpłaty . Opis obuwia na stronie odpowiada w 100 % danemu przedmiotowi , który kupujemy.
6 paź 2023
Rękawice Mechanixy z ściętymi palcami okazały się w sam raz na via ferrate. Bardzo dobre i świetnie lezaly.
10 maj 2023
Ekspresowa realizacja zamówienia. Towar 100% zgodny z opisem i w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam!
20 lis 2023
Wszystko przebiegło sprawnie, dobrybkontakt. Towar zgodny z opisem tylko rozmiarówka buta 42 jakby 43.5.
2 gru 2023
Bardzo przejrzysty i konkretny kontakt sprawia, że zakupy u Was to czysta przyjemność.
28 lis 2023
Profesjonalne podejście sprzedawcy w sklepie w Poznaniu.I mega wysoki poziom obsługi .
11 lip 2023
szybka realizacja zamówienia atrakcyjne rabaty, i troska o dopasowanie produktów
10 lip 2023
Sposób obsługi klienta, rozpatrywanie reklamacji, szybkość realizacji zamówień.
Wszystko na czas, informacja o statusie przesyłki, spodnie dobrane idealnie:)