adasrebro.pl- Logo - Opinie

adasrebro.plOpinie

ważny od: 4 gru 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep adasrebro.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie adasrebro.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 gru 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu adasrebro.pl

6 sty 2022
Kupiłam długie wiszące kolczyki oraz komplet kolczyki i łańcuszek w gwiazdki. Wcześniej czytałam pozytywne komentarze o biżuterii ze sklepu Ada srebro i w 100% się z nimi zgadzam. Biżuteria została przysłana błyskawicznie. Kontakt mailowy ze sklepem wzorowy, a biżuteria piękna. Wygląda faktycznie dużo ładniej niż na zdjęciach. Jest pięknie zapakowana. Bardzo polecam i na pewno będę od tej pory kupowała w tym sklepie biżuterię.

2 gru 2021
PRZY ZDEJMOWANIU METKI ODERWAŁO SIĘ ZAPIĘCIE, BARDZO CIENKI

Opinie nt. sklepu adasrebro.pl

8 wrz 2022
3 wrz 2022
6 sty 2022
7 gru 2021
Polecam!Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Zamówione kolczyki są śliczne,pięknie mieniące się cyrkonie.Będą idealnym dodatkiem do mojej świątecznej stylizacji.Kolczyki dotarły błyskawicznie,zapakowane w eleganckie pudełeczko.
19 lip 2022
Zakupiłam naszyjnik i kolczyki do kompletu. Srebro przepięknie wykonane. W rzeczywistosci jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu. Wysyłka błyskawiczna. Polecam
9 gru 2021
Bardzo polecam :) Szybka dostawa zamówienia, a kolczyki piękne, zapakowane w eleganckie pudełko prezentowe. To na pewno nie ostatnie moje zakupy :)
28 gru 2021
Bransoletka bardzo ładna, w rzeczywistości ładniejsza niż na zdjęciu, zapakowana w śliczne pudełko prezentowe, szybka dostawa, polecam
7 gru 2021
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, błyskawiczna wysyłka, przepiękna biżuteria zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe, polecam
5 gru 2021
Niesamowicie szybka dostawa zamówienia w 24h oraz pięknie zapakowane zamówienie. Zachęca do dalszego kupowania. Bardzo polecam.
30 sty 2022
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, który otrzymałam na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Dziękuję.
30 gru 2021
Super kontakt, śliczne kolczyki, pięknie zapakowane i błyskawicznie dostarczone :) bardzo dziękuję!
27 sty 2022
Cudowne, delikatne, azurowe kolczyki, ekspresowa wysyłka. Zdjęcie nie oddaje uroku produktu :)
6 gru 2021
Voucher wygrałam na meczu siatkówki Anioły Toruń, zamówione kolczyki przyszły śliczne :)
1 kwi 2022
Biżuteria piękna, starannie wykonana, a ceny konkurencyjne, z całego serca polecam 👍
20 lut 2022
Bardzo sprawna transakcja, towar zgodny z.opisem, jestem zadowolona, polecam.
4 gru 2021
Szybka wysyłka, piękny produkt zapakowany przecudnie na prezent. Dziękuję
17 sty 2022
Bransoletka piękna a do tego śliczne zapakowana.Polecam z całego serca.
6 gru 2021
Szybka obsługa, bez żadnych problemów. Produkt zgodny z oczekiwaniami.
19 gru 2021
Szybka dostawa zgodnie z zamowienieniem oraz eleganckie opakowanie.
11 lut 2022
Błyskawiczna przesyłka, wisiorek prześliczny. Szczerze polecam!!!