hunt-fish.eu

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (928)

Ważny od: 23 lis 2015
hunt-fish.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sie 2023
Sklep Hunt-Fish umożliwił mi realizację pozornie najprostszego zapotrzebowania na uniwersalne buty turystyczne ze skóry licowej, pozbawionych membrany, o elastycznej podeszwie i przystosowanych do "słowiańskiej" stopy, czyli sporej i szerokiej. Pan Piotr Oleksy sprowadził dla mnie buty Hanwag Travi Low SF Extra o poszerzanej budowie, w rozmiarze 13. To praktycznie jedyny taki model na rynku europejskim, zalanym zbędnymi w dużej części membranami i nubukami, zwalniającymi producentów od stosowania porządnej i wolnej od skaz skóry. Buty okazały się wyjątkowo wygodne. Odpowiadając na pytanie, co można zrobić lepiej - trochę rzuca się w oczy niedostatek polskich producentów w ofercie sklepu, np. słynnych na międzynarodowym rynku producentów śpiworów puchowych. Tym niemniej z przekonaniem stawiam piątkę sklepowi.

25 lip 2023
Zbyt długi czas realizacji zlecenia. Brak komunikacji ze strony sklepu o etapie realizacji.
LS

Koszalin
25 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu hunt-fish.eu
28 lip 2023
Szanowny Kliencie przepraszamy za opóźniona wysyłkę. Dokonał Pan zakupu produktu, który sprowadzaliśmy od naszego zagranicznego partnera z poza UE. W dniu zakupu w mailu potwierdzającym zamówienie otrzymał Pan informację o deklarowanym przez sklep terminie wysyłki 10 dni roboczych (istotne: informacja jest też widoczna przed dokonaniem zakupu jak również jest opisana w regulaminie sklepu). Wysyłka nastąpiła z 2 dniowym opóźnieniem za co najmocniej przepraszamy. Najczęściej jesteśmy w stanie dostarczyć towar w deklarowanym terminie, jednak czasem z powodu specyfiki dostawy ( np. kraj z poza UE, urząd celny) niestety te terminy potrafią się nieznacznie wydłużyć. W związku z powyższą sytuacją dokonamy zmian informacyjnych na stronie sklepu. Z brakiem komunikacji trudno nam się zgodzić ponieważ informacje o zamówieniu, terminie wysyłki i samej wysyłce Pan otrzymał. Z opóźnioną wysyłką jak najbardziej się zgadzamy i jeszcze raz przepraszamy!