hunt-fish.eu

Opinie (116) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (940)

Ważny od: 23 lis 2015
hunt-fish.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sie 2023
Sklep Hunt-Fish umożliwił mi realizację pozornie najprostszego zapotrzebowania na uniwersalne buty turystyczne ze skóry licowej, pozbawionych membrany, o elastycznej podeszwie i przystosowanych do "słowiańskiej" stopy, czyli sporej i szerokiej. Pan Piotr Oleksy sprowadził dla mnie buty Hanwag Travi Low SF Extra o poszerzanej budowie, w rozmiarze 13. To praktycznie jedyny taki model na rynku europejskim, zalanym zbędnymi w dużej części membranami i nubukami, zwalniającymi producentów od stosowania porządnej i wolnej od skaz skóry. Buty okazały się wyjątkowo wygodne. Odpowiadając na pytanie, co można zrobić lepiej - trochę rzuca się w oczy niedostatek polskich producentów w ofercie sklepu, np. słynnych na międzynarodowym rynku producentów śpiworów puchowych. Tym niemniej z przekonaniem stawiam piątkę sklepowi.

Sklep w porządku , jednak buty meind sulden które kupiłem rozwaliły się po 4 wyprawach w góry - oczywiście reklamacja nie została przyjęta odradzam zakop meindli - jakość tragiczna , złodziejska firma - za to cena z kosmosu

Opinie nt. sklepu hunt-fish.eu

Chyba jedyne miejsce w zachodniopomorskim, w którym można przymierzyć wodery. Bardzo duży wybór Simmsa i innych marek, polecam
Polecam zakupy w sklepie szeroka gama produktów wysokiej jakości, szybka wysyłka, bezproblemowe zwroty.
Szybkość realizacji zamówienia.
MS
Maciek S.
Żyrardów
Wszystko w porządku. Polecam.
Szybka dostawa
30 mar 2024
30 mar 2024

Obsługa premium

Wysokiej klasy produkty. Profesjonalna obsługa i troska o to by klient był w pełni usatysfakcjonowany.
Najlepszy sklep outdoor & hunting. Zdecydowanie najlepszy.
Duży wybór, szybka i sprawna realizacja POLECAM
Wszystko ok
KK