hunt-fish.eu

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (928)

Ważny od: 23 lis 2015
hunt-fish.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sie 2023
Sklep Hunt-Fish umożliwił mi realizację pozornie najprostszego zapotrzebowania na uniwersalne buty turystyczne ze skóry licowej, pozbawionych membrany, o elastycznej podeszwie i przystosowanych do "słowiańskiej" stopy, czyli sporej i szerokiej. Pan Piotr Oleksy sprowadził dla mnie buty Hanwag Travi Low SF Extra o poszerzanej budowie, w rozmiarze 13. To praktycznie jedyny taki model na rynku europejskim, zalanym zbędnymi w dużej części membranami i nubukami, zwalniającymi producentów od stosowania porządnej i wolnej od skaz skóry. Buty okazały się wyjątkowo wygodne. Odpowiadając na pytanie, co można zrobić lepiej - trochę rzuca się w oczy niedostatek polskich producentów w ofercie sklepu, np. słynnych na międzynarodowym rynku producentów śpiworów puchowych. Tym niemniej z przekonaniem stawiam piątkę sklepowi.

25 lip 2023
Zbyt długi czas realizacji zlecenia. Brak komunikacji ze strony sklepu o etapie realizacji.
LS
Leszek S.
Koszalin

Opinie nt. sklepu hunt-fish.eu

Obsługa premium

Wysokiej klasy produkty. Profesjonalna obsługa i troska o to by klient był w pełni usatysfakcjonowany.
AG
Agnieszka G.
Bełchatów
Sklep oferuje bardzo dobry towar, trudny do znalezienia u innych sprzedawców. Poszukiwałam trekkingowego obuwia dla stóp z haluksami. Uprzedzono mnie, że czas oczekiwania będzie długi, więc uzbroiłam się w cierpliwość. Pierwsze Hanwagi musiałam odesłać, gdyż zamówiłam za duży rozmiar, jednak następne buty okazały się doskonałe. W trakcie realizacji zamówienia miało miejsce drobne nieporozumienie, ale wysłany mail wyjaśnił sprawę i personel sprawnie uporał się z kłopotem. Plusy: dobra jakość proponowanego towaru, szybki zwrot środków w przypadku zwrotu i właściwa reakcja na wątpliwości klienta. Minus: towar trzeba odesłać na własny koszt - to już obecnie rzadkość. Ogólnie jednak jestem zadowolona i sklep szczerze polecam:)
Najlepszy sklep outdoor & hunting. Zdecydowanie najlepszy.
1 dzień temu
Polecam zakupy w sklepie szeroka gama produktów wysokiej jakości, szybka wysyłka, bezproblemowe zwroty.
Duży wybór, szybka i sprawna realizacja POLECAM
KK
Robert G.
Giżycko
14 lut 2024
5 sty 2024
Bardzo miła obsługa odpowiedzi na pytania przez klienta profesjonalne . Sklep polecam Piotr
3 sty 2024
Najbardziej podobał mi się towar, który zamówiłem - spełnił moje oczekiwania.