hunt-fish.euOpinie

hunt-fish.eu - Buty turystyczne, trekkingowe, odzież terenowa.

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór odzieży i obuwia dla myśliwych, wędkarzy i turystów - dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek oraz pracę w terenie. Wysoka jakość produktów, niespotykane kolekcje m.in. buty Hanwag ze skóry tybetańskiego yaka czy najwyższej jakości skór BIO, wysublimowana kolekcja obuwia z serii Meindl Identity, najwyższej jakości odzież z serii Fjallraven Numbers. Na zmarznięte dłonie proponujemy rękawice firmy Hestra - niezrównany komfort użytkowania, najwyższa jakość materiałów i wykonania.
HUNT-FISH.EU Katrzyna Czaja
ul. Przestrzenna 11
70-800 Szczecin
CEIDG REGON:320502194
Katrzyna Czaja

Opinie nt. sklepu hunt-fish.eu

4.91/5.00

Już drugi raz wybrałam sklep Hunt-Fish, ponieważ mają w ofercie największy w kraju wybór modeli butów Meindl (poprzednio w grudniu 2019 r.) - dla mnie to ważne, ponieważ mam nietypowe stopy: popularny rozmiar, wysokie podbicie, szerokość i haluksy. Zamówiłam na wyjazd w góry buty dla męża i dla siebie. Okazało się, że na mój model (dla nietypowych stóp, a jakże), trzeba będzie nieco zaczekać. Kilka przed wyjazdem na urlop okazało się, że moje buty nie dotrą do mnie na czas, że będą już po urlopie, z winy dostawcy. Wtedy do akcji wkroczył Personel sklepu i przez telefon doradzono mi model butów Hanwag, który również nadaje się do moich wymagających "kopytek", do tego w podobnym kolorze, do tych, które wybrałam wcześniej. Buty leżą super, są bardzo wygodne, a dzięki szybkiej pomocy Sprzedających, buty dotarły w dobę na drugi koniec Polski (dosłownie, jestem z Hrubieszowa). Na urlop jadę w porządnym obuwiu, dopasowanym do moich potrzeb - dzięki profesjonalnym poradom i natychmiastowej reakcji Pana Pawła. Pozdrawiam serdecznie, jesteście SUPER!!!
Czytaj dalej 7 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie

Czytaj dalej 7 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu hunt-fish.eu

Filtruj  Sortuj Trafność
To nie pierwsze moje zakupy w Hunt-Fish. Gorąco polecam ten sklep.Towar najwyższej jakości, zamówienie zrealizowane bardzo szybko. W razie wątpliwości, warto zadzwonić do ekipy sklepu-zawsze służą miłą i profesjonalną poradą. Na pewno jeszcze tu wrócę :)
 pomocny (4)
Szybka realizacja zamówienia, pomimo, iż towaru nie było na stanie, został sprowadzony przed wcześniej ustalonym terminem. Sprzęt wysokiej jakości, dobry kontakt. Polecam!
Witam! Podoba mi się przesłanie informacji o istocie zawartości sklepu. Forma folderu że zdjęciami artykułów oraz cenami jest dobra.
 pomocny (2)
Duży wybór markowych produktów do łowiectwa, wędkarstwa i szwędactwa. Szybka realizacja zamówienia, polecam.
 pomocny (1)
Produkt zgodny z zamówieniem, bardzo szybka realizacja 😄💪
 pomocny (1)
Szybko, sprawnie i zgodnie z opisem.
Bardzo szybka wysyłka i dostawa
Zdecydowanie polecam
wszystko ok, polecam
Excellent service
Good Job
solidnie
Wczoraj
Kolejny raz robiłem zakupy w sklepie hunt-fish.eu i po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem.Wiedza o sprzedawanym produkcie, życzliwość Pani Kasi oraz całego zespołu wręcz powala na kolana a wspaniały uśmiech i ciepły głos Pani Kasi dopełnia wszystkiego.Jest jak wisienka na torcie.Po prostu perfekcja i profesjonalizm pod każdym względem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim.
 pomocny (7)
Buty Hanwag Tatra II Lady bez membrany - to było nietypowe zamówienie, bo bez membrany. Zamówiłam bez płacenia, zatem spokojnie czekałam na sprowadzenie produktu. Ale zadzwoniłam do sklepu i zostałam uprzedzona ile wysyłka może trwać, wszystko się zgadzało (czyli 2 tygodnie trzeba liczyć). Komunikacja ze sklepem bez zarzutu. Buty fantastyczne!
 pomocny (3)
Profesjonalna porada odnośnie wyboru butów dopasowana do moich preferencji. Firma dostarcza bardzo szczegółowe dane dotyczące wybranego towaru, szybka wysyłka, zawsze miły kontakt telefoniczny. Zdecydowanie polecam
 pomocny (4)
Doskonały kontakt, jeszcze lepsze doradztwo i naprawdę szeroki wybór. Do tego błyskawiczna wysyłka. Towar zgodny z opisem w 100%. Nie można chcieć nic więcej.
 pomocny (5)
Solidnie i fachowo. Towar prima sort, wiedza personelu i doradzenie bez zarzutu.
Wysoka jakość zakupionych produktów ! Profesjonalna obsługa. Polecam!!!