hunt-fish.euOpinie

ważny od: 23.11.2015
Sklep hunt-fish.eu został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hunt-fish.eu można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23.11.2015

Opinie nt. sklepu hunt-fish.eu

Mija już rok od zakupów w w/w firmie i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu przy ofercie sprzedaży zwłaszcza butów górskich firmy hanwag i meindl. Pan Andrzej to można powiedzieć chodząca encyklopedia w kwestii doradztwa przy doborze obuwia zarówno dla mężczyzn,kobiet czy młodzieży. Uderza też elastyczność firmy-gdy but nie pasuje/np. rozmiar/ to kurier natychmiast na koszt firmy odbiera buty i przywozi nowe-a cena się nie zmienia.W pełni polecam zakupy ale zachęcam też do wcześniejszej rozmowy z Panem Andrzejem ,który nie szczędzi czasu dla klienta

Fatalna obsługa. Po miesiącu od opłacenia zamówienia nadal nie otrzymałam produktu. Brak informacji brak reakcji na moje telefony. Stanowczo odradzam

Opinie nt. sklepu hunt-fish.eu

Dziękuję za miłą obsługę i rzeczowe doradztwo, kupiłam t-shirty Royal Robins - koszulki są fantastyczne, przewiewne, lekkie i bardzo ładnie się układają.
Super firma! Jestem stałym klientem i za każdym razem zakupy są bez zarzutu. Profesjonalna i miła obsługa :)
bardzo przyjemne doświadczenie. Gratulacje!!! Wszystko było superlatywne
Szybka wysyłka,sprawnie i elegancko.
Jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Wodery Simms Guide i buty Flyweight już sprawdzone w boju. Wydałem dużo kasy, ale nie żałuję. Doceniam możliwość przymiarki w sklepie na miejscu i co wazne możliwość porównania poszczególnych modeli i oczywiście super profesjonalną obsługę. Panie Piotrze szacun! Troszkę dozbieram i wracam po zimowego Challengera.
Strona internetowa, kontakt ze sklepem, szybka dostawa. Bezproblemowe i przyjemne zakupy.
Nie po raz pierwszy kupuję, zawsze wszystko w porządki.
Bardzo dobry kontakt
brak kontaktu odnośnie zamówień i terminów dostaw
Odpowiedź ze sklepu hunt-fish.eu
Szanowny Kliencie, Pana zamówienie nie mogło zostać realizowane ponieważ nie dokonał Pan zapłaty za zamówiony produkt. Do tego zamówienia nie otrzymaliśmy od Pana żadnej korespondencji, iż zaplata zostanie dokonana w późniejszym terminie, co oczywiście jest jak najbardziej możliwe. Zamówione buty były dostępne do natychmiastowej wysyłki zgodnie z deklarowanym przez sklep terminem 24h od daty zamówienia. Po 14 dniach od nieopłaconego zamówienia produkty z niezrealizowanych zamówień system sklepowy automatycznie przekierowuje na dostępny stan magazynowy. Przepraszamy za niedogodności związane z powyższym zamówieniem, ale w tej sytuacji błędu sklepu nie było.
Wiele się naczytałem o spodniach Barents Pro i moje oczekiwania były dość wysokie. Po miesiącu intensywnego użytkowania mogę powiedzieć, że opinie nie są przesadzone, to wyjątkowe spodnie w teren i bardzo uniwersalne, wyglądają to ze posłużą długo, co przy tej cenie też ważne. Dziękuje pracownikom sklepu za profi obsługę i idealne podpowiedzi co do rozmiaru. Polecam.
Meindl to Meindl. Fajnie że macie taki wybór, to już moje kolejne buty Meindla i zapewne nie ostatnie. Dziękuję za rzeczowe porady i profesjonalną obsługę. Skarpety z nowej kolekcji tez fajne, sprawdziły się na kilku dłuższych wyjściach.
Jak zawsze bez zarzutu, czasem trochę trzeba poczekać na sprowadzenie produktu, ale takie czasy. Jestem wędkarzem, to cierpliwość mam w DNA :) Dziękuję i polecam.
Plecak Simms'a świetny, lekki i wygląda na wytrzymały. Dzięki i do następnego razu.