Warowny.com - sklep internetowy z urządzeniami i narzędziami- Logo - Opinie

Warowny.com - sklep internetowy z urządzeniami i narzędziami

Opinie (50) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (130)

Ważny od: 21 gru 2018
Warowny.com - sklep internetowy z urządzeniami i narzędziami spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 sie 2023
Sprzęt firmy Stihl dostarczony przez kuriera InPost wszystko ładnie zapakowane w bardzo dobrym stanie technicznym, kilka minut przed odbiorem zadzwonił telefon od kuriera InPost że dojeżdża do mojego domu, potem była zapłata i odbiór towaru.

26 gru 2023
Zamowilem produkt ktory kosztowal 3600 zl a nastepnego dnia zadzwonil do mnie pracownik firmy ze nastapila pomylka i oni moga mnie sprzedac ten produkt ale musze im zaplacic 1000 zl wiecej ,oczywiscie odmowilem i anulowalem zamowienie ,uwazam ze solidna firma tak nie powinna postepowac z klijentem ,jestem zniesmaczony zaistniala sytuacja ,nie polecam.
SO
slawomir o.
westerstede

Opinie nt. sklepu Warowny.com - sklep internetowy z urządzeniami i narzędziami

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry