zlowokazje.plOpinie

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

profesjonalizm głównie po stronie doradcy handlowego w kwestii zakupu i jego doradztwa,szybka przesyłka,sprzęt dostarczony spełnił moje oczekiwania.Bardzo polecam nikt nie będzie zawiedziony.Mogę śmiało stwierdzić że to będzie mój sklep na pozostałe zakupy.Życzył bym wszystkim sklepom internetowym takiej opieki nad kupującym wówczas codzienność była by prostsza BRAWO tak dalej ZLOWOKAZJE

Tragiczna obsługa klienta, dodzwonić się do nich to już w ogóle można zapomnieć. Maila pisze w poniedziałek to może w czwartek lub piątek odpiszą. Jedynie ceny maja konkurencje, poza tym nie polecam. Dużo nerwów straciłem, kupilem nowy kołowrotek za 1000 zł który od samego początku okazał się niesprawny i miesiąc czekania na nowy. Wolałbym dołożyć trochę i kupić gdzie indziej.

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

Jest ok. Chociaż z ostatnią paczką był drobny problem ,a mianowicie przesyłka nie była dobrze zapakowana i zaklejona .Praktycznie to była otwarta. Ale to myślę jednorazowy przypadek i tą kwestię da się poprawić. Z innymi przesyłkami nie mam zastrzeżeń ,Czas dotarcia przesyłki niejednokrotnie szybszy niż krajowy. Polecam sprzedawcę i pozdrawiam całą ekipę.!!!
Polecam zakupy. Fajne promocje, a sama przesyłka (z Holandii) bardzo szybko dotarła do Polski. Towar dobrze zapakowany, nic nie uległo uszkodzeniu. Z pewnością będę kupował w tym sklepie.
Bardzo dobry sklep. Towar zamówiony jest zgodny z opisem. Bardzo szybka dostawa. Fajne konkursy chociaż jeszcze nic nie wygrałem. Polecam ten sklep wszystkim wędkarzom.
Ocena super. Jak na zagraniczny sklep fachowa obsługa i kontakt, no i profesjonalne podejście do klienta, super zachowanie w sprawie reklamacji. Profesjonalizm
towar w bardzo dobrej cenie i jakości, szczególnie wędki i gumy, bardzo dobra komunikacja i terminy dostawy, ogólnie sprzęt wyspkiej klasy.
Przesyłkę otrzymałem na czas pod wskazany adres. Byłem bardzo zadowolony z pracy firmy. Myślę, że nadal będę korzystał z usług firmy.
Za droga wysyłka, za wysokie minimum logistyczne, wielgache pudełko podczas gdy zawartość zajmowała połowę.
Fotel zgodny z oczekiwaniem, polecam ale przesyłkę 2-3 dni można między bajki włożyć. 7 dni roboczych.
Bardzo dobry sklep wędkarski. Zawsze jestem zadowolony z zakupu. Polecam wszystkim wędkarzom.
Mega szybka realizacja zamówienia bardzo dobre ceny tylko trzeba trafić na fajną promocje
Super towar szybka dostawa wszystko na wysokim poziomie .Pozdrawiam cała ekipe zlowokazja.
Szybka dostawa i dobry kontakt,sprzęt zgodnie z zamówieniem. Bardzo zadowolony. Polecam
Bałem się zwrotów natomiast wszystko przebiegło nadzwyczaj szybko i bezproblemowo
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, dobrze zapakowany. Polecam.