zlowokazje.pl

Opinie (303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1121)

23 gru 2023
Wszytko w porządku ale myślę że jak przy większych zakupach był by jakiś gratis np od wydanych 400-600 coś dorzucić wydaję że mieli byście więcej zamówień zależy od tego co dorzucić pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🤗🤗

19 wrz 2023
Badziew, nie wart złamanego grosz

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

17 gru 2023
1 sty 2024
Podany czas realizacji zamówienia był niezgodny z rzeczywistym.
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
9 sty 2024
Panie Francesco, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że czas realizacji zamówienia był dłuższy niż podany na stronie. Niestety grudzień to bardzo pracowity okres zarówno w sklepach internetowych jak i firmach spedycyjnych dlatego czasami zdarzają się opóźnienia, przepraszamy serdecznie za tę niedogodność. Zapraszamy do kontaktu, chcielibyśmy to Panu jakoś zrekompensować!
16 lis 2023
Bardzo złe opakowanie. Dotarło rozerwane, straciłem jeden towar.
21 lis 2023
Super sklep, idealna jakość w stosunku do ceny, bardzo dobry kontakt oraz szybka wysyłka, wkoncu znalazłem sklep dla siebie. polecam dla każdego wędkarza .
26 lis 2023
Pierwsze zakupy Taczka przyszła w 4 dni super cena. Minus za opakowanie słabo zabezpieczona paczka na szczęście taczka przyszła bez zarysowań i uszkodzeń.
1 paź 2023

Super okazja

Bardzo ładne wędki ,dodatkowo z trzema szczytówkami.Jestem bardzo zadowolony z zakupu dwóch feeerow w wyjątkowo niskiej cenie.
28 lis 2023
Wózek jest super, polecam!!!! Nie wędkuję, ale też potrzebuje przenosić cięzkie graty w trudnym terenie!. jest idealny!
25 kwi 2023
Wędka jak dla mnie idealna.Sygnalizuje doskonale delikatne brania i pięknie pracuje.Wizualnie bardzo ładnie wygląda.
JM
Joanna M.
25 lip 2023
Kontakt z firmą wspaniały, kupiony produkt zgodny z opisem, przesyłka ekspresowa. Polecam polecam polecam!
7 sie 2023
JM
jarosław m.
wilkowice
6 sie 2023
30 lip 2023
Zmiana firmy kurierskiej będzie dużym plusem
7 gru 2023
Świetne promocje dobrych sprzętów polecam.
AS
Artur S.
Kołaczkowo
5 lis 2023
Super produkt za przyzwoite pieniądze
20 cze 2023
Ekspresowa wysyłka. Zakup towaru którego nigdzie nie można było już dostać ( rakieta zanętowe Wolf)
14 cze 2023
Kolejny zakup, szybka realizacja, dobre ceny, zwłaszcza jak złapiemy jakieś przecenione produkty 😉
22 lis 2023
Super sklep, szybka wysyłka, dobry kontakt a sprzęt wspaniały, bardzo duży wybór. Polecam.
7 paź 2023
Przekonały mnie produkty niedostępne w innych sklepach - trudno dostępne. Pozdrawiam