zlowokazje.pl

Opinie (305) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1098)

23 gru 2023
Wszytko w porządku ale myślę że jak przy większych zakupach był by jakiś gratis np od wydanych 400-600 coś dorzucić wydaję że mieli byście więcej zamówień zależy od tego co dorzucić pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🤗🤗

19 wrz 2023
Badziew, nie wart złamanego grosz

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

31 mar 2023
Czas wysyłki jak czas dostarczenia Dalece odbiega od ( dwa tygodnie) dzisiejszych standardów
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
3 kwi 2023
Dzień dobry, przykro nam z powodu tak niskiej opinii. W tym przypadku wysłaliśmy zamówienie praktycznie od razu od złożenia zamówienia natomiast wystąpiło opóźnienie firmy kurierskiej na co niestety nie mieliśmy wpływu. W każdym razie przepraszamy za niedogodność. Następnym razem czas dostawy na pewno będzie lepszy.
31 mar 2023

Dwa razy Wysłany niezgodny Towar raz używany, po zgłoszonej reklamacji wysłany niezgodny tańszy produkt

Pierwsza paczka została dostarczona z używanym sprzętem, po przejściu mozolnej drogi aby zwrócić towar, dziś odebrałem paczkę z inną wersja sygnalizatorów, naprawdę nie mam słów którymi mógłbym opisać ta sytuacje zdecydowanie odradzam korzystanie z zlowokazje.pl
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
4 kwi 2023
Dzień dobry, jeszcze raz dziękujemy za złożone zamówienie. Pana zamówienie rzeczywiście nie przebiegło sprawnie i jest nam z tego powodu bardzo przykro. Zamówił Pan u nas zestaw sygnalizatorów i przypadkowo otrzymał Pan od nas zestaw, który został zwrócony od innego klienta i nie powinien był wrócić na stan magazynowy. Sprzedajemy tylko nowe produkty, a zwrócone produkty są zwykle zawsze odsyłane do dostawcy. Więc to absolutnie nie powinno było się zdarzyć! Zwrócił nam Pan ten zestaw i natychmiast wysłaliśmy nowy zestaw. Teraz magazyn popełnił błąd i przypadkowo wysłaliśmy Panu zły zestaw. Tak więc naprawdę wszystko poszło źle z Pana zamówieniem i w pełni rozumiemy, że nie jest Pan z tego powodu zadowolony. Oczywiście nadal chcielibyśmy spróbować rozwiązać tą sprawę w sposób satysfakcjonujący dla Pana. Chcielibyśmy prosić o ponowny kontakt z naszym działem obsługi klienta. Zadbamy o to, aby otrzymał Pan właściwy zestaw.. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodność.
30 mar 2023
29 mar 2023