zlowokazje.pl

Opinie (313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1136)

23 gru 2023
Wszytko w porządku ale myślę że jak przy większych zakupach był by jakiś gratis np od wydanych 400-600 coś dorzucić wydaję że mieli byście więcej zamówień zależy od tego co dorzucić pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🤗🤗

19 wrz 2023
Badziew, nie wart złamanego grosz

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

Dalej nie dostałem paczki poniewaz sklep w ktorym miałem odebrać paczkę jest zlikwidowany. Prosiłem o pomoc ale dostałem odpowiedź że paczka jest w tym sklepie gotowa do odbioru.Wysłałem nawet odpowiedź z Supportu DPD że paczka jest nie możliwa do dostarczenia ale że adres musi zmienić nadawca czyli sklep. I żebym się skontaktowal se sklepem. Opisałem cały problem w wiadomości do zlowokazje a oni odpisali mi że sprawdzili śledzenie paczki i że jest dostarczona i mogę ją w tym zlikwidowanym sklepie. Dramat nie polecam. Zdj zlikwidowanego sklepu w którym to czeka na mnie niby paczka.
Towar wyraźnie wygląda na używany /ślady błota na podeszwach/, oraz naprawiany/ plamy kleju na wewnętrznych szwach nogawek/. o tych faktach nie było wzmianki w ofercie. Gdybym wiedział z pewnością bym się nie zdecydował na kupno. Jeszcze nie sprawdziłem czy przeciekają, bo tylko tego mi brakuje.
Zamówiony towar zgodny z opisem. Przesyłka nie naruszona bez żadnych uszkodzeń. Niestety jedna gwiazdka tylko i wyłącznie za czas dostawy. Z 3 dni roboczych zrobiło się dni 10. Niestety planowany wyjazd na ryby bez zamówionego sprzętu.
Bardzo opóźniona dostawa
1 kwi 2024
Dramat, odradzam zakupy. Zamówiłem spodniobuty dwie pary w dwóch rozmiarach aby wybrać właściwy rozmiar. Okazało się że jedne są za małe a te drugie który pasowały to nie były nowe tylko przysłali mi towar że zwrotów z dziura na nogawce. Oczywiście odesłałem to 11 marca ale do dzisiaj czyli do 20 marca nie mam ani zwrotu pieniędzy ani żadnej informacji. Kontakt telefoniczny nieosiągalny.
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Drogi Kliencie, przed wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że został dostarczony niepełnowartościowy produkt! Zawsze dokładamy starań się aby nasi klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani. Najmocniej przepraszamy za niedogodność - to z pewnością nie było intencjonalne. Prosimy o pilny kontakt z nami drogą telefoniczną lub mailową - rozwiążemy dla Pana ten problem tak szybko jak to możliwe!
Nie ten towar wysłano. W opakowaniach znajduje się inny towar niż na opakowaniu. Dodatkowo brak komunikacji z waszej strony
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Drogi Kliencie, przed wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że został dostarczony niewłaściwy produkt! Rozumiemy również że wystąpiły problemy z komunikacją. Zawsze staramy się jak najszybciej odpowiadać na wiadomości od naszych klientów a wszystkie sprawy traktujemy bardzo poważnie. Najmocniej przepraszamy za niedogodność. Prosimy o pilny kontakt z nami drogą telefoniczną lub mailową - postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.
Wysłano złe zamówienie, nie umie się doprosić abym dostał towar za który zapłaciłem, jak udowodniłem , że pomylono towar to już zero kontaktu z ich strony, nie polecam , oszuści
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Panie Tomaszu, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że otrzymał Pan inny produkt niż na zdjęciu na naszej stronie internetowej. Było to spowodowane błędem na naszej stronie (na zdjęciu znajdował się starszy model produktu). Przepraszamy za to. Ten problem został rozwiązany po uzgodnieniu z Panem dogodnego sposobu, w tym przypadku wybrał Pan zwrot części kosztów zamówienia. Jeżeli jednak nie jest Pan zadowolony z rozwiązania - prosimy o kontakt z nami.
Przesyłka od 7 lutego jeszcze nie dotarła a dzisiaj jest 20 luty!
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Pani Joanno, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. Bardzo przykro jest nam słyszeć że paczka po tak długim czasie nie została jeszcze dostarczona! Najmocniej przepraszamy za niedogodność. Prosimy o pilny kontakt z nami drogą mailową lub telefoniczną - postaramy się dla Pani jak najszybciej rozwiązać ten problem.
Brak pop-ups kulek Solar Chilli Fisch rozmiar 14
1 sty 2024
Podany czas realizacji zamówienia był niezgodny z rzeczywistym.
9 sty 2024
Panie Francesco, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że czas realizacji zamówienia był dłuższy niż podany na stronie. Niestety grudzień to bardzo pracowity okres zarówno w sklepach internetowych jak i firmach spedycyjnych dlatego czasami zdarzają się opóźnienia, przepraszamy serdecznie za tę niedogodność. Zapraszamy do kontaktu, chcielibyśmy to Panu jakoś zrekompensować!
19 wrz 2023
Badziew, nie wart złamanego grosz
9 sty 2024
Panie Przemysławie, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. Bardzo przykro nam słyszeć że jakość otrzymanych produktów nie spełnia Pana oczekiwań, chcielibyśmy to dla Pana ładnie rozwiązać - zapraszamy do kontaktu.
6 cze 2023
Produkty słabe jakościowo, a gdy chcesz dokonać zwrotu wyskakują jakieś błędy pomimo opłacenia przesylki brak etykiety zwrotnej, praktycznie brak kontaktu ze sprzedającym ponadto wprowadzanie klienta w błąd ponieważ na stronie kontakt jest podany do Wrocławia a tak naprawdę firma mieści się w Holandii i stamtąd też jest wysyłany towar
18 lip 2023
Panie Tomaszu przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie zamówienia. To bardzo irytujące że otrzymane produkty były słabe jakościowo oraz że był problemy z kontaktem. Chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację i ładnie dla Pana tą sprawę rozwiązać. Prosimy o kontakt mailowy. Przepraszamy najmocniej za niedogodność.
1 maj 2023
Sprzedawać towar nie zniszczony, porysowany. Jak zamawiam z dostawą na adres to odbiór również powinien być podanego adresu a, muszę ganiać do najbliższych palcowe które przyjmują takie paczki. Za to że muszę pokonać 10km w jedną stronę i tracić około 1,5 godziny w dwie strony nikt Mi nie odda. Pierwszy i zarazem ostatni raz 😞
1 maj 2023
Panie Arkadiuszu, przede wszystkim dziękujemy za złożenie zamówienia. Bardzo nam przykro że produkty zostały dostarczone porysowane, możliwe że doszło do ich uszkodzenia podczas transportu. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail, na pewno ładnie rozwiążemy dla Pana ten problem. Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!
27 kwi 2023
Wysyłaja połamane wędki a czemu?? bo wysłaja je w kartonach nawet pobierajac oplate za przesylke niestandradowa,smiech na sali. Kontakt słaby
1 maj 2023
Drogi kliencie, przede wszystkim dziękujemy za złożenie zamówienia. Bardzo nam przykro że wędki zostały dostarczone połamane. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail, na pewno ładnie rozwiążemy dla Pana ten problem. Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!
MJ
29 paź 2023
przypon tytanowy z ultimate zerwał się na małej rybie, krętlik został...
12 paź 2023
Nie uprzedził mnie nikt o tak długim czasie wysyłki
Słabo zabezpieczony towar.
18 cze 2023
Czas dostawy oraz kontakt
18 lip 2023
Panie Dariuszu, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie zamówienia. Przykro słyszeć nam że czas dostawy oraz kontakt nie były na optymalnym poziomie. Bardzo prosimy o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia sytuacji. Z góry przepraszamy najmocniej za niedogodność.
24 lis 2023
Nie przyszła przesylka
9 sty 2024
Drogi kliencie, bardzo przykro nam słyszeć że przesyłka nie została dostarczona, przepraszamy za niedogodność.. Zapraszamy do kontaktu z nami, wyślemy Pana zamówienie ponownie lub zwrócimy pieniądze.