zlowokazje.plOpinie

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

profesjonalizm głównie po stronie doradcy handlowego w kwestii zakupu i jego doradztwa,szybka przesyłka,sprzęt dostarczony spełnił moje oczekiwania.Bardzo polecam nikt nie będzie zawiedziony.Mogę śmiało stwierdzić że to będzie mój sklep na pozostałe zakupy.Życzył bym wszystkim sklepom internetowym takiej opieki nad kupującym wówczas codzienność była by prostsza BRAWO tak dalej ZLOWOKAZJE

Tragiczna obsługa klienta, dodzwonić się do nich to już w ogóle można zapomnieć. Maila pisze w poniedziałek to może w czwartek lub piątek odpiszą. Jedynie ceny maja konkurencje, poza tym nie polecam. Dużo nerwów straciłem, kupilem nowy kołowrotek za 1000 zł który od samego początku okazał się niesprawny i miesiąc czekania na nowy. Wolałbym dołożyć trochę i kupić gdzie indziej.

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

Najlepszą poprawą,było by żetelne informowanie klijenta przed zakupem o terminie dostaw.Czyli termin dostawy od 1-7 dni roboczych.
Brak informacji o wysyłce musiałem sam zadzwonić.
Zero kontaktu w celu wyjaśnienia dlaczego przesyłka tydzień nie była wysłana. Towar dotarł z opóźnieniem ale taki jak zamówiony.
Przedmioty pomimo sporej wartości zostały zapakowane niechlujnie. Karton uległ uszkodzeniu i tylko cudem drobne elementy w jego wnętrzu nie wypadły.
w razie problemów z opłaceniem zamówienia nie mozna ponowic płatności po nieudanej płatności. w zamówieniu powinien byc link ponów płatnośc
Odpowiedzieć na proste pytanie które wysłałem 2 tyg temu.