petrostar.pl- Logo - Opinie

petrostar.pl

Opinie (99) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 20 maj 2021
petrostar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 paź 2023
Wybrałem odbiór w sklepie w sąsiedztwie (Ursus) z płatnością na miejscu. Przewidywany termin dostawy to 2 dni, więc poprosiłem o kontakt, zanim ściągną mój akumulator do sklepu. Faktycznie - następnego dnia rano otrzymałem telefon, wyjaśniliśmy realny termin, który zaakceptowałem. W sumie dostawa była jeszcze szybciej. Żona pojechała, zapłaciła, personel sklepu pomógł jej zanieść aku do auta.

18 sty 2024
Skoro nie ma towaru po co go wystawiacie. Dwukrotnie zostałem przez was oszukany kupując towar a później dowiadując się że go nie macie . Przez wasze zachowanie musiałem jeździć taksówkami.

Opinie nt. sklepu petrostar.pl

bylejakość
8 lut 2024
Ubolewamy że nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Cały czas pracujemy nad poprawieniem jakości obsługi, dlatego zapraszamy ponownie, postaramy się wynagrodzić zaistniałą sytuację. Prosimy o wiadomość na adres mailowy kontakt@petrostar.pl
18 sty 2024

Świadomie wprowadzacie ludzi w błąd

JG
Janusz G.
29 sie 2023
Nie zostałem poinformowany o braku oleju, a w trakcie Zamowienia był stan magazynowy. Po kilku dniach dowiedziałem się ze są braki. Oczywiście po moim tel.
26 kwi 2023
Kurwa panowie i panie ursus to jakaś porażka i to jaka kosmiczna zamawiam k2 kokpit sprey 16zł przyjeżdżam kupuje jadę do domu chuj nie psika wiozę spowrotem wchodzę ten pan po prawej najbliżej dzwi w okularach paragon mówię nie mam ale mam nr zamówienia musi być paragon bo oni są pośrednikiem zacząłem się z nim tam kłucić i ten pan z boku powiedział żeby zrobił zwrot i ten zrobił porażka
13 cze 2023
Oczywscie Bielany jak zawsze zamówienie się nie zgadza PORAŻKA ZAMKNIJCIE TEN SKLEP NIC NIE MA CZAS OCZEKIWANIA WIELKA NIEWIADOMA A POTEM SIĘ OKAZUJE ŻE TEGO NIE MA ALBO SIĘ NIE ZGADZA
MK
Mirosław K.
Duszniki Zdroj
17 maj 2023
Brak słów na ocenę-brak kontaktu, czas oczekiwania na zamowienie poniżej krytyki, sprzedają produkty ktorych nie posiadają na stanie NIE POLECAM
2 maj 2023
Nie dbają o klienta. Towaru często nie posiadają i anulują zamówienia. System rabatowy niezrozumiały. Kiedyś ceniłem, teraz nie polecam.
7 lis 2023
5 dni KURIEREM i paczka dalej nie dotarła, nadana po 3 dniach od zamówienia, to zart.
HP
Henryk P.
Izabelin
4 paź 2023
Uczulić pracowników by byli milsi dla klienta a nie robili problemów
12 maj 2023
Brak informacji o zamówieniu. Nie wiadomo kiedy będzie zrealizowane.
14 cze 2023
Od siedmiu dni od zamówienia brak dostawy oraz żadnej informacji.⁸
24 maj 2023
Nie polecam tej firmy przesyłkę ponad tydzień wysyłają
DB
Dariusz B.
22 cze 2023
Zamówieni zostało anulowane przez sklep.
Wyraźny opis