petrostar.pl- Logo - Opinie

petrostar.pl

Opinie (107) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 20 maj 2021
petrostar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 paź 2023
Wybrałem odbiór w sklepie w sąsiedztwie (Ursus) z płatnością na miejscu. Przewidywany termin dostawy to 2 dni, więc poprosiłem o kontakt, zanim ściągną mój akumulator do sklepu. Faktycznie - następnego dnia rano otrzymałem telefon, wyjaśniliśmy realny termin, który zaakceptowałem. W sumie dostawa była jeszcze szybciej. Żona pojechała, zapłaciła, personel sklepu pomógł jej zanieść aku do auta.

24 kwi 2023
Realizacja przyjętego zamówienia po 6 dniach! Fatalny kontakt - nikt nie odbiera telefonu (wybrany punkt nr 6), nie odpowiada na maile. Na szczęście akumulator nie był potrzebny do unieruchomionego pojazdu. Po 4 dniach dostaję maila z informacją o braku możliwości realizacji zamówienia. Po moim meilu wyrażającym niezadowolenie - kolejna informacja 2 dni później, że była to pomyłka i akumulator jest do odbioru. W międzyczasie zamówiłem w innym miejscu; musiałem to potem odwoływać. Masakra!

Opinie nt. sklepu petrostar.pl

Dostawa fatalna nie zgodna z terminem ,dopiero po tygodniu dostawa
8 lut 2024
Ubolewamy że nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Cały czas pracujemy nad poprawieniem jakości obsługi, dlatego zapraszamy ponownie, postaramy się wynagrodzić zaistniałą sytuację. Prosimy o wiadomość na adres mailowy kontakt@petrostar.pl
24 kwi 2023
16 lis 2023
Napewno pozmieniać czas dostawy i szybsza realizacja a nie pisać dostawa jutro
17 sie 2023
Długi czas oczekiwania na wysyłkę