naszepaznokcie.pl- Logo - Opinie

naszepaznokcie.pl

Opinie (118) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (409)

Ważny od: 20 mar 2020
naszepaznokcie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dlaczego się zdecydowałam? Po rozmowie z moim regionalnym sanepidem, byłam zaszkodziła ilością osobistych wizyt oddalonym od mojego miejsca zamieszkania w ciągu jednego badania, co zabierało by mój cenny czas oraz pieniądze. Z aquatest zaoszczędziłam czas zbędnych wizyt w sanepidzie. Wszytko poszło szybko i prosto co najważniejsze bez wychodzenia z domu. Panie w laboratorium udzielimy wszelkiej pomocy i odpowiedziały na wszystkie moje pytania. A fenomenem tego wszystkiego jest to, iż nie muszę pamiętać o kolejnym badaniu, bo robi to za mnie Aquatest. Z całego serca POLECAM !!!

Czas wysłania jednego produktu to jakaś porażka czekam już ponad tydzień..

Opinie nt. sklepu naszepaznokcie.pl

Czas wysłania jednego produktu to jakaś porażka czekam już ponad tydzień..
Odpowiedź ze sklepu naszepaznokcie.pl
Dziękujemy za przesłaną opinię. W opisie produktu znajduje się informacja, że przy większej ilości zamówień na fartuszki czas wysyłki może się wydłużyć do 14 dni. Po złożeniu zamówienia została Pani poinformowana o dłuższym czasie realizacji za pomocą SMS-a. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i prosimy o zapoznawanie się z opisami produktów przed złożeniem zamówienia. Pozdrawiamy
Odpowiedź ze sklepu naszepaznokcie.pl
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Przykro nam, że realizacja zamówienia nie spełniła Pani/Pana oczekiwań. Pragniemy poinformować, że zamówienie zostało wysłane na drugi dzień roboczy po jego złożeniu, a paczka była odpowiednio przygotowana i zabezpieczona do wysyłki. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby mogła Pani podać więcej szczegółów dotyczących powodów tak niskiej oceny. Chcielibyśmy przeanalizować całą sytuację i sprawdzić, czy rzeczywiście doszło do błędu z naszej strony. Jeśli okaże się, że przyczyna niskiej oceny nie leży po naszej stronie, uprzejmie prosimy o rozważenie zmiany wystawionej opinii. Z góry dziękujemy za Pani pomoc i liczymy na dalszą współpracę.
24 wrz 2023