veva.com.pl- Logo - Opinie

veva.com.plOpinie

: 102Dobry

ważny od: 23.09.2019
Sklep veva.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie veva.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23.09.2019

Opinie nt. sklepu veva.com.pl

Przede wszystkim trafiłem z rozmiarem gotowej koszuli do swojej sylwetki jakbym zamawiał produkt bespoke i to jest dla mnie największa wartość. Same koszule uszyte są bardzo starannie, w stylu produktów od Hugo Bosa które tez już kupowałem i mam w swojej szafie wiec za design daje drugiego plusa. Koszula z dzianiny - mistrzostwo świata - polecam! Coś mi się zdaje że zostanę z tą firmą na dłużej. Towar starannie zapakowany bez cholernych szpilek jak stosują to inni. Pozdrowienia dla Pani Sylwii, która zadbała o moje zamówienie :)

Zamówiłam spódnice. Na szczęście za pobraniem. Po kilku dniach dostałam wiadomość, ze spodnica jest niedostępna. Przez kolejny miesiąc nadal dostępna na stronie więc zamówiłam jeszcze raz. I znowu to samo. Towar jest ale go nie ma. Sklep nie wzbudził mojego zaufania. Przez tyle czasu sklep nie mógł usunąć niedostępnego towaru? Co ciekawe spodnica nadal jest dostępna.

Opinie nt. sklepu veva.com.pl

Kupiłem koszulę. Otrzymałem zadziwiającą jakość w nieprzyzwoicie przystępnej cenie, ze względu na obowiązującą wówczas promocję. Jakość kuszuli, obsługa klienta, dbałość o detale przy zapakowaniu produktu, wszystko to wywarło na mnie na tyle pozytywne wrażenie, że niejednokrotnie dokonam tam jeszcze ponownych zakupów. Serdecznie polecam. Niezwykle rzadko decyduję się na wystawienie komuś opinii. Niemiej jednak tym razem czuję, że naprawdę powinienem.
Koszula zapakowana bardzo elegancko w karton, materiał świetny. Produkt zgodny z opisem a nawet lepiej - otrzymałem informację, że szpilka do kołnierzyka może się różnić od tej na zdjęciu i faktycznie się różniła - była bardziej elegancka ponadto mankiety miały być na guziki a były mankiety koktajlowe - kolejne zaskoczenie na plus. Polecam.
Zamówiłam piękną asymetryczną spódnicę w musztardowym kolorze, dziś przyszła i na żywo jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Widać, że uszyta jest z dbałością o detale, super się układa na sylwetce, łatwo było także dobrać rozmiar. Zamówienie zostało ładnie zapakowane i szybko zrealizowane. Polecam!
Dobra jakość. Szybka wysyłka. Korzystne ceny. Mogłaby być większa różnorodność w zakresie opcji dostawy. Na poprawę również obsługa klienta - do tej pory moje zapytanie o wymiary spodni nie uzyskało odpowiedzi.
Koszule bardzo eleganckie i dobrej jakości. Polecam sklep,sprawna i szybka dostawa.Pozdrawiam i życzę Szczęśliwych i Zdrowych Świąt dla wszystkich pracowników 🌲🤗😘
Szybka dostawa, koszula bardzo dobrej jakości. Przyczepić się można tylko do braku informacji na mailu o zamówieniu i jego statusie.
Szybka dostawa. Koszulka tańsza trzykrotnie i lepiej wykonana w porównaniu do marek z VRG S.A. (Vistula, Wólczanka, Bytom).
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Nie ćwiczyłam jeszcze zwrotów, ale ufam, że tu też będzie bez zarzutu.
Koszula ideał. Chciałem dokupić jeszcze jedną, ale na razie nie ma mojego rozmiaru, więc cierpliwie czekam :)
Szybka wysyłka, dobry kontakt sklep-klient, rzetelne informacje. Spódnica bardzo ładna, dobrze uszyta.
Długie oczekiwanie na dostawę
Szybkość realizacji, ładne opakowanie, bez zbędnej folii. Ubrania wysokiej jakości.
Jestem zadowolona z zamówionych ubrań. Bardzo ładne, dobrze uszyte i wygodne.
Świetne jakościowo produkty, miła obsługa klienta POLECAM ! :)
Sweterek bardzo dobrej jakości. Ciepły i ma śliczny kolor.
Porządna jakość i wybór odzieży z naturalnych materiałów
Szybka przesyłka, świetne wykonanie produktu. Polecam!
Bardzo ładne rzeczy. Szybka wysyłka . Polecam
Bardzo dobra jakość