tindi.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (12)

Ważny od: 11 kwi 2023
tindi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu tindi.pl

Pięknie wykonany ochraniacz do łòżeczka.Zamòwienie szybko zrealizowane.Polecam wszystkim.
9 lis 2023

Nieziemna miekkosc recznika

Bardzo sprawna obsluga. Produkty najwyzszej jakosci. Zakupilam recznik dla kolezanki, ktora niedawno urodzila - byla zachwycona, szczegolnie ze pierwsze macierzynstwo zawsze jest obarczone brakiem doswiadczenia w wyborze produktow dobrej jakosci :) ja sama pomimo posiadania tego doswiadczenia bylam zachwycona miekkoscia I jakoscia recznika. Niedlugo zakupie je rowniez dla swoich juz troszke wiekszych dzieci I licze na to ze takie same beda w duzych rozmiarach dla doroslych!! Bardzo polecam!!
16 cze 2023
Szczerze polecam! Wszystko na TAK! Super jakość, szybka realizacja. Nasz muślinowy kocyk jest prześliczny, lekki i bardzo delikatny w dotyku, pieluszki również są niezwykle miękkie i delikatne i mam wrażenie, ze z każdym praniem robią się jeszcze bardziej miękkie :) Jesteśmy zachwyceni bardzo wysoką jakością produktów. 100% polecamy! Obsługa klienta na niespotykanie wysokim poziomie.
1 maj 2023
Świetna jakość materiałów, delikatne i przyjemne w dotyku. Kocyk i pieluszki pięknie wykończone. Polecam !!!

Super.

Szybka dostawa, świetny kocyk, super materiał - miękki, delikatny.
19 cze 2023
Gorąco polecam. Bardzo miła i sprawna obsługa.Kontakt idealny.
Wszystko super
22 lis 2023