FranceAuto.pl- Logo - Opinie

FranceAuto.pl

Opinie (338) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1876)

Ważny od: 8 lis 2018
FranceAuto.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka wysyłka dwóch silników do wycieraczek citroen C5. Zamówiłem w poniedziałek a odebrałem w piątek, wysyłka zagraniczna. Jestem bardzo zadowolony.

21 cze 2023
Vous ne m'avez pas du tout envoyé ce que j'ai acheté. J'attends d'être remboursé dans les plus brefs délais (y compris les frais de retour du colis que je vais expédier cet après-midi)

Opinie nt. sklepu FranceAuto.pl

19 paź 2023
Polecam sklep z racji profesjonalizmu. Pełna pomoc przy doborze odpowiedniego płynu do samochodu. Produkt w 100% zgodny z opisem. Dziękuję.
15 maj 2023
Super schnelle lieferung, preis leistung spitze! Werde in zukunft mehr bestellen! Erste bestellung in polen, 100 prozent zufrieden!
23 lis 2023
La commande a été traitée et expédié le jour même, je recommande et site pas cher comparé en France. Je mets la note de 10/10.
29 sie 2023

thank you to you polish !!

purchase in Poland for a car in France...new part not found in France more except used ! thank you. Fast and efficient.
7 kwi 2023
Perfect deal. Super fast delivery to Belgium. Top Service. Highly recommended ! Cheers and greetings from Belgium.
1 maj 2023

Wszystko na wysokim poziomie, począwszy od fachowego doradzania poprzez ekspresową wysyłkę. Gorąco polecam
WP
Wojciech P.
Ropczyce
23 maj 2023
Miła i fachowa obsługa,towar zgodny z opisem,szybka dostawa i zwrot gotówki. Jednym słowem Super Firma!
4 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia. Szybka wysyłka zagraniczna. Jak dla mnie bardzo dobrze.
EM
Eleonore M.
Kamp-Lintfort
1 lis 2023
Deckel zum Sicherungskasten passt. Alles Bestens. Gute und zügige Abwicklung.
TL
Thomas L.
Ottendorf
6 paź 2023
Sehr schnelle Lieferung, Ware in Ordnung.
21 sie 2023
Profesjonalne podejście do klienta 👍
22 lis 2023

Polecam.

Szybka realizacja zamówienia.
14 wrz 2023
Ok bardzo dobry produkt
8 sie 2023
Lepsza kontrola dostarczanych od dostawców części, tzn. zgodność numerów na pudełku z zawartością.
SQ
Serge Q.
Loudes
14 cze 2023
Pieces conforme, aucun problème. Livraison très rapide, je recommande! Vendeur serieux!!!Super
RG
Régis G.
Romilly sur seine
29 maj 2023
Prix correct, livraison rapide et produit super bien emballé et protégé, je recommande.
20 sie 2023

Clio 3 1.5dci

Szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka. Część co prawda używana ale sprawna 100%.
DL
Dirk L.
Ebenthal
24 wrz 2023
Schnell und problemlos geliefert. Ware wie erwartet und bestellt. Gerne wieder
3 lip 2023
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa realizacja i wysyłka zamówienia
24 maj 2023
Tutto perfetto eccellente venditore spedizione veloce serio e affidabile top!!!