Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura- Logo - Opinie

Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Opinie (1059) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3417)

Ważny od: 23 mar 2015
Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 gru 2023
Szybka wysyłka, ceramika piękna, ale oczekiwałabym, zwłaszcza przy nie najniższej cenie, że produkt sprzedawany jako zestaw będzie opakowany w pudełko "produktowe", natomiast wszystkie elementy zostały przysłane owinięte indywidualnie folią bąbelkową, bez opakowania. Trzeba natomiast przyznać, że opakowanie "transportowe" się sprawdziło, wszystko dotarło bez uszczerbku.

17 wrz 2023
Ostatnie zamówienie dotarło do mnie , zniszczone i rozbite. Teraz czekam na odpowiedź InPostu , gdzie złożyłam reklamacje. Mam zamrożona gotówkę , bo mają na odpowiedź 30 dni. Uważam że towar nie był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ na dnie skrzyni nie bylo papieru. Towar był dokładnie owinięty i nie leżał (duży talerz na pizzę) tylko był postawiony pionowo. Gdy rzucono skrzynia , brzeg talerza nie wytrzymał. Zamówiłam kolejny towar u państwa i martwię się w jakim stanie dojedzie!

Opinie nt. sklepu Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

18 sty 2024
Zamówienie nie doszło do skutku . Wystawiona rzecz na allegro po zakupie dostałam informację że nie ma tej rzeczy na stanie . Do tej pory czekam na zwrot pieniędzy
Co możecie zrobić? Możecie realizować zamówienia. Nie wystawiałbym oceny. Bo wiem, że takie sytuacje czasami się zadarzają. Ale pomimo nie zrealizowania zamówienia, otrzymałem kolejną informację dotyczącą mojej oceny. Dlatego ją wystawiłem.
10 gru 2023
Przyslano mi prosbe o ocene zamowienia, a zaledwie je zlozylem. Nie wiem, kiedy bedzie gotowe a tym bardzoej go nie odebralem. Tymczasem pytacie mnie o experience. No jest do dupy. Kiedy dostane moje zamowienie???
12 gru 2023
Przyjeliscie państwo zamówienie na towar, którego nie mieliście w magazynie. Musiałam zażądać zwrotu pieniędzy
nie otrzymałam jeszcze produktu, ani żadnej informacji kiedy go otrzymam, a minął już tydzień
Można dokonać oceny po otrzymaniu zamówionego towaru. Bardzo długi czas oczekiwania na towar
25 gru 2023
za wcześnie na opinię, jak towar niedostarczony
NIE OTRZYMAŁAM ZAMÓWIENIA
17 wrz 2023

Uszkodzone, mimo że karton był w calosci

14 maj 2023
Zamówienie było złożone i do wysyłki jednak zostało cofnięte z braku zapłaty za towar a przesyłka miała być dostarczonea kurierem i płatności przy odbiorze.
9 lis 2023
Jedna z filiżanek dojechała uszkodzona, jak na zdjęciach poniżej. Na pewno nie było to uszkodzenie w transporcie, ponieważ nie było elementu „oprysku”.
29 maj 2023
Niestety pokrywka dzbanka jest za mała i wypada po przechyleniu dzbanka
7 wrz 2023

Brak towaru

Błąd w systemie brak towaru na stanie