deltaoptical.pl- Logo - Opinie

deltaoptical.pl

Opinie (236) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1477)

Ważny od: 5 wrz 2011
deltaoptical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sie 2023
Ostatnie zakupy w Delta Optical oceniam celująco. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie- widać, że pracownicy przykładają szczególną uwagę do tego by sprzęt dotarł bezpiecznie do klienta. Zamówiłem już tysiące paczek z różnych sklepów, ale ten sklep zasługuje na wyróżnienie. Bardzo dziękuję za wysiłek włożony w realizację zamówienia. Widzę, że po drugiej stronie są dobrzy ludzie przez wielkie "LU"!

Kupiłem u nich sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy , a ostatnio po konsultacji i doradcą Delty zamówiłem trzy rzeczy , które okazały się być nie prawidłowe do mojego zestawu . Po rozmowach telefonicznych kazano mi odesłać produkty (rezygnacja z zakup) oczywiście na własny koszt , potwierdzając że towar był niezgodny z opisem i konsultacją , poniosłem jeszcze dodatkowe koszty zakupu specjalnego akumulatora i ładowarki do niego, które mogę sobie teraz na ścianie powiesić. Ktoś kto doradza takiemu "zielonemu" jak ja klientowi nie może być bardziej zielony niż ja. Czas może poszukać już innej firmy która rzetelnie podejdzie do nie tuzinkowego klienta chętnego wydać troszkę kasy na zabawki.

Opinie nt. sklepu deltaoptical.pl

10 mar 2024
2 mar 2024
7 lut 2024
Witam bardzo dobry wybór , stabilny obraz , bardzo dobre zbliżenie
6 lut 2024

Pełne zadowolenie z zakupu

Dobry sprzęt. Wykorzystałem go także do innych domowych celów

POLECAM

Szyba realizacja zamówienia. Towar znakomity.
8 lut 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku
Produkt zgodny z ofertą
24 lut 2024