YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM- Logo - Opinie

YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSMOpinie

ważny od: 7 wrz 2020
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7 wrz 2020
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM

7 sty 2022
Cała transakcja od początku do końca przebiegała szybko, sprawnie,kontakt e-mail z Wami bardzo miły i profesjonalne podejście do całej sprawy. Jesteście super firmą, którą mogę zawsze polecić innym .

14 lut 2022
Za sam zamówiony przedmiot dałabym 5 gwiazdek, jednak ogromnym minusem jest CAŁKOWITY BRAK KONTAKTU ze sprzedawcą oceniam na 1 gwiazdkę. Sklep nie odpowiada ani na maile ani na telefony.

Opinie nt. sklepu YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM

16 gru 2021
Profesjonalna, szybka i bardzo wesoła obsługa, Pan rysio znany jako szybki błyskawicznie spakował i wysłał paczkę. Polecam
17 mar 2022
Wspaniała współpraca, towar zgodny z oczekiwaniem, błyskawiczna wysyłka a e-meile od Państwa potrafią wywołać uśmiech nawet na bardzo zachmurzonej buzi:) gorąco polecam
26 sty 2022
Etui na telefon jest w porządku, ale jest duży problem z założeniem go na telefon na zatrzaski, nie wiem jaki jest dobry sposób, aby to zamontować, jakaś rada ?
15 lut 2022
Zamówione etui na telefon jest estetycznie wykonane, takie jak na zdjęciach. Zamówiłam je w piątek po południu, w poniedziałek odebrałam z paczkomatu.
30 lis 2021
Szybka dostawa. Towar - torebka trochę się różni od tych na stronie, ale także ładna. Wykończenie staranne. Jestem zadowolona.
15 sty 2022
Szybkość transakcji i przesyłki rewelacyjna. Serio dostałem prawie następnego dnia towar. Wszystko odbyło się bezproblemowo.
7 lis 2021
Pomimo "potknięcia" ze zgodnością towaru z opisem, zaangażowanie sklepu w rozwiązanie problemu na jak najwyższym poziomie.
22 sty 2022
Po złożeniu zamówienia, na drugi dzień otrzymałam zamówiony towar.Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło bardzo sprawnie
7 paź 2021
Ładowarka pasuje do mojego modelu laptopa, działa bez zarzutów, wysyłka była szybka - paczkę otrzymałam już po 2 dniach.
20 gru 2021
Wszystko zakupiłam szybko sprawnie jak i również przesyłka była szybka .. Zdecydowanie POLECAM ten ten sklep
10 sty 2022
Jakość futerału, sprawna i bezproblemowa obsługa. Utrzymujecie ten poziom, a zadowolonych będzie więcej.
7 sty 2022
Szybka obsługa dobra informacja o przesyłce i przede wszystkim bardzo szybka dostawa
7 sty 2022
Szybka dostawa i etui super pozdrawiam👍👏😘
24 gru 2021
Obudowa na telefon super, paczka przyszła szybko, bardzo dobra obsługa klienta. Dzięki wielkie!
11 sty 2022
Produkt zgodny z opisem, szybka realizacja, właściwa informacja o każdym etapie zamówienia
8 lis 2021
Zamówienie i dostawa bardzo szybko zrealizowane. Produkt zgodny z opisem. Bardzo polecam.
20 lis 2021
Bardzo polecam tą firmę. Ponieważ podoba mi się obudowa są inne przede wszystkim.
23 lut 2022
Produkt nie był zgodny z opisem. Na plus szybka wysyłka i szybki zwrot pieniędzy.
17 lut 2022
Szybka dostawa... Towar zgodny z opisem i spełnienia oczekiwania.... Polecam.