YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSMOpinie

YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM- Logo - Opinie
YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM- Logo - Opinie

YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM - Etui, szkła, kable, ładowarki, uchwyty i inne:)

Firma istniejąca na rynku od 2013 roku. Znajdziesz u nas przede wszystkim markowe etui na swój telefon czy tablet, ale również i wszelkie inne akcesoria niezbędne do pracy z urządzeniami mobilnymi. Reagujemy na szybko zmieniający się rynek GSM, najszybciej w Polsce wprowadzając akcesoria na nowe modele telefonów. Konkurencyjne ceny i życzliwe podejście do Klienta powodują ciągły wzrost liczby zadowolonych kupujących i wzmacnianie naszej pozycji na rynku. Dołącz do grona naszych Klientów, a postaramy się dołączyć do grona regularnie odwiedzanych przez Ciebie miejsc.
YOUTAB Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 30
60-479 Poznań
KRS: 0000562491 NIP: 9721255568, REGON: 36173793300000
WOJCIECH KRAKOWSKI

Opinie nt. sklepu YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM

4.92/5.00

Po złożeniu zamówienia okazało się, że jeden z zamówionych towarów sprzedał się wcześniej. Najbliższa dostawa od producenta będzie za 5 dni. Dostałem pytanie czy czekam czy rezygnuję z zamówienia tego towaru. Stwierdziłem, że poczekam. Po kilku minutach dostałem maila z naszymi ustaleniami a tydzień później całość zamówienia. Duży plus za szczerość i świetny kontakt z klientem. Polecam.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu YouTab.pl - sklep z akcesoriami GSM

Filtruj  Sortuj Trafność
Profesjonalna obsługa klienta bardzo szybka dostawa towar zgodny z opisem polecam gorąco zakupy w tym sklepie z szeroką ofertą towarów
Szybka realizacja zamówienia, pomimo okresu świątecznego. Docenić należy brak opłaty za przesyłkę. Etui zgodne z opisem. Polecam
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybka obsługa i wysyłka. Wzór do naśladowania! Polecam wszystkim firmę YouTab :)
Bardzo jestem zadowolona . Szybka wysyłka . Produkt zgodnie z oczekiwaniami .
Super szybka obsługa zamówienia i wysyłka - Polecam!
Transakcja przebiegła bezproblemowo - wszystko ok
Produkt zgodny z zamówieniem
Poprawić terminy dostawy
Zamówiony produkt nie spełnił moich oczekiwań. Reakcja sklepu na reklamację na najwyższym poziomie. Polecam, na pewno skorzystam w przyszłości.
Duży wybór towarów i konkurencyjne ceny. Bardzo szybka reakcja na reklamację. Nowy towar dotarł na drugi dzień. Gorąco polecam ten sklep.
Bardzo szybka wysyłka, świetny kontakt, towar dobrej jakości identyczny jak na zdjęciach. Dziękuję, na pewno do Was wrócę i POLECAM
osłona telefonu za droga .mam na mysli całokształt w stosunku do ceny , szybka się nie przykleiła mimio umycia
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Transakcja przebiegła szybko, w profesjonalny sposób i be żadnych problemów. Polecam.
Szybko i sprawnie jak na wysyłkę w kilku paczkach. Towar zgodny z opisem i pasuje.
Po drugim zakupie PONAWIAM swoją wcześniejszą opinię - SUPER SPRZEDAWCA - POLECAM
Profesjonalna firma. Duży plus z dotrzymaniem terminu wysyłki.