electropoland.plOpinie

electropoland.pl- Logo - Opinie
electropoland.pl- Logo - Opinie

STUDIO AGD Sp. z o.o. sp. k.
ul. Bartycka 24/26/215a
00-716 Warszawa
REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW REGON: 145995186
Karol Radzisz

Opinie nt. sklepu electropoland.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu electropoland.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Oceniam bardzo dobrze zakupy w tym sklepie. Terminowa dostawa towaru, bezproblemowy kontakt z obsługą. Dobrze zapakowali towar, nic się nie uszkodziło w transporcie.
Wszystko dobrze. Wysyłka zamówionego wyposażenia była szybka, zgodnie z ustaleniami. Towar zgodny z opisem ze strony.
Świetny kontakt, dostawa zamówionego sprzętu AGD w uzgodnionym terminie. Polecam!
Pozytywnie, sprawny czas realizacji i miły kontakt z obsługą sklepu. Doradztwo na dobrym poziomie, a urządzenie, które kupiłem jest super.
Przebieg zamówienia bardzo dobry, wszystko odbyło się sprawnie, towar otrzymałam na czas. Sklep spisał się profesjonalnie.
Sprawna realizacja zamówienia. Towar dotarł nieuszkodzony, wszystko było świetnie zabezpieczone. W 100% udana transakcja.
Zakup w tym sklepie oceniam bardzo dobrze. Wysyłka zamówienia była szybka, kontakt ze sklepem na dobrym poziomie. Polecam.
Bardzo dobrze. Wysoka jakość towaru, przesyłka dobrze zabezpieczona w transporcie i co ważne - wysłana bardzo szybko.
Polecam. Wysyłka towaru była szybka, kontakt ze sklepem bardzo sprawny i bezproblemowy. Jestem zadowolony.
Sprawna realizacja zamówienia. Towar odpowiednio zapakowany w transporcie, bezpiecznie dotarło.
Wysoki profesjonalizm obsługi, byli pomocni i szybko wysłali zamówiony towar. Bardzo polecam!
Jest dobrze, sklep wysłal towar szybko, obsługa była bardzo miła podczas kontaktu.