Certyfikat dla 1000podlog.pl

02.06.2014 r.
18.10.2017 r.

Opinie o 1000podlog.pl

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 77 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Dobry kontakt ze sprzedającym. Jedyne uwagi można mieć do przewoźnika, który dostarczył uszkodzony towar.

Wszystko w porządku i ekspresowo

bardzo szybka wysyłka

szybko i sprawnie

Wysyłka ekspresowa :) Panele w 100 zgodne z opisem. Polecam

Szybka dostawa, Wszystko ok. Polecam

Szybko,sprawnie bez problemôw

Bardzo szybka realizacja zamówienia

okok

Termin dostawy kilkakrotnie przekładamy,. Towar w opisie miał 5 dni +wysyłka, a wskazany ostateczny termin realizacji wynosił 2 miesiące.
Niedostateczny

1000podlog.pl odpowiada: 06.09.2017 r.
Dzien dobry. Klientka byla informowana o terminie produkcji w fabryce, pierwotny termin przesunal sie o 3 tygodnie a nie o 2 miesiace jak pisze Klient. Ostatecznie Klient zrezygnował, ale mijac sie z prawda nie musiał. Pozdrawiamy 1000podlog.pl

Wszystko szybko i w porządku.

Szybko i sprawnie

Bardzo szybka dostawa. Super

Panele w najlepszej cenie. Towar dobrze zabezpieczony i wysłany zgodnie z terminem podanym na stronie.
Polecam.

Bardzo zadowoleni

Polecam.

Profesjonalna i miła obsługa. Expresowa dostawa oraz przystępne ceny. Gorąco polecam.

Dobry i szybki kontakt, towar dobrze zapakowany, szybka dostawa. Jedyny minus to brak możliwości odroczonej płatności dla jednostek samorządu terytorialnego.

Wszystko w jak najlepszym porządku Super dostawca .

Szybko, sprawnie, bardzo dobry kontakt A przy tym wszystkim, TANIO :) polecam

Wszystko przebiegło pomyślnie.

Ocena sklepu na 5, jedynie kurier firma Pekaes bardzo zawiodła. Paczka mimo błyskawicznego nadania przez sklep była dostarczana przez tydzień.

OK, super

Panele niemal w każdej paczce były nacięte czasami jeden czasami 2 panele a zamówiłem sporo musiałem używać wybrakowane panele przy ścianach słabej jakości towar
Dostateczny

Rewelacyjny kontakt,przesyłka dotarła mega szybko, super zapakowana.Bardzo,bardzo polecam.

Kontakt i informacja ok.
Polecam sklep. Towar starannie i dobrze zabezpieczony. Szybki czas realizacji zamówienia.

Świetny kontakt, kompetentna obsługa, błyskawiczna wysyłka i konkurencyjne ceny- ogromnie polecam

Kontakt bezpośredni bardzo dobry
Towar dostarczony jako pilny- bardzo dobry
Stan przesyłki - idealny - paleta dobrze opakowana
Jedyne zastrzeżenie do zamówienia - strona internetowa nie zadziałała do końca, ale wszystko mozna było sfinalizować poprzez telefoniczny kontakt

Rewelacja. Szybko i sprawinie

Polecam wszytkim zainteresowanym zakupem paneli podłogowych ,kontakt z Firmą dobry, oddzwonili jeśli czegoś zapomniałeś wpisać w zamówieniu.Dostawa bardzo szybka bez problemu.

wszystko ok

JEDEN WIELKI POZYTYW. POWAŻNIE PODCHODZĄ DO KLIENTA. SZYBKO I SOLIDNIE. TOWAR BARDZO DOBREJ JAKOŚCI.

Zlecenie zrealizowane szybko i sprawnie.

Ekspresowa wysyłka .Towar zgodny z zamówieniem;-) Polecam ten sklep

Wszystko super Polecam Zakupy

Wszystko w porządku, szybka dostawa i dobry towar, polecam

1000podlog.pl opinie klientów

1000podlog.pl

1000podlog.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.06.2014 r.

Katowicka 15

43-400 Cieszyn
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:070828807
Jarosław Sobieraj
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1000podlog.pl.