Certyfikat dla 1000podlog.pl

02.06.2014 r.
18.10.2017 r.

Opinie o 1000podlog.pl

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 77 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko Ok Polecam

Polecam, towar zgodny z zamówieniem, dobry kontakt ze sklepem.

Jestem bardzo zadowolona z firmy Świetny kontakt, wysyłka zrealizowana zgodnie z prośbą -wyslana w dniu zaproponowanym przeze mnie. Panele dokładnie takie jak chcieliśmy, profesjonalne zapakowane.
Z czystym sumieniem POLECAM.

Brak uwag, wszystko ok.

Wszystko przebiegło dobrze tylko brakowało mi powiadomienia o postępach zamówienia. Poza tym wszystko ok. Polecam całkowicie.

Zakup paneli przebiegał zgodnie z moim oczekiwaniem. Sklep oceniam bardzo dobrze

Witam,wszystko przebiegło sprawnie i szybko .Jestem zadowolony, towar dobrej jakości i dobrze zabezpieczony. Pozdrawiam.

Wszystko super. Panele zgodne z opisem, swietny kontakt ,szybka dostawa i przyzwoite ceny. Bardzo polecam....

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam.

zamówiłem w piątek ,dostawa miała być do następnego piątku a dotarła już we wtorek :) wszystko OK paleta dobrze zabezpieczona , jedyny minus taki że panele muszą jechać na palecie i koszty są spore więc trzeba zamówić naprawdę sporo metrów żeby się kalkulowało pokryć przesyłkę i nadal mieć super cenę ale na wartości 2800zł zaoszczędziłem 700zł porównując salon w mieście więc polecam

Miła, szybka obsługa.

Sklep oceniam celująco, szybka dostawa, bardzo dobra obsługa na infolinii.

polecam w 1000

Bardzo szybka dostawa, panele dobrze zabezpieczone. Polecam.

Wszystko ładnie zapakowane, szybka dostawa. Polecam

Towar zgodny z oczekiwaniem -błyskawiczna przesyłka -bardzo miła konkretna i kompetentna obsługa. Szczerze polecam

Wielki pozytyw . Wszystko jak zapewniał sprzedawca

Wszystko zgodnie z zamówieniem polecam

polecam

Był problem z kompletacją towaru -ale dosłali szybko i sprawnie

Transakcja załatwiona zgodnie z moimi życzeniami i sugestiami.Terminowo . Polecam

Kontakt z klientem super, świetny towar i błyskawiczna wysyłka

Polecam w 100

Firma w pełni warta polecenia, wszystko w najlepszym porządku.

100 zadowolenia z transakcji, przelew w piątek, w poniedziałek paleta paneli na drugim końcu Polski - Białystok, polecam

Wszystko super, jak trzeba

Bardzo dobra i miła obsługa, towar najlepszej jakości w bardzo dobrej cenie. Przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Polecam wszystkim zainteresowanym :)

Wszystko w najlepszym porządku

Super obsługa sklepu _ zero problemu

Bardzo sprawna obsługa i szybka wysyłka, towar odpowiednio zabezpieczony. Sklep godny polecenia.

Jest ok

Wszystko w porządku. Polecam

Tak. Kontakt z obsługą sprawny i bezproblemowy. Jedynym minusem jest to, że prezentacja towaru w internecie nie jest stuprocentowo zgodna z rzeczywistością. Mimo to jestem zadowolona z zakupu.

1000podlog.pl opinie klientów

1000podlog.pl

1000podlog.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.06.2014 r.

Katowicka 15

43-400 Cieszyn
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:070828807
Jarosław Sobieraj
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1000podlog.pl.