sklep.3mk.pl

Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Opis
Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.
KROTOSZYNSKA 35, B-02, 4A
63-400  Ostrow Wielkopolski

Opnie nt. sklepu sklep.3mk.pl

4.70 / 5.00

Opinie (3 097) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.3mk.pl

Ponownie korzystam z Wszego sklepu i zapewne jeszcze nie raz do niego zajrzę. Asortyment z górnej półki w rozsądnej cenie. Serdecznie wszystkim polecam Wasz profesjonalizm

Firma jest OK. Zakupiona folia do Galaxy A50 jest dobrej jakości i spełnia moje oczekiwania. Polecam

Oki

Wczoraj
Dostawa błyskawiczna, towar zgodny z opisem

Polecam produkty 3mk spełniają wszystkie warunki opisywane. super

Świetna jakoś do ceny.

Wszystko bardzo sprawnie, polecam

Szybko i sprawnie. Szkło już uratowało P30

Folia (niestandardowy wymiar) wycięta idealnie. Montaż banalnie prosty

Jestem bardzo zadowolona/y

Polecam pełen profesjonalizm.

1 dzień temu
Spodziewałam się lepszej jakości w tej cenie. Telefon jeszcze ani razu nie upadł ani jakoś mocniej nie uderzył, a szkło porysowane i wyszczerbione. Więcej nie kupię.

Szybka dostawa ,towar zgodny z opisem w sklepie,dobra jakość.

No bardzo dobry. Jak poprzedni.

Dostawa ok. Towar bardzo marnej jakości. Opakowania były otwierane. Widać było że pochodzą ze zwrotu. Szkiełka na obiektyw odklejają się i pogarszają jakość zdjęć. Etui na S10 bardzo brzydko przylega do telefonu. Na pleckach tworzy się pęcherz powietrza. Szkło do s10 źle przylega w miejscu czytnika. Dotyk gorzej działa. W telefonie MI 9T etui odkleja szkło zabezpieczające. Obsługa bez honoru.

Szkło na przednią szybką jest za małe

Zastosowanie szkła hartowanego na pęknietym ekranie tabletu spełniło oczekiwania.

Serwis i dostawa OK. Był problem z klejem od stickerów (trzeba było zmywać, bo został na osłonie ekranu).

Najlepsze folie hybrydowe