sklep.3mk.plOpinie

: 6 806Bardzo dobryCertyfikowany sklep

sklep.3mk.pl - Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.

Super sklep
Wszystko super
Bez zastrzeżeń
Wczoraj
Towar zgodny z opisem, szybka dostawa. Polecam.
wszystko ok.
Produkt zgodny z opisem.
Wszystko ok, polecam!
Wszystko super!
wszystko OK
Zamowienie vardzo szybko zrealizowane. Szybka zabezpieczajaca spelnia moje ooczekiwania.
Polecam towar
super super super
Profesjonalne podejście do transakcji.
Naklejka etui na telefon pod wpływem ciepła się odkleja a folia ochronna na ekran telefonu bardzo szybko się porysowała. Nie polecam , za takie pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego
be zarzutu
szybka dostawa, towar zgodny z oferowanym, polecam
Wszystko ok.
Straszna lipa nie polecam
 Odpowiedź ze sklepu sklep.3mk.pl
Dziękujemy za opinię. Niestety nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenia reklamacyjnego od Pana. Prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie: https://3mk.pl/reklamacja/ Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy/3mk
Najlepszy sklep z ochroną do Twojego telefonu. Polecam