Certyfikat dla 3mk folie i szkła ochronne

06.06.2017 r.
05.06.2018 r.

Opinie o 3mk folie i szkła ochronne

4.75/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 247 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 22.05.2017 r..

Jest ok

Zamowilem od was szklo za 50zl samsung gear s3. Klej zostal na szkle i ciezko sie obsługuje zegarek. Ps przyklejal mi specjalista od telefonów.
Dostateczny

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 20.10.2017 r.
Dzień dobry. Przepraszam za kłopot z naszym produktem. :( Proszę o kontakt na pytania@3mk.pl - zajmę się wyjaśnieniem tej sytuacji. Proszę podesłać zdjęcia, pomogą w wyjaśnieniu tej sytuacji. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Bardzo dobra obsługa i szybka dostawa

Cześć. Dzięki! ;)

Doskonałej jakości produkt. Polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 20.10.2017 r.
Cześć. ;) Dobra jakość to coś, co liczy się dla nas najbardziej. Dzięki! ;) Trzymka, Iza z 3mk

polecam

dobre

Dzięki!

Kolejny raz nie zawiodłem się na 3mk. Tym razem zakupiłem folię na telefon (już zamontowana - normalnie klasa) i nowy produkt firmy jakim jest etui NaturalCase (kolor biały). No to jest po prostu bajeczka. Etui wskoczyło na telefon bez problemu, idealnie dopasowane do obudowy. Po kilku dniach testów szczerze polecam. Wszystko co jest zawarte w opisie produktu w 100 zgodne z prawdą. Kupujta to

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 20.10.2017 r.
Cześć! Wow! Dzięki za taką opinię, mega mega się cieszę, że nasz NaturalCase Ci się podoba! ;) Trzymka, Iza z 3mk

Niestety nie mam dobrych wiadomości dla obsługi. Dwa tygodnie temu w owym sklepie zamówiłem do Samsung Galaxy S7 SM-G930 - Szkło hartowane o podwyższonej odporności 3mk HardGlass 2 i szybko zostało przysłane ale bez instrukcji obsługi co mi troszeczkę dało do myślenia i wydawało mi się, że było otwierane lecz może mi się tylko wydawało. Po naklejeniu pozostał klej po całej prawej stronie, więc co
Dostateczny

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 10.10.2017 r.
Cześć. Już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z instrukcji papierowej na rzecz takiej, która jest przedstawiana w formie filmu. Link do niej znajduje się w opakowaniu. ;) Martwi mnie jednak to, co napisałaś o substancji klejącej. :( Nie powinno tak być i przepraszam Cię za to. Napisz proszę do mnie na pytania@3mk.pl i podeślij zdjęcia obrazujące stan szkła. Trzymka, Iza z 3mk

Bardzo dobry kontakt z klientem - fachowe doradztwo przed złożeniem zamówienia . Wysyłka błyskawiczna i towar zamówiony zgodny z opisem - po prostu jest rewelacyjny.- spełnił moje oczekiwania

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 10.10.2017 r.
Cześć. Bardzo się cieszę, że postanowiłeś napisać tak pozytywną opinię. ;) Super, że nasza pomoc oraz nasz produkt Ci odpowiadają! Trzymka, Iza z 3mk

Wszystko jak najbardziej OK

Super! Trzymka, Iza z 3mk

jak zawsze jestem bardzo zadowolona zarówno z produktów jak i ze współpracy podczas realizacji zamówienia.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 10.10.2017 r.
Cześć. Bardzo się cieszę, że zarówno nasz produkt jak i obsługa Ci odpowiadają. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Szybko i sprawnie. Polecam

Bo Błyskawica to nasze drugie imię!? #suchar Trzymka, Iza z 3mk

Jesteście zajebiści

Mega! Trzymka, Iza z 3mk

Super sklep, ekstra obsługa klienta, wszystko sprawnie.

Dzięki za opinię! Trzymka, Iza z 3mk

Jest ok

No to ok! Trzymka, Iza z 3mk

Super! Trzymka, Iza z 3mk

Szybka dostawa. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam.

Dzięki! Trzymka, Iza z 3mk

Zawsze szybko i sprawnie

Robimy co możemy. ;) Trzymka, Karina z 3mk

To nie jest pierwszy zakup w tym sklepie. Szybko i sprawnie. Jestem zadowolony.

My również, ze względu na Twoje słowa. :) Dziękujemy! Trzymka, Karina z 3mk

Wszystk tak jak trzeba

O to chodzi. :) Dzięki! Trzymka, Karina z 3mk

Najlepszy sklep

MEGA! :) Trzymka, Karina z 3mk

Dostawa mogła być szybsza

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 29.09.2017 r.
Dzięki za tę opinię. Zamówienia złożone w weekend są wysyłane poniedziałek-wtorek. ;) Trzymka, Karina z 3mk

super folia na telefon

Cieszymy się! :) Trzymka, Karina z 3mk

szybka wysylka, wszystko OK

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 22.09.2017 r.
Dzięki

Polecam Szybka obsługa i rewelacyjne produkty ;)

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 22.09.2017 r.
Dzięki za opinię! Cieszę się, że jesteś zadowolony. :P #trzymkaiza

Wszystko szybko i sprawnie. Polecam - bardzo dobry towar.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 20.09.2017 r.
Cieszę się Dzięki za opinię ;)

, obsługa dostawa bez zarzutu

Super!

Komunikacja sprawna

MEGA ;)

Jestem bardzo zadowolony z zakupionej folii ochronnej. Świetnie spełnia swoje zadanie.

Stosunkowo niska ocena serwisu dla klienta wiąże się z tym iż zostałem wprowadzony w błąd (mam nietypowy telefon i szukałem matowej folii). Nie wiem, i w sumie to nie wnikam czy to było celowe czy nieświadome działanie. Ekspedientka zarzuciła mi kłamstwo oraz ogólnie nie była zbyt uprzejma.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 19.09.2017 r.
Cześć. Przykro mi z powodu złych doświadczeń w naszym punkcie firmowym. :( Opisz mi proszę dokładnie co się stało: pytania@3mk.pl ;) Trzymka, Iza z 3mk

Polecam.

;)

dla mnie ta folia wystarczająca, spełnia oczekiwane wymagania, dobrze się przykleja i przylega do ekranu

Super! ;)

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka. Towar również bez zarzutów.
Z pewnością skorzystam ponownie i będę polecać znajomym. :)

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 19.09.2017 r.
Super, że jesteś zadowolony I dzięki za to, że będziesz nas polecał ;) Trzymka, Iza z 3mk

Sprawna obsługa

MEGA! ;)

Polecam ten sklep. Bardzo rzetelny sprzedawca.

Dzięki! :) - Iza z 3mk

Zawsze kupuje folie na telefon i tablet w tym sklepie i zawsze jest wszystko OK - tym razem nie mogło być inaczej. Folie najlepszej jakości z jakimi się spotkałem - POLECAM każdemu, nie pożałuje :)

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 11.09.2017 r.
Cześć. Cieszę się, że nasze produkty sprawdzają się w Twoim przypadku. Dzięki! - Iza z 3mk

Na piątkę+

No to piątka! :D

MEGA! ;)

Super szkło polecam

Dzięki! :D

Super produkt

;)

Bardzo polecam. Szybka wysyłka, towar zgodny.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 07.09.2017 r.
Dzięki! :D Trzymka, Iza z 3mk

3mk folie i szkła ochronne opinie klientów

3mk folie i szkła ochronne

Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

3mk folie i szkła ochronne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 06.06.2017 r.

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.

ul. Krotoszyńska 35 B-02 lok. 4a

63-400 Ostrów Wielkopolski
Rejestr handlowy
CEIDG REGON 300083880
Marcin Gawłowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 3mk folie i szkła ochronne.