Certyfikat dla 3mk folie i szkła ochronne

06.06.2017 r.
05.06.2018 r.

Opinie o 3mk folie i szkła ochronne

4.82/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 140 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 22.05.2017 r..

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 16.08.2017 r.
To super. ;)

wszystko ok

;)

Profesjonalna i terminowa dostawa - polecam wszystkim , dok. montażu w punkcie Posnania w Poznaniu - jestem zadowolony

Cześć! Cieszę się, że jesteś zadowolony. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Mają chyba najlepszą obsługę klienta na ziemi :)

Najszybsza, najmilsza, najbardziej profesjonalna :)

Dzięki! ;) Trzymka, Iza z 3mk

Wszystko zgodnie z przedmiotem zamówienia. Mega szybka dostawa. W internecie dokładna instrukcja nakładania folii na ekran telefonu.

Cześć! Cieszę się, że wszystko OK i dzięki za komentarz. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Wszystko w najlepszym porządku Gorąco polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 09.08.2017 r.

Wszystko w najlepszym porządku Gorąco polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 09.08.2017 r.
Dzięki za opinię! ;)

Pełen profesjonalizm Polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 07.08.2017 r.
Dzięki. ;) Profesjonalizm to cecha, którą cenimy sobie najbardziej. ;)

Wszystko ok.

No to ok. ;)

Brak uwag. Wszystko Ok.

To piąteczka! ;)

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 07.08.2017 r.
No to w porządku! Dzięki za opinię. ;)

Jak zwykle wszystko OK, błyskawiczna wysyłka.

Dzięki! ;)

świetny produkt, szybka bardzo subtelna prawie niewidoczna, folia idealnie maskuje telefon zlewając się z jego obudową, produkt naprawdę exluzywny :)

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cześć. Bardzo się ciesze, ze nasz produkt Ci odpowiada. ;) Dążymy do maksymalnie niewidocznej ochrony, która nie będzie miała wpływu na design. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Jak zawsze bardzo szybko i solidnie.

Sklep godny polecenia

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cześć. Cieszę się, że jesteś zadowolony. ;)

Jak zawsze niezawodnie, polecam

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Piąteczka! Dzięki za opinię.

Wszystko w najlepszym porządku.

To super! Dzięki. ;)

bez problemów

;)

Polecam ,szybka dostawa ,dobra jakość nic dodać nic ująć.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cześć. Dzięki za opinię! ;)

Bardzo dobre folie i szkła. Szybka i tania wysyłka. Osobiście polecam wszystkim znajomym którzy pytają co kupić. Klient zadowolony.

Cieszę się. ;)

folia tragiczna
Mierny

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cześć. Przepraszam Cię za to, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Mam nadzieję, że dasz nam szanse na rehabilitację, bo zależy mi na wyjaśnieniu tej sytuacji. ;) Proszę, napisz do mnie na pytania@3mk.pl ;) Trzymka, Iza z 3mk

Sprzedawca super, folia jeszcze nie zamontowana

Powodzenia w montażu! ;)

zamówiony towar otrzymałem zgodny z moim oczekiwaniem polecam innym klijętom

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cieszę się, że nasze produkty Ci odpowiadają! ;) Dzięki za komentarz.

Myślałem że folia będzie lepszej jakości.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 28.07.2017 r.
Cześć. Co dokładnie się stało? :( Przykro mi, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań i mam nadzieję, że dasz nam szansę na wyjaśnienie tej sytuacji - napisz do mnie proszę na pytania@3mk.pl ;) Trzymka, Iza z 3mk

Wzorowo

;)

Sklep doskonały Towar rewelacyjny,bardzo szybka wysyłka.Sklep może być wzorem do naśladowania dla innych.

Dziękujemy. ;) Błyskawica to nasz ulubiony rzeczownik. :P

Wszystko super jak zawsze :)

No to super. ;)

Bardzo dobry kontakt, szybka obsługa. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie.

Dzięki! ;)

Folie spełniają moje oczekiwania. Polecam.

Dzięki za komentarz!

Folia spisuje się ok. Odnośnie ochrony na plecki nie mogę się zbyt dużo wypowiedzieć.
Dostateczny

Hejka! Dzięki za opinię! ;) Trzymka, Iza z 3mk

Ogólnie "OK" .

No to ok! ;)

Zamówiona folia na smartwatcha Samsung Gear S3 wylądowała w koszu. Pomimo 4 sztuk w opakowaniu (4. próby) nie udało się odkleić listka zdejmującego folię ochronną (step 3). Za każdym razem całość odchodziła od szkła razem z zabezpieczającą warstwą. Na filmikach instruktażowych wszystko odchodzi płynnie, tutaj jest już problem. Nie polecam folii na SW jeśli jest okrągły - nie da się jej założyć.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 12.07.2017 r.
Cześć. Przepraszam Cię za tę sytuację. :( Myślę, że w tym przypadku mamy do czynienia ze zgrzanymi krawędziami. Nasze produkty powstają w bardzo wysokiej temperaturze i czasami niestety dochodzi do zgrzania krawędzi. Oczywiście taki produkt nie powinien przejść przez kontrolę jakości ani trafić do Ciebie. Proszę, napisz do mnie na pytania@3mk.pl żebym mogła wyjaśnić tę sytuację. ;) #trzymkaiza

Wszystko jak trzeba.

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 04.07.2017 r.
To piąteczka! ;) Trzymka, Iza z 3mk

Towar jakościowo na moje oko wydaję się być bardzo dobry.Sposób wykonania otworów na czujnik idealny.Do tego dodatki aby samemu wkleić flexible glass, cóż więcej chcieć ? --- Tylko takich sprzedawców. 25Antoni

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 04.07.2017 r.
Mega! Dzięki za opinię! ;) Trzymka, Iza z 3mk

przysłano mi oszukańcze folie zawartość pudelek nie zgadza się z opisem na pudelkach będę reklamowal lub zaskarżę firme NIE POLECAM KUPOWAC U NICH. ZAMOWILEM FOLIE OCHRONNE NA HTC M9 I A9
Niedostateczny

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 11.08.2017 r.
Cześć. Proszę, skontaktuj się ze mną na pytania@3mk.pl, bo zależy mi na wyjaśnieniu tej sytuacji. Podaj proszę więcej szczegółów. ;) Trzymka, Iza z 3mk

beznadziejna firma kurierska,lub ten kurier, który dostarczył moją przesyłkę. sam towar oceniłem tylko na 3, bo folia nie pokrywa całego ekranu, a powinna. hej
Dostateczny

3mk folie i szkła ochronne odpowiada: 03.07.2017 r.
Cześć. Przykro mi z powodu Twojego doświadczenia z firmą kurierską. :( Proszę, podaj mi więcej szczegółów tak, żebym mogła się z nią skontaktować i wyjaśnić tę sytuację (pisz proszę o tu: pytania@3mk.pl). Tradycyjne folie i szkła ochronne w zaokrąglonych ekranach pokrywają płaską część ekranu. Minimalizuje to ryzyko podnoszenia się produktu i jednocześnie chroni ekran. ;) Trzymka, Iza z 3mk

Polecam Fajna Polska firma ;)

Hej, dzięki! ;) Trzymka, Iza z 3mk

Dzięki!

Wszystko jak w zegarku od zamówienia do dostarczenia

No to mega. ;) Dzięki za opinię! Trzymka, Iza z 3mk

3mk folie i szkła ochronne opinie klientów

3mk folie i szkła ochronne

Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

3mk folie i szkła ochronne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 06.06.2017 r.

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.

Nowa Krępa 78

63-400 Ostrów Wielkopolski
Rejestr handlowy
CEIDG REGON 300083880
Marcin Gawłowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 3mk folie i szkła ochronne.