sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk Protection- Logo - Opinie

sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk ProtectionOpinie

ważny od: 6.06.2017
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk Protection został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk Protection można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.06.2017
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk Protection

Polecam, zakupiłam etui oraz szkło ochronne do iPhone'a i MacBook'a, zamówienie zrealizowano ekspresowo, jakoś produktów znakomita. Sam sklep ma bardzo przejrzystą ofertę - produkty dokładnie opisane, jest w czym wybierać, a ponadto producent dołożył wszelkich starań, aby ułatwić takim laikom jak ja dokonanie wyboru :) Montaż szkieł to była przyjemność - załączony kod QR bardzo ułatwił sprawę, wystarczy go zeskanować, przekierowuje automatycznie na stronę z instrukcją montażu w formie filmiku. No i na koniec odbyłam przemiłą rozmowę z Panią z zespołu 3mk, która skontaktowała się ze mną celem zorientowania się w kwestii mojej satysfakcji z dokonanych zakupów :) Obsługa na najwyższym poziomie, jakość produktów również. Polecam!

Beznadziejna osłona. Flexible Glass lite. Nie polecam. Robione wg instrukcji i mimo użycia pasków przylepnych w celu zablokowania folii to i tak po przyklejeniu się przesunęło. Pełno bąbli. Nie można ich usunąć. Lepiej wydać trochę więcej i jechać do profesjonalnej firmy co się tym zajmuje no nałożyć folie maszynowo. 3mk to pieniądze wydane w błoto. Cała folie szkło wrzuciłem do kosza....

Opinie nt. sklepu sklep.3mk.pl - Oficjalny sklep 3mk Protection

Co mi się raczej nie podobało w Zamówieniu. Otóż nie wykonuję każdego dnia naklejania szybek zabezpieczających na telefony i nie muszę znać budowy materiału, jak również metody naklejania. Moim zdaniem wraz z zawartością produktu powinna być załączona instrukcja nakładania rzeczywistej "szybki", która jest wykonana z trzech(3) warstw, dwie warstwy są ochronnymi tej, którą musimy nałożyć na telefon.
Polecam , szybka dostawa i świetne szkło .....kupuję drugą sztukę bo pierwsze szkło i plastikowe etui uratowało mój wyświetlacz , szkło ochronne jest popękane ale spełniło swoje zadanie i ochroniło wyświetlacz....świetna jakość bo również bardzo łatwo usuwa się odciski palców i w zasadzie cały czas wygląda jak nieużywane...jeszcze raz polecam :)
Montaż folii przebiegł tak sprawnie, jak na instrukcji. Kilkuletni telefon wygląda jak nowy. Dodatkowo idealnie spasowane etui, które idealnie leży w dłoni sprawia, że użytkowanie telefonu staje się przyjemniejsze.
Od ponad dwóch lat zamawiam materiały ochronne w tym sklepie. Do tej pory się jeszcze nie zawiodłem. Za każdym razem (przy upadku telefonu) szkło ochronne spisywało się na medal. Obym nie zapeszył ;)
Towar jak najbardziej godny polecenia,montaż bardzo ułatwiony,cena dość przystępna ogólnie polecam produkty 3mk lepszych w tej cenie na rynku nie ma polecam!!
Folia bardzo dobrze dopasowane. Przed montażem zalecam zapoznać się z filmem instruktażowym aby uczynić go jeszcze łatwiejszym.
Montaż jest dziecinnie prosty dzięki zastosowaniu metody spryskowania wyświetlacza żelem, polecam nawet niedoświadczonym.
Sklep działa bardzo sprawnie, ale folia jest inna niż kupiona wcześniej, teoretycznie ten sam model a rozmiar inny.
Szybka dostawa. Produkty bardzo dobrej jakości. Dostałam super rabat na początek. Jestem bardzo zadowolona.
szeroki wybór, przejrzyste i wyczerpujące opisy, szybka dostawa, bardzo dobra jakość prokduktów
Bardzo szybka wysyłka i dostawa produktów, które w pełni spełniają moje oczekiwania.
Bardzo szybka wysyłka. Zero problemów. Produkt spełnia wszystkie oczekiwania.
Podoba mi się udzielanie rabatów na asortyment, ale ceny powinny być niższe.
Szybka wysyłka (jak zawsze), dobry towar. Czego chcieć więcej? POLECAM !!!
Towar godny polecenia ,bez zastrzeżeń ,szybka obsługa ,polecam!
Bardzo szybka obsługa i ogromny wybór. Szczerze polecam.
Case super, wysyłka błyskawiczna cena tez gitarka
Polecam.Szkło hartowane bardzo dobrej jakości
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, polecam 👍
Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam