sklep.3mk.plOpinie

: 7 208Bardzo dobryCertyfikowany sklep

sklep.3mk.pl- Logo - Opinie
sklep.3mk.pl- Logo - Opinie

sklep.3mk.pl - Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.
KROTOSZYNSKA 35, B-02, 4A
63-400 Ostrow Wielkopolski

Opinie nt. sklepu sklep.3mk.pl

4.74/5.00

Opinie (2 685) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.3mk.pl

Super!!
Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka.
Super extra sprawnie i szybko.
Po raz kolejny udany zakup. Towar z górnej półki. Polecam każdemu produkty 3mk są naprawdę świetnej jakości. Ja będę korzystał na pewno. Dostawa i obsługa na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Brawo.
Towar zgodny z oczekiwaniami , dostawa szybka , to nie jest pierwsze moje zamówienie w tym sklepie , to też pozytywnie świadczy o towarze i obsłudze.Polecam
Wszystko super, ok
Polecam sklep. Szybka wysyłka. Towar najwyższej jakości
Dobra jakosc
Obsługa ,,OK,,
wszystko ok
Bradzo dobry produkt !!!
Wszystko jak zawsze zgodnie z oczekiwaniami. Folia pierwsza klasa
Good
jest ok
Wszystko ok. Szkła i i etui godne polecenia.
Obsługa i sprzedaż towaru bez uwag. Polecam towar i sklep...
Fatalnie odkleja się folia nr1, musiałem pomóc sobie paznokciem przez co 1 s,t. nieudalo .mi się zamocować. Druga nakleilem też pomagając sobie pazurem, powstal mi 1 bąbelek którego nie mogę się pozbyć. Przy 3 próbie może pójdzie mi lepiej, nabieram wprawy. Sklep 3mk jest na tyle miły że zaproponował mi nowy zestaw szkiełek na zegarek. Dziękuję będę ćwiczył,żeby osiągnąć perfekcję w naklejaniu .
Dostawa szybka, bezproblemowa, zamówione etui porządnie zapakowane, towar w bardzo dobrej jakości.