sklep.3mk.pl

Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Opis
Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.

Wszystko spoko, polecam

15 godzin(y) temu
produkty są pierwszej klasy.polecam

15 godzin(y) temu
Produkt posiadał wadę fabryczną na środku szkła (mikro pęknięcie) i dodatkowo przy LEKKIM puknięciu o stół kawałek szkła postanowił odpaść

16 godzin(y) temu
zachęcam

Wysoka jakość. Zakupy i dostawa - szybko i sprawnie.

23 godzin(y) temu
Fantastyczny produkt

1 dzień temu
Dostawa sie trochę przedłużyła, co do produktu chyba nie mam jakichś większych zarzutów.

Produkt świetnie dopasowany do urządzenia Samodzielny montaż bez żadnych problemów dzięki świetnej instrukcji Polecam

Jeden z najlepszych sklepów gdzie robiłem zakupy i to już nie pierwsze

Towar pierwsza klasa godny polecenia

Nawet mi się nie chce. Dostawa tragedia

POLECAM

Zapłacone zamówienie zostało anulowane, na towar czekałam prawie dwa tygodnie. Dwa razy taka sytuacja miała miejsce

Wszystko bardzo sprawnie.

etui genialne, wygląd i jakość 10/10. szkiełko 9/10, mimo postępowania wg instrukcji zakładania, jakby nie dokleja się przy pionowych krawędziach okna wyświetlacza tworząc 'zapowietrzoną ramkę'. dostawa bardzo szybka. paczka dobrze zabezpieczona.

Jestem zadowolony

Wszystko jak najbardziej ok. Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam.

Super sklep