sklep.3mk.plOpinie

: 7 722Bardzo dobryCertyfikowany sklep

sklep.3mk.pl- Logo - Opinie
sklep.3mk.pl- Logo - Opinie

sklep.3mk.pl - Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.
KROTOSZYNSKA 35, B-02, 4A