sklep.3mk.plOpinie

: 6 154Bardzo dobryCertyfikowany sklep

sklep.3mk.pl - Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.
KROTOSZYNSKA 35, B-02, 4A
63-400 Ostrow Wielkopolski

Opinie nt. sklepu sklep.3mk.pl

4.71 / 5.00

Opinie (3 097) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.3mk.pl

Zamówiłem folię do telefonu, okazało się że nie do tego modelu. Po mailu do sprzedawcy, bez problemów zaproponowano wymianę na właściwą. polecam

Wszystko OK

Wczoraj
Wszystko profesjonalnie. Polecam w 100%.

Wszystko okej

Kupiłem już 3 folię do tgo modelu i znów się nie udało nalepić inne modelr bez problemów a XPERIA XA1 Plus no ni w ząb nie idzie mi poprawnie nakleić tego szkła wykonując zgodnie z instrukcją na YT.

Polecam !!!

Wszystko super. Polecam

1 dzień temu
Mogę z czystym sumieniem polecić sklep. Czas realizacji zamówienia był szybszy niż zapowiadany. Towar rewelacyjnie wykonany - spełnia wszystkie podane funkcje.

Genialne produkty!

OKI.

Kolejny zakup i pełne zadowolenie.

Gówno gówno i jeszcze raz gówno!! Miałem to 4 razy na iPhone 8 i po 2 dniach zawsze gdzie ta folia odchodziła szkoda siana poważnie pozdro

Odpowiedź ze sklepu sklep.3mk.pl
Przed chwilą
Dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się pomóc, jednak nie znajdujemy żadnego zgłoszenia reklamacyjnego do Pana zamówienia. Prosimy o kontakt mailowy (sklep@3mk.pl). Postaramy się znaleźć rozwiązanie. Mateusz/3mk
W pierwszym zamówieniu nastąpiła pomyłka, napisałem do sklepu i na kolejny dzień miałem już paczkę z poprawnym produktem (oczywiście nieodpłatnie)

za małe szkło

Godny polecenia