sklep.3mk.plOpinie

: 7 609Bardzo dobryCertyfikowany sklep

sklep.3mk.pl - Folie, szkła hartowane i hybrydowe na każdy ekran

Przypadkowe spotkanie, potrzeba, sugestia – wystarczyła chwila, by pojawiła się idea. 2006 rok to moment narodzin marki 3mk. Od tego czasu dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych Użytkowników, a w odpowiedzi na nie rozwija się gama produktów 3mk. Dla nas to czas wyjątkowo zmienny, lecz jedna kwestia wciąż pozostaje stała: obsesyjne dążenie do bycia niewidocznym. I takie są nasze produkty: klarowne, transparentne, nieingerujące w design urządzenia czy wyświetlany obraz na ekranie. Z jednej strony nie akceptujemy topornych etui, pokrowców, które przysłaniają wygląd i ograniczają użytkowanie naszych smartfonów. Z drugiej martwi nas, gdy te z upływem czasu nabierają coraz więcej śladów użytkowania. W 3mk na co dzień pracujemy, by każdy mógł w pełni cieszyć się swoim urządzeniem. Jego wyglądem, ergonomią i jednocześnie zabezpieczać go przed zarysowaniami, czy lekkimi uderzeniami. Chronimy niemal niezauważalnie. Pozostanie niewidocznym to cel, który przyświeca nam w każdym produkcie, od folii ochronnych, szkieł hartowanych, hybrydowych po najnowszą linię niewidocznych futerałów InvisibleCase 3D.
Likano Sp. z o.o.
KROTOSZYNSKA 35, B-02, 4A
63-400 Ostrow Wielkopolski

Opinie nt. sklepu sklep.3mk.pl

4.77/5.00

Opinie (2 032) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.3mk.pl

Wczoraj
Bez problemu, wszystko ok.
Wczoraj
Bardzo dobry sklep do którego jeszcze wrócę nie raz...
Polecam zakupy w sklepie 3mk.pl, jest solidny. Akcesoria do telefonu są bardzo dobrze wykonane, zgodnie z szczegółowym opisem . Na stronie sklepu jest filmik "Jak prawidłowo naklejać szkła ochronne" Przy zakupie dostałam nawet rabat. Oby takich sklepów było więcej w Polsce.
jest ok
Sprawnie i zgodnie z opisem
Wszystko super polecam.
Bardzo dobrze idzie się dogadać drogą mailową jeśli coś jest nie tak, 6miesięcy temu zepsuło mi się ich szkło, napisałem do nich, odpisałem dopiero po takim czasie, a oni dalej z chęcią chcieli mi zaproponować inny model w ramach rekompensaty, w innych sklepach raczej by się to nie udało
Szybka przesyłka.
Szybka bezproblemową dostawa. Towar zgodny z opisem.
Jestem zadowolony
Polecam !
Szyba dostawa, zamówione produkty zgodne z opisami, wszystko super, polecam.
B/uwag.
W opakowaniu folii do ochrony obiektywów aparatu fotograficznego w moim telefonie Xiaomi 10T pro: - zawartość była niechlujnie spakowana, - brakowało chusteczek do czyszczenia - utrudniony kontakt mailowy.
Odpowiedź ze sklepu sklep.3mk.pl
Dziękujemy za opinię i przepraszamy, jeśli wystąpił problem z zamówieniem. Nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości mailowej od Pana. Reklamację można złożyć na stronie: https://3mk.pl/reklamacja/ . Pomożemy. Pozdrawiamy/3mk
Doskonały produkt i doskonały serwis, szybki od wielu lat najlepsze i najtwardsze tylko od 3mk. Próbowałam innych i jakość nie do porównania. Reklamacje załatwiane od reki, bez zarzutu, bardzo dobry customer service. polecam!
Produkty chroniące urządzenia tej firmy są bardzo dobre. Polecam
Wszystko się zgadza tak jak w opisie. Polecam