Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6307) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 585)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Zła aplikacja, nie ma towaru - nie powinnam mieć możliwości go zamówić

Nie wszystkie towary z zamówienia są dostępne w czasie jego realizacji. To nie jest uczciwe. Skoro nie macie Państwo czegoś na stanie, nie powinnam mieć możliwości ich zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić dostępność artykułów. Nasz dział posprzedażowy skontaktuje się z Panią w celu ustalenia szczegółów. Przepraszamy za niedogodności.

super sklep

Bardzo dobra i pomocna obsługa klienta , duży wybór towaru , duże promocje , szybka dostawa , możliwość wymiany towaru lub zwrotu , super prezenty . polecam tego sprzedawcę .
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Obsługa rewelacyjna.,telefoniczna również,trochę długo czekam na zwrot pieniążkow za zwrócony towar.Jeżeli chodzi o wymianę to jest sprawna i szybka.Polecam zakupy u Was.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

Super firma

Bardzo dobra współpraca, szybka i sprawna obsługa, produkt był odesłany do wymiany na inny rozmiar i po niedługim czasie przesyłka nadeszła. Pełne zadowolenie, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Klientko, Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Jakość i szybkość obsługi oraz realizacja godna naśladowania. Brak tabeli rozmiarów we wszystkich rodzajach numeracji odzieży, co powoduje pomyłki w wyborze rozmiaru.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
Towary dobrej jakości, szybka wysyłka, ceny akceptowalne. Pozytywny szok cenowy byłby większy gdyby przekreślane ceny oscylowały wokół 2 (dwóch) milionów złotych.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Krzysztofie, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie.
Jest dużo lepiej. . Szybko dostarczany jest zamawiany towar.Nie ma powodów do reklamacji.W konkurencji z Bonprix,nieco lepsze ATM. Jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Panie Janie, Dziękuję za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan tak liczne szczegóły i jakość naszej usługi. Cieszymy się także, że proponowane przez nas rozwiązania zyskały Pana uznanie. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji również dla Pana najbliższych. Będziemy wdzięczni za polecenie. Pozdrawiamy !
Polecam zakupy w atlasformen. Sprzedawane przedmioty są dobrej jakości. Zakupioną za duża bluzę wymieniono szybko i bezproblemowo. Zachęcam do zakupów
6 kwi 2024
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo szeroka gama artykułów oferowanych przez AFM. Towary dobrej jakości o ładnym, nowoczesnym kroju. Wielokrotnie oferowane bardzo dobre ceny.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
jestem zadowolony, ale oferty Wasze dot. odzieży, której już mi nie brakuje mgr Andrzej Pyszkowski - nie znam Waszego NIP-u, a to mi przeszkadza
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Z otrzymanej bluzy jestem zadowolony, natomiast buty /klapki/ okazały się za duże o jeden numer mimo podania przeze mnie rozmiaru, który noszę.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
Przyznawanie gwiazdek niewiele mówi o zakupionym produkcie. Umożliwienie opisania opinii przez kupujących byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Przejrzysta oferta, szybka wysyłka. Dużo promocji. Część towarów jest słabej jakości. Wysyłka zwrotów jest niestety płatna przez kupującego.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pana uwago zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
PROFESJONALNA OBSŁUGA PANI Z BIURA OBSŁUGI KLIENTA ZOBACZYMY CZY SIĘ SPEŁNI OD JAKIEGOŚ CZASU KORZYSTAM Z ATLAS FOR MEN I JAK NARAZIE JEST OK
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Wszystko od ekspozycji towaru na stronie do wysyłki. Jeszcze rozmiary czytelnie opisane i dokładnie takie po otrzymaniu przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Polecam zakupy w sklepie Atlasa,kupuję dużo odzieży i korzystam z promocji , jakość jest zadowalająca,przesyłki dochodzą szybko😁
6 kwi 2024
AW
Andrzej W.
Szczecin
Jakiś tańszy sposób na zwrot towaru. Ja dostałem za duże spodnie ( wszyta nieprawidłowa metka ) i musiałem zapłacić za zwrot.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Andrzeju, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Firma słowna działająca sprawnie , handlowcy przemili. Moja reklamacja związana z za dużą kurtką załatwiona szybko i sprawnie.
MW
Maria W.
Wroclaw

Dobre jakościowo artykuly

Dostarczone artykuły zgodnie z zamówieniem, szybko, dobrze opakowane. Duży asortyment dla mężczyzn, dla kobiet różnie bywa.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Mario, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Bawełniane koszulki z długim rękawem. świetne, biała i niebieska- trzymają fason po praniu, bardzo dobra jakość. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Jolanta, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.