Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

tak dalej

Polecam zakupiony towar jest super i dobrego gatunku promocje na 6 dostawa szybka jestem bardzo zadowolona super caly zespol

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości był Pani równie zadowolona, ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo szybka dostawa na 5 zamówionych rzeczy 1 okazała się nie taka wyglądająca jak na zdjęciu, w sensie materiał z którego uszyta została kurtka wygląda mało ciekawie w rzeczywistości niż na zdjęciu

Bardzo solidna firma. Potrafi bardzo miło zaskoczyć upominkiem. Korzystam z ich bogatej oferty dość często. Opinię wydaję na podstawie wielu dokonanych zakupów w tej sieci. Polecam, bo nigdy się nie zawiodłem.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
2 tygodni(e) temu

B. dobry kontakt z klientem, towary spełniaąj oczekiwania, szybka wysyłka i możliwość wyboru sposobu płatności.

Zachęcam do zakupów

Serwis szybki b.dobry, Obsługa b.pomocna ,co ma ogromne znaczenie dla początkujących klientów.

Wszystko OK

Jestem zadowolony

wszystko OK

2 tygodni(e) temu
wszystkie zamówione przezemnie produkty były b.dobrej jakości--polecam

Zakup przebiegł znakomicie.

brak

Wszystkie zakupy realizowane są wzorcowo Korzystam kilka lat Pozdrawiam

jestem zadowolony z towaru jest okej

2 tygodni(e) temu
Wszystko całkiem fajne tylko rozmiarów ka trochę słaba Wszystko za szerokie na szczupłe osoby

2 tygodni(e) temu
Współpraca bardzo sympatyczna i na bieżąco, dostawa szybka, również produkty bez zastrzeżeń lecz to rzecz gustu. Ja trafiłem na koszulę która mi odpowiada.

Wszystko super.

komentarz stanowią gwiazdki