Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 579)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

MW
Maria W.
Wroclaw

Dobre jakościowo artykuly

Dostarczone artykuły zgodnie z zamówieniem, szybko, dobrze opakowane. Duży asortyment dla mężczyzn, dla kobiet różnie bywa.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Mario, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Bawełniane koszulki z długim rękawem. świetne, biała i niebieska- trzymają fason po praniu, bardzo dobra jakość. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Jolanta, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Wymiana

Podoba mi się sposób wymiany na inny rozmiar, jednak na swój koszt przy wysyłce , dobrze by było gdyby zwrotka była darmowa.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokonamy wszelkich starań, aby w przyszłości był Pan również zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
LK
Lucyna K.
Elbląg
1 kwi 2024
Zamówiłam nieodpowiedni rozmiar. Wymiana nastąpiła ekspresowo i bez problemów. No i te super prezenty przy zakupach, super.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Polecam wszystkim zakupy w Atlas, mają świetne ciuchy dla pań i panów. Ceny są wysokie ale jest dużo promocji i wyprzedaży
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Jolanto, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
Szybka dostawa, zwrot i ponowne wysłanie zamówionego produktu , błyskawicznie , bez żadnych przeszkód. polecam innym.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Buty męskie bardzo dobrej jakości, podeszwa miękka, nie ślizgająca się a najważniejsza rzecz to zapinane na rzepy!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Kliencie! Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
szybki termin dostawy, kompletność zamówienia. Może darmowa dostawa byłaby lepszym bonusem za zakup niż " prezenty"
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Szybka dostawa według zamówienia , Bez problemowy zwrot towaru . Szybki zwrot środków za zwrócony towar . Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Krystyno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
24 mar 2024
krótki czas dostawy, bardzo dobra jakość towaru, bezproblemowa wymiana towaru (rozmiar,kolor itp), miła obsługa
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Polecam firmę. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Zamawiane artykuł w przystępnych cenach ale w dobrej jakości.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska

Ciekawa oferta na każdą kieszeń.

Ciekawa, różnorodna oferta na każdą kieszeń. Bardzo szybka realizacja zamówień. Dużo nowości dla obojga płci.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Buty męskie bardzo funkcjonalne - łatwe zapinanie na rzepy, podeszwa miękka i nie ślizgająca . Świetny zakup.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Ewo, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie
1 kwi 2024

Kolejna dostawa szybka i bez komplikacji. Wszystkie rozmiary trafione. Jakość bez zarzutów. Podtrzymuję 5*
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Bogaty wybór towarów i organizacja i szybkość wymiany rozmiarów - czy generalnie załatwiania reklamacji
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
dobra czytelnosc katalogu,duze rozmiary,wspanialy kontakt ,szybka reakcja i wysylka.pelne zadowolenie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Jarosławie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
super sklep , bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta ,duży wybór asortymentu ,szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
MG

Bezproblemowe zwroty

Szybka dostawa, bezproblemowe zwroty. Prezenty. Poprawiłabym tylko tabelę rozmiarów bo jest zawyżona
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
KF

Brak niektórych artykułów

Niektórych artykułów, na które przyjęto zamówienie, nie ma w magazynie i trzeba na nie długo czekać.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
Koszulki w kolorach są w pakiecie z różnymi kolorami. Powinien być wybór jedego koloru a reszta OK.
23 mar 2024
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pana opinia zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.