Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

Opinie nt. sklepu Atlas For Men PL

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

O tym co i jak oceniam firmę najlepiej świadczy fakt że tylko w tym roku składałem zamówienia sześć razy. Chyba w czasie trwania naszej znajomości, tych zamówień było około setki. To chyba o czymś świadczy.

Jestesmy zadowoleni z mezem z rzeczy,ktore zamawiam u panstwa. Sa z dobrego gatunkowo materialu wykonane i ladnie i modnie uszyte. Szybko otrzymujemy po zlozeniu zamowienia. Zadowoleni jestesmy rowniez z prezentow.Dobrze,ze taka dobra Firma jest. Polecam kazdemu. Danusia

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości był Pani równie zadowolona, ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie.
firma ok.

Wszystko w porządku

bardzo szybka dostawa, umiarkowane ceny,towar dobrej jakości i właściwa rozmiarówka

Bluzki męskie w rozmiarze M są tak na prawdę w wielkości L, czyli za duże i muszę je dawać do przerobienia w zakładzie krawieckim, bo nie opłaca się odsyłać. Zróbcie coś z tym.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Pana sugestie będą wzięte pod uwagę, w dalszych pracach nad rozwojem naszej oferty. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza i nieustannie staramy się podnosić jakość świadczonych usług. Zapraszamy do dalszej współpracy i serdecznie pozdrawiamy.
Wiele razy robiłam już u Was zakupy...jestem z nich zadowolona...pewnie jeszcze nie raz dokonam zakupów...

3 tygodni(e) temu
Jak zwykle towar zgodny z zamówieniem.terminowa dostawa.Polecam.

3 tygodni(e) temu
Zakupy sprawne towar dobrej jakości

3 tygodni(e) temu
Okazało się że mój ostatni zakup(koszula) to produkt z Bangladeszu a tam pracownicy pracują w najgorszych na świecie warunkach.I to jest powód do zastanowienia się czy nie przestać kupować u Was.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za Pana opinię. Nasza firma zamawia artykuły od wielu producentów na całym świecie. Uprzejmie informujemy, że staramy się korzystać ze sprawdzonych producentów, którzy zapewniają godne warunki pracy. Oczywiście refleksje, zostawiamy do Pana prywatnej analizy. Pozdrawiamy serdecznie.
jest ok

Szybka dostawa. Dobry towar. Przystępne ceny. Polecam.

Będąc już wiele lat Waszym klientem nigdy nie miałem problemu z zakupem towaru jak i odpowiedniej jakości a w przypadku nie tego co się spodziewałem zwrot pieniędzy lub zamiana na inny towar była zawsze pod kątem zadowolenia klienta.Tak trzymać.Bardzo przyjemnie jest być Waszym klientem na co mają też wpływ częste promocje!!!

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony, ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie.
Na pewno jeszcze nie raz złożę zamówienie

3 tygodni(e) temu
Jestem zadowolony z firmy. Polecam.

3 tygodni(e) temu
Wszystko w jak najlepszym porządku

szybka dostawa,towar zgodny z zamówieniem

Jeżeli chodzi o zamówione artykuły to wszystko O.K. Szkoda, że prezent dołączony do zamówionych artykułów okazał się niesprawny. Latarki działają a radio nie.

dobrze

Na razie jest ok.