Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

3 tygodni(e) temu
Jestem stałym klientem i dla tego innej oceny nie mogę wystawić

3 tygodni(e) temu
Rozmiary w katalogu są zawyżone. JAKOŚĆ NIEKTÓRYCH TOWARÓW JEST NDST.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pani zadowolona z artykułów, przysługuje Pani prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pani zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
Brak kompletu towarów.Brak terminu dostawy brakujących.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. O braku dostępności artykułów i ewentualnym uzupełnieniu stanu magazynowego, informujemy Panią za pośrednictwem wiadomości mailowej i w formie stopki na fakturze. Prosimy też Panią o sprawdzenie skrzynki mailowej w zakładkach spam albo oferty. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z działem posprzedażowym pod numerem: 222 069 972. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo fajna koszula, zamówiony rozmiar był za duży, wymiana na mniejszy bez żadnych problemów. Serdecznie polecam Sprzedawcę.

3 tygodni(e) temu
Towar zgodny, dobrej jakości. Szybka dostawa.

Wymiana towaru na mniejszy rozmiar, bez problemu polecam!!!!

3 tygodni(e) temu
zgodnie z zamowieniem...W odpowiednim czasie ...Sugestie zaakceptowane...Dziekuje

Serdecznie polecam. Szybko i bezpiecznie a co najważniejsze towar dobrej jakości.

3 tygodni(e) temu
Jak zawsze, profesjonalnie, terminowo, satysfakcjonująco...

Bez kłopotu zamieniłem rozmiar zamówionych rzeczy. Bardzo szybko otrzymałem zwrot pieniędzy za rzeczy odesłane. Szybka dostawa.

3 tygodni(e) temu
Nie ma różnicy w cenie czy 50, 60 70% zniżki cena zakupu ta sama. Wzrost ceny jest przerażający. Towar miernej klasy.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. W takim razie uprzejmie prosimy korzystać tylko z naszych promocyjnych cen. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie zapewni Panu zadowolenie z zakupów w naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie.
Super!

Wszystko OK.

wszystko fajnie, ale czy tzw. twój prezent to musi być zegarek lub latarka? {mam ich już po kilka). Myślę, że zróżnicowanie tych prezentów pozwoli zwiększyć też ilość składanych zamówień. I jeszcze jedno: dostałem prezent urodzinowy, ale pozbawiono mnie przy wysyłce zamówienia innych prezentów - to niepoważne dla firmy, która chce być traktowana poważnie! k

Przy zamówieniach trzeba koniecznie korzystać załączonych tabel pomiarowych. Wielokrotnie kupowałem i nie miałem zwrotów ze względu na rozmiaruówkę, co innego kolory zdjęć, nie zawsze oddają właściwe barwy. Ogólnie polecam.

Jestem zadowolony. Dostawa towaru bardzo sprawna, bez zbędnego oczekiwania. Panie w punkcie zgłoszenia zamówienia są perfekcyjne, bardzo pomocne co jest ujmująco miłe.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony, ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie.
warto korzystać z usług tej firmy

towar nie zawsze jest dobrej jakości. Ostatnia dostawa zestawu t-shritów pod względem jakości kiepska.Po pierwszym praniu w temp. 30 stopni dwie koszulki z XXL zrobiły sie XL. Co z tym zrobić ? Przeważnie w zestawach są towary z różnych materiałów - a niby te same