Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 736)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

30 lip 2023

błąd w sztuce,pomyłka lub oszustwo

Zamówiłem męską koszule-Kantry/komuś na prezent/cena 185 zl.Przyslali;brudną pożółkłą wymiętą szmate-wygląda jak ze śmietnika,w brudnej lekko podartej torebce foliowej.Za taką forme spprzedaży-BARDZO DZIĘKUJE, W ten sposób Atlas stracił dlugo letniego klienta,Był to mój ostatni zakup w tej firmie,
31 lip 2023
Drogi Panie Macieju, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.

Wysyłanie konkretnego zamówienia w dn.23-11-2023r

Wysyłanie konkretnego zamówienia w świat bez adresu odbiorcy i do tego opłaconego natychmiastowym przelewem to jest świństwo a nie uczciwe traktowanie klienta.Myślę że zapłacona kwota zostanie zwrócona niezwłocznie wraz z ustawowymi odsetkami.Proszę sprawdzić kto popełnił błąd: Atlas czy in post?
2 gru 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Zgłoszona tą drogą reklamacja zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Dodatkowo skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia szczegółów. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
30 paź 2023
Reklamowano taką torebkę z szybką na telefon w tylnej przegrodzie po drugie co to za torebka która jest bez paska.Przykro mi alę nie mogę polecić Waszej firmy znajomym . Pozdrawiam St.Szulczyński
30 paź 2023
Drogi Panie Stanisławie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
21 lip 2023

Jakość towaru...

Jeden z T-shirtów w zestawie 4 był podgryziony przez mole, zapewne leżał długo w nieodpowiednich warunkach. Polityka cenowa - najpierw wygórowane ceny, a potem radykalne obniżki chyba nie jest dobrym pomysłem na prowadzenie interesu.
21 lip 2023
Drogi Panie Zbigniewie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Celem wyjaśnienia sytuacji skontaktujemy się z Panem prywatnie Pozdrawiamy . Twoja obsługa klienta
26 cze 2023

Zakup męskich slipek.

W pierwszej połowie czerwca telefonicznie złożyłem zamówienie. Poinformowano mnie wówczas, iż zostało ono przyjęte do realizacji. Jednakże później otrzymałem drogą e-mailową informację o zerwaniu tegoż zamówienia.
26 cze 2023
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
27 cze 2023

forsa zamiast zamiany

Zamiast zadysponowanej w zwracanych zakupach wymiany na przedmioty o odpowiednim rozmiarze otrzymałem mail z informacją o odpowiedzi na moje pytanie??? (żadnego nie zadawałem) oraz deklarację zwrotu opłaty za zwrócone przedmioty o co nie występowałem. Postępowanie firmy ATLAS FOR MEN uważam za skandaliczne i i kompromitujące ja jako e-sprzedawcę
27 cze 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
17 gru 2023

Opinia o zakupach

1. Kurtka.W kurtce kolorystycznie niedobrana podszewka do koloru na wierzchu , zła jakość i wygląd futerka w kapturze,kiepskie ocieplenie kurtki. Słaba jakość uszycia. 2.Kamizelka taka sama kupiona około 3 lata temu lepiej wykonana niż aktualnie. Mimo że ją zostawiłam jest kiepsko ocieplona, wygląda jakby ocieplenia nie było.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Klientko , dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość
TK
Tomasz K.
Katowice
Korzystałem kilkakrotnie z usług Atlasformen i byłem z nich bardzo zadowolony, Niestety zamówienie z 3 grudnia okazało się pechowe. Nie dość że otrzymałem zupełnie inne przedmioty niż te jakie zamówiłem, ale minął ponad tydzień od zwrotu ich do Sosnowca a firma nie odezwała się. Czekam nadal za zamówione i opłacone przedmioty.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej . Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
JK
17 lip 2023
Kurtkę z imitacji skóry z haftami zwróciłam, bo materiał wydzielał nieprzyjemny zapach. Gdy założyłam miejsca, które dotykały skóry (kołnierz i rękawy), spowodowały odczyn alergiczny (zaczerwienienie). Przy produkcie (o tym, że materiał z którego jest uszyta kurtka, wydziela zapach), powinna być informacja, której zabrakło.
17 lip 2023
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
10 paź 2023
Działanie strony,jakość obsługi na infolinię pozostawia wiele do życzenia.Brak jasnych komunikatów ,dostarczony towar był w nie tym rozmiarze co trzeba i tylko przemetkowany a w rzeczywistości wiekszy.Koszt zwrotu na koszt klienta to jednak przesada jeśli to,miar był zły to m płacić 15 zł za pomyłkę firmy.
10 paź 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych towarów i usług. W przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
4 wrz 2023

Niezadowolenie.

Ostatnie zamówienie potraktowano w sposób lekceważący klienta. Zestaw dwóch par jeansowych spodni K3143 zawierał bojówki o różnych rozmiarach (jedna para była dobra). Kurtka L3113 była pognieciona. Korzystam z Waszych usług od wielu lat, a teraz zastanawiam się czy nadal będę z nich korzystał.
4 wrz 2023
24 paź 2023
Zamówione rzeczy wyglądają ładnie tylko na ulotce. Ich jakość w części jest beznadziejna. Ostatnio zamówiłem czapkę która okazała się niezgodna z zamówionym rozmiarem i wygląda jak ścierka po długoletnim użytkowaniu. Nie chce mi sie tego reklamować, by nie dostać innego badziewia. Pozdrawiam
25 paź 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. W celu rozwiazania tej sprawy skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej.. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
2 gru 2023
Ponad dwa tygodnie temu złożyłem reklamację w stosunku do wcześniejszego zakupu butów. Po tygodniu złożyłem ponaglenie. I cisza Firma mnie zlekceważyła. Żadnej odpowiedzi. Czy tak traktuje się stałego klienta? Andrzej Furmanik
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
10 gru 2023
Sweter, który kupiłam dla męża okazał się cienki. Ponieważ rozmiar był za duży od razu odesłałam (30.11.br.). Do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy, a prosiłam - podczas rozmowy telefonicznej - o szybki zwrot.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić szybkość realizacji zwrotów. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
27 paź 2023
Zamówienie zrealizowane szybko i to jest jedyny plus. Zamowienie ostatnie (już raz się zdarzyło) zawierało jedną z bluzek polo dwukrotnie przewymiarowaną - druga była dobra. Kurtka też o rozmiar większa.
28 paź 2023
Drogi Panie Tomaszu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
23 lip 2023
Jestem zawiedziony postępowaniem sklepu. Obiecano mi darmowe słuchawki z radiem a dostałem malutki głośniczek . Na pewno nie skuszę się już na tak zwaną promocję. Według mnie to było planowane oszustwo!!!
25 lip 2023
Drogi Panie Piotrze, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
WS
10 lis 2023
Powtórnie otrzymałem reklamowany zestaw niezgodny z zamowieniem.Obecnie wysłałem towar do Firmy i poprosiłem o zwrot kosztow zakupu.Dziękuję za takie załatwienie REKLAMACJI.Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie dziękujemy za opinię . Uprzejmie informujemy ,że w naszej firmie nie wymieniamy jednego artykułu na inny. Wymiana jest mozliwa tylko na ten sam , w innym rozmiarze. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, wszelkie Pana uwagi zostana przekazane do odpowiedniego działu.Pozdrawiamy.
12 lis 2023
Jest kłopot z rozmiarami ubrań. Zwróciłem całe zamówienie. Jakość jest do przyjęcia. Rozmiary ubrań są znacznie zawyżone w stosunku do tabel. Szkoda. Pozdrawiam, Przemysław Puzio
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług.Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej.Pozdrawiamy.
13 maj 2023
Zamówiłam buty dla męża. Bardzo niska jakość wykonania. Szycia krzywe, niestaranne, nosek buta zapaćkany klejem szewskim. Porażka. Nic więcej tam nie zamówię. Nie polecam.
15 maj 2023
Droga Pani Ireno, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
29 paź 2023
MIALEM PECHA PRZY LOGOWANIU PIERWSZY RAZ PYTANO MNIE OHASLO I WSZYSTKO BYLO DOBRZEPISALO WYSLIJ I CO CZEKALEM 10 MINUT I NIE POSZLO.TOWAR ZOSTAL W MAGAZYNIE SUPER.
30 paź 2023
Drogi Panie Ryszardzie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie