Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6307) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 585)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Już 2 gi raz przysłano mi towar niezgodny z zamówieniem . Zamawiam rozmiar XL, a otrzymuje rozmiar 3XL. Muszę odsyłać, ponosząc zbędne koszty. Nauczcie się ,że rozmiar XL nie może być szerszy w klatce piersiowe niż 112 cm. i Tyle Jestem rozczarowany i na razie zapewne nic nie zamówie. Maciej Sławiński.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Macieju, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
31 mar 2024
więcej towaru produkowanego z materiałów typu bawełna a nie tworzywa sztuczne ponieważ materiały te nie oddychają i ludzie w nich się pocą materiały się elektryzują na ciele i często powodują uczulenie skóry i bardzo źle się w tycz rzeczach chodzi
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

ocena negatywna

fatalna jakość, niestaranne szwy, słabe wykończenie, spodnie ogólnie niezgrabne. W porównaniu do odzieży kupowanej np. w Lidlu, dużo gorsza jakość
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
Brak ofert dla mężczyzn średniego wzrostu!!! Koszule o długości tyłu 84cm są dla wysokich. Czy oni w populacji są wiodący wzrostem?
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Opinie naszych klientów, są dla nas bardzo ważne, dlatego Pana sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Nasz dział posprzedażowy skontaktuje się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
10 mar 2024

ocena kiepska firmy.

Dzien Dobry. Przesyłkę otrzymałem przez poczte a nie przez In Post ( może to moja nieuwaga ) ? Ponadto kod rabatowy, który otrzymałem nie był poprawny i nie otrzymałem prezentu ( a chyba był atrakcyjny) ? Na domiar złego, od dłuższego czasu nie otrzymałem odpowiedzi na moją reklamacje .
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Dodatkowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
bałagan z numeracją. wybrałem nr zgodnie z instrukcją - dużo za duży zamówiłem numer mniejszy i dużo za mały. różnica między kolejnymi numerami kolosalna ?? trafić właściwy numer trudniej niż w toto-lotka !
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Piotrze, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
24 lut 2024
Brak korelacji pomiędzy podanymi rozmiarami a faktycznymi w otrzymanych produktach!!!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pana uwagi odnoszące się do tabeli wymiarów zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie .
WW
Wojciech W.
Wrocław
polepszyć jakość produktów oraz usprawnić temat zwrotów
24 lut 2024
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Wszelkie Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
9 mar 2024
Wymiary odzieży nie zgodne ofertami
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Dodatkowo skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia szczegółów zgłoszonej tą drogą reklamacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
26 sty 2024
Jakość materiałów jest w porządku, ale informacja o produkcje jest żenująca. W przypadku kurtek podawanie tylko jednego wymiaru (obwód klatki piersiowej), a w przypadku spodni tylko obwodu bioder, jest co najmniej żenujące, jak nie gorzej. A gdzie wymiar rękawa, długość całkowita, szerokość w pasie, a spodnie gdzie podana jest długość nogawki zewn. i wewn., szerokość nogawki na dole, itp. Dlatego po raz ostatni zakupiłem na waszym portalu cokolwiek, skoro muszę potem to odsyłać. Proponuję zajrzeć na "aliexpress" i podpatrzeć jak tam się nie tyle co opisuje, a wymiaruje produkt. Jak zmienicie podejście do klienta i podawać będziecie wyczerpujące informacje aby nie bawić się ciągłe odsyłanie zakupów, to dajcie znać. Póki co ja rezygnuje z zakupów na ATLASFORMEN.
27 sty 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Dodatkowo wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Skontaktujemy się z Panem również w wiadomości prywatnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
20 sty 2024

Coraz gorzej

1. Od miesiąca nie otrzymałam zwrotu kosztów przesyłki za zwrócony artykuł, przesłany niezgodnie z zamówieniem. 2. Brak informacji, że zamówiony powtórnie artykuł jest niedostępny i go nie otrzymam 3. W ostatnim zamówieniu otrzymałam 3 golfy męskie, a na zdjęciu były półgolfy (I taki był opis)
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Wszelkie Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Dodatkowo skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
28 sty 2024

OPINIA do Zamówienia z 27.01.24

Witam Do zamówienia składanego tym razem przez internet nie dołączono żadnego zwyczajowego gratisu bo nie był zamieszczony na stronie internetowej. 2.dostawca ( kurier ) paczki z zamówieniem i pobraniem 31 zł nie dotarł tym razem do domu - a zawsze był - mimo , że czekaliśmy na niego zgodnie z sms-em i pozostawił niedoręczoną paczkę w Urzędzie Pocztowym co jest dla mnie bardzo niedogodne bo mam protezy obu kolan no i ok. 3km !! 3.Jestem Waszym stałym klientem od dawna i liczę na jakąś rekompensatę i zwrócenie ostrej uwagi kurierowi bo tak się nie robi . Z poważaniem , Wiesław Krymuza , Wrocław
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
28 sty 2024

DWA BARDZO ŁADNE BEZRĘKAWNIKI MAJĄ BYĆ OK !

Wysłałem do was czwartek dwa różne bezrękawniki w jednym rozmiarze 3XL które posiadają usterki powstałe podczas szycia ! Te bezrękawniki bardzo Mi się podobają i bardzo Mi zależy na nich więc bardzo bym chciał otrzymać je oba nowe bez żadnych defektów i usterek w końcu i w tym samym rozmiarze oczywiście 3XL ! Myślę że to możecie zrobić dla Mnie żeby w końcu także z bezrękawnikami stał się HAPPY END ! Chcę aby teraz było już wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy.
4 lut 2024
okropnie. paczka rozwalona, karton rozklejony. brak części zamówionego towaru. Już o tym pisałem. makabra, w poprzedniej przesyłce dwa jednakowe swetry, zamówione były różne. Wiadomo kurierzy kradną a WY pakujecie byle jak?
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Dodatkowo skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
jakość produktów bardzo się pogorszyła do tego rozmiarówka wyssana z palca - raz 3XL a raz wystarczy L
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej . Pozdrawiamy
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Stanisławie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
21 sty 2024
27 sty 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
20 sty 2024
27 sty 2024
Szanowna klientko dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
4.01.2024 roku i zamówienie ?? Moje ostatnie zamówienie zrobiłem u Was 31 grudnia 2023 roku: dwie pary butów ( w tym jedne okazały się być uszkodzone ) + kurtka Góry Skaliste którą otrzymałem za darmo ! Kurtka bardzo Mi się podoba i odpowiada ale musiałem ją odesłać na okoliczność rozmiaru - czekam na Jej powrót do Mnie w wersji 3XL i wówczas mam nadzieję będzie wobec niej pełne zadowolenie !
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Pawle Dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej.