Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 733)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

jakość produktów bardzo się pogorszyła do tego rozmiarówka wyssana z palca - raz 3XL a raz wystarczy L
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej . Pozdrawiamy
21 sty 2024
27 sty 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
20 sty 2024
27 sty 2024
Szanowna klientko dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
7 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Tomaszu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie

Rozmiary,rozmiary,rozmiary!!!!

12 sie 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Za wszystkie przekazane sugestie będziemy dozgonnie wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie.
10 gru 2023
niektóre towary otrzymałem produkcji chińskiej. chwaliłem Was ,gdy były to produkty francuskie, europejskie. Nie jestem rasistą ale chciałbym wspierać nasze produkty. Wiem że teraz nie ma własnych wyrobów bo śwwiat to jeden grajdołek, ale takie jest moje spostrzeżenie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
4 wrz 2023

ta firma zeszła na dziady zeszła jakość części…

ta firma zeszła na dziady jakość części produktów poniżej zera np. buty może włożyć tylko kościotrup, kto to kupował do firmy był kompletnie pijany bądź głupi, innych produktów żaden rozmiar nie pasuje kupiłem spodnie po konsultacji z Panią z zamówień były o kilkanaście centymetrów za małe, po zwrocie dwa razy kupowałem większe były dobra a trzecim razem co najmniej 20 centymetrów za szerokie i wiele innych rzeczy nie do przyjęcia już wypełniałem te ankiety ,naszych uwag nikt nie bierze pod uwagę znów jeden rozmiar w tabeli ma podane cztery lub więcej i graj w totka by trafić na swój skończyłem już kupować bo na poczcie pracownicy śmieją się ze mnie, że więcej płacę za zwroty jak inni za zakupy. Ja jestem osobą nie pełno sprawną i by odesłać towar płacę taxi,opiekuna 25 zł.za godzinę bo sam nie mogę wyjść to każd a dyrektor bieże kasę i ma jeszcze sekretarkę y zwrot kosztuje mnie co najmniej 50 złotych.
4 wrz 2023
Drogi Panie Kazimierzu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
24 wrz 2023
Denerwujący jest brak komunikacji pomiędzy Waszym Biurem Obsł. Klienta a Magazynem. Biuro potwierdza przyjęcie mojego zamówienia W CAŁOŚCI i, a po paru dniach otrzymuję info, że brak jest któregoś z zamówionych artykułów. Gdybym wiedziała o tym w momencie składania zamówienia - zrezygnowała bym z zamówienia, ponieważ interesuje mnie jedynie realizacja CAŁOŚCI, a nie artykułów WYBRANYCH PRZEZ ATLAS. To jest LEKCEWAŻENIE dlugoletniego klienta. I proszę nie pisać mi tu, że jest wam przykro..., że się postaracie w przyszłości... I tym podobne banały. Żegnam. Aleksandra Świtkowska
26 wrz 2023
Droga Pani Aleksandro, bardzo przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
Gdybym wiedziała, że jeśli coś co u Państwa kupiłam i mi się nie spodoba będę chciała zwrócić muszę odrazu doliczyć do ceny zakupu, koszty opłaty zwrotu paczki nie zamawialabym nic. Zwrot poniesionych kosztów zwrotu wg mnie gwarantuje uczciwe podejście wobec klienta. Cieszę się że chociaż pieniądze za zwrócony towar otrzymałam. Powinniście odrazu napisać żeby przemyśleć zakup a nie czarować możliwością zwrotu . Możliwość zwrotu gwarantuje mi prawo a nie Wy. W przyszłości głęboko się zastanowię przy zamówieniu.
16 sie 2023
Droga Pani Iwono, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
JP
Julian P.
Poznań
12 sie 2023
zadbajcie o jakość towaru myślę głównie o numerację jest nie poprawna,telefoniczna obsługa się pogorszyła dawniej nie miałem żadnych uwag ale dziś nie da się niczego dowiedzieć ani dogadać tylko panie Januszu,Mariuszu jak rozmowo z policjantem, mi też jest przykro ale takie są moje odczucia .Jedno na plus jak się do państwa dzwoni z reguły ktoś z serwisu w miarę szybko się odzywa .
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Julianie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Częściowy brak towaru,mimo dostępności na stronie.Brak zwrotu części pieniędzy.Aktualizacja dostępności towaru na miernym poziomie,czas oczekiwania na przesyłkę długi,brak usługi paczkomat co dla pracujących ma kolosalne znaczenie.Mam nadzieję że ktoś to przeczyta i wyciągnie wnioski.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
7 cze 2023
Uzasadnienie opinii MIERNEJ .Wprowdzenienie klienta w błąd. Zamiast obiecanego prezentu otrzymuje się zniżkę pieniężną. O tym w ogóle w trakcie zamówienia klient nie wie .Brak tej informacji i prawie wyboru takiej zamiany czyni klienta trochę oszukanego.Interwencja w tej sprawie bezskuteczna a nawet agresywna .Dalsze zamówienia z mojej strony wątpliwe.
7 cze 2023
Drogi Panie Zygmuncie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
28 maj 2023
Pisałem już list w tej sprawie ale nikt nawet się tym nie zainteresował. Biorąc thisert koszulki 5xl koszulka jest szeroką na szerokosc ok ale na długość to tragedia i niema żadnej różnicy między 4xl a 5xl jeśli chodzi o długość. Druga sprawa to brak pentelek w kurtkach letnich i niektórych zimowych i to jest jakość wykonania chyba jednak nie
29 maj 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
JG
22 sie 2023
ocena jest mierna, bo jak przysłaliście mi niezgodne z zamówieniem 2 bluzki i je odesłałem, nie zwróciliście mi kosztów odesłania, chociaż dostarczyłem dowód odesłania /chyba było to ok. 27PLN/.Napisałem po tym, że straciłem do Was zaufanie!
23 sie 2023
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
9 lip 2023
Zamówiona kurtka przyszła dość szybko, ale nie jestem zadowolona z wykonania kurtki. Bardzo niedbałe wszycie zamka na rękawie. Gdyby to było wewnątrz kurtki i miała bym zastrzeżeń. Ale to wszycie zamka na rękawie jest brzydkie.
10 lip 2023
Droga Pani Ireno, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
24 wrz 2023
1. poprawić standard obsługi: fatalny; 2. poprawić jakość produktów: np. stosowane w produktach rzepy zużywają się już w ciągu dwóch-czterech tygodni; 3.wzbogacić ofertę koszul z rękawami, rozpinanych swetrów itp
25 wrz 2023
25 maj 2023
MOZECIE USPRAWNIC ZAKLADKE "SKADAKTUJ SIE Z NAMI " OD MIESIACA NIE MOGE WYSLAC INFORMACJI O REKLAMACJI BUTOW KTORE SIE ROZLAZLY PO KILKU URZYCIACH
26 maj 2023
Drogi Panie Jarosławie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
24 lip 2023
Bokserki są z bardzo słabego materiału, który bardzo się rozciąga podczas noszenia oraz są źle skrojone. Natomiast co do spodenek nie mam uwag.
24 lip 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Pozdrawiamy serdecznie.
15 paź 2023
Produkty ciekawe i dobrej jakości. Minusem jest zerowy kontakt w sprawie wyjaśnienia spornych kwestii z KIMKOLWIEK! niezrozumiałe ?!
16 paź 2023
Droga Pani Krystyno, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
11 cze 2023

ulubiony prezent.

Uważam że stali klienci chcieliby móc wybierać do zamówienia prezent który im się podoba i jest przydatny, proponuję dać wybór.
12 cze 2023
Drogi Panie Bogdanie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.