Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

3 tygodni(e) temu
Okazało się że mój ostatni zakup(koszula) to produkt z Bangladeszu a tam pracownicy pracują w najgorszych na świecie warunkach.I to jest powód do zastanowienia się czy nie przestać kupować u Was.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za Pana opinię. Nasza firma zamawia artykuły od wielu producentów na całym świecie. Uprzejmie informujemy, że staramy się korzystać ze sprawdzonych producentów, którzy zapewniają godne warunki pracy. Oczywiście refleksje, zostawiamy do Pana prywatnej analizy. Pozdrawiamy serdecznie.
Brak kompletu towarów.Brak terminu dostawy brakujących.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. O braku dostępności artykułów i ewentualnym uzupełnieniu stanu magazynowego, informujemy Panią za pośrednictwem wiadomości mailowej i w formie stopki na fakturze. Prosimy też Panią o sprawdzenie skrzynki mailowej w zakładkach spam albo oferty. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z działem posprzedażowym pod numerem: 222 069 972. Pozdrawiamy serdecznie.
nie dopatruję się właściwej relacji jakości towarów w stusunku do cen towarów przed promocją, chyba, że obniżka cen wynika z powodu wcześniej stwierdzonych wad.

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. W takim razie uprzejmie prosimy korzystać tylko z naszych promocyjnych cen. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie zapewni Panu zadowolenie z zakupów w naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie.
3 tygodni(e) temu
Koszule krótkie a ja jestem wysoki brak wyboru rozmiarówki wg wzrostu

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Pana sugestie będą wzięte pod uwagę, w dalszych pracach nad rozwojem naszej oferty. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza i nieustannie staramy się podnosić jakość świadczonych usług. Zapraszamy do dalszej współpracy i serdecznie pozdrawiamy.
Serwis zachował się nieprofesjonalnie nie uwzględniając prośby o zwrot kosztów za zwrócone spodnie których wielkość nie była zgodna z tabelą rozmiarów błędnie interpretując wymiar obwodu dla rozmiaru 52.

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły mają pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W przypadku spodni, do wymiaru podanego w tabeli doliczane są 4cm, które powinny zapewniać wygodę przy użytkowaniu. Pozdrawiamy serdecznie.
Macie świetnego fotografa. Towar na zdjęciach w gazetkach prezentuje się rewelacyjnie niestety w realu jest znacznie gorzej.

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, bardzo dziękujemy za opinię. Informujemy, że zawsze staramy się aby zdjęcia dawały rzeczywisty obraz produktów, jednakże mogą pojawić się nieznaczne różnice, co jest zjawiskiem normalnym i o czym informujemy naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolony z artykułów, przysługuje Panu prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pan zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
ROZMIARÓWKA WG. TABEL WZIĘTA Z SUFITU, NIC NIE PASUJE I TRZEBA WYMIENIA�� TOWAR.

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły mają pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W przypadku kurtek, brana jest pod uwagę jeszcze ewentualna koszulka lub bluza, nakładana pod spód. Pozdrawiamy serdecznie.
Zamówione spodnie dżinsowe wydzielały intensywny zapach chińszczyzny, nie do wytrzymania. Zwrot towaru z prośbą o wyjaśnienie, czym Atlas For Men handluje? Jestem stałym klientem, ale zastanawiam się czy mogę dalej zamawiać. Art. nr. 0098494358.

4 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolony z artykułów, przysługuje Panu prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pan zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
beznadziejna ilosc i wielkosc kieszeni w kurtkach .W ostatnio kupionej tez ,a imaterialu wewnatrz kieszeni tak malo ze sa dziury niedoszycia.W/g mnie kurtki powinny miec zewnetrzne duze dwie kieszenie do noszenia kluczy do domu,samochodu,telefon,rekawiczki jak nie nosisz to zeby mozna wsadzic jeszcze rece do ogrzania i dwie wewnetrzne na portwel z dokumentami i innymi,scyzoryk,zapalniczka,grzebie

4 tygodni(e) temu
Na tak niską ocenę wpływ ma fakt, że pierwsza dostawa była błędna, paczka nie zawierała zamówionych towarów. Wierzę że to był przypadek i że teraz będzie lepiej. Druga paczka była już ok.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że pańskie pierwsze zamówienie w naszej firmie było błędnie zrealizowane, mamy nadzieję, że zaproponowane przez firmę rozwiązanie było dla Pana satysfakcjonujące. Pozdrawiamy serdecznie.
brak możliwości zmiany zamówionego rozmiaru kiedy informacja była dokonana w przeciągu 15 min. po potwierdzeniu zamówienia, a serwis reklamacji w też nie dokonał zmiany rozmiaru , w konsekwencji paczka została zwrócona i ponownie już nie skorzystam z oferty.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolnony z naszego serwinu klienta, w przyszłości postaramy się poprawić jego jakość. Jednocześnie prosimy o przemyślane zakupy na naszej stroinie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie.
Rzeczy są ciekawe! Natomiast rozmiary nie są adekwatne, są duże. Proszę o zwrot pieniędzy na pocztę na Wojska Polskiego w Aleksandrowie Łódzkim

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani zadowolona z rozmiarów naszych towarów, jednocześnie prosimy, w sprawach finansowych kontaktować się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem 222 069 154. Pozdrawiamy serdecznie.
Do dnia dzisiejszego nie oddano mi pieniędzy za zwrócony towar (czapka z mikrofibry podszytej kożuszkiem sherpa, kod 00999958 za 24,99 zł)

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Pana opinię. Uprzejmie informujemy, że Pana zwrot, został przelany na konto bankowe na początku miesiąca. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem posprzedażowym pod numerem: 222 069 972. Pozdrawiamy serdecznie.
Dres - rozmiar XL cit za mały .

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, bardzo dziękujemy za opinię. Prosimy o kontakt telefoniczny z działem reklamacji pod numerem: 222 069 0972, postaramy się rozwiązać problem z pańskim zamówieniem. Serdecznie pozdrawiamy.
Podawane ceny przed upustem są zauważalnie wyższe od jakości produktów. Przy ostatniej dostawie nie otrzymałem żadnej informacji o dotarciu towaru do Łodzi. Dopiero w rozmowie tel. z serwisem mogłem potwierdzić, że towar jest do odbioru w placówce pocztowej.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, bardzo dziękujemy za opinię. Nie zawsze mamy wpływ na kurierów, ponieważ jest to firma zewnętrzna. Równocześnie bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostawą Pańskiej przesyłki. Pozdrawiamy serdecznie.
Lepiej nie dawać za każdym razem byle jakich prezentów, które nadają się tylko do utylizacji / mowa o zegarku z ekranem dotykowym / lecz za dokonany zakup do 10 dni dać ekstra bonifikatę Andrzej Korusiewicz

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Pana opinię. Sugestię, zostaną wzięte pod uwagę w dalszym rozwoju oferty naszej firmy. Prosimy też śledzić propozycje otrzymywane na maila, dla stałych klientów pojawiają się tam dodatkowe zniżki. Pozdrawiamy serdecznie.
W tabeli rozmiarów zawyżono przynajmniej o jedną wielkość. Trzeba póżniej wymieniać na mniejsze ubranie.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Wizualnie bardzo dobry wygląd,funkcjonalnie - gorzej niż źle,zapiętek niby podwyższony,ale obszycie zaraz się podwija pod piętę, niepotrzebna robota.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolony z artykułów, przysługuje Panu prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pan zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
Zakupoony towar mimo dużych upustów zbyt drogi, nie warto kupować.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
towar słabo wykończony , w swetrze wystające nitki