Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6034) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 140)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Zestaw 2 noży w pudełku. Noże niedoszlifowane, ze śladami rdzy i zabrudzeń. Opakowanie (pudełko) niedbale wykonane, nierówne, zabrudzone. Umieszczenie zdjęcia nie odda rzeczywistej jakości ponieważ noże poddałem szlifowaniu a pudełko oczyściłem i umyłem. Moje negatywne wrażenia potęguje fakt, że w przeszłości zamawiałem u Was pojedyncze noże i były one dobrej jakości, wykonane estetycznie, z dbałością o szczegóły. Romuald Machaliński
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy.
7 sty 2024
Ogólnie z zakupu jestem zadowolony. Mam uwagi do jakości szycia kurtki. Lewy rękaw jest przyszyty niestarannie, odstaje od ramienia /buli się/ wizualnie wygląda to brzydko.
8 sty 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia optymalnego dla Pan rozwiązania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
7 sty 2024
Otrzymane produkty inaczej wyglądają w proponowanym formularzu niż w rzeczywistości a szczególnie nie przydatne prezenty.
8 sty 2024
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług oraz oferowanych towarów, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Wszelkie Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
Witam.nie otrzymałam do zamówienia zegarka męskiego i okularów. A jestem Azą klientką. Przykro mi.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
27 sty 2024
20 sty 2024
27 sty 2024
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
1 sty 2024
5 sty 2024
Drogi Panie Andrzeju, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
31 gru 2023
5 sty 2024
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
Sklep chwali się sukcesem ale w praktyce nie radzi sobie z nim o czym świadczą braki w dostawach zamówionych i zapłaconych towarów. Wręcz fatalnie sklep organizuje dostawy. Ostatnio, od momentu poinformowania mnie o wysyłce czekałem na dostarczenie towaru aż 8 dni!!!. Sklep powinien natychmiast zmienić firmę kurierską. Dla przykładu mogę podać, że ostatnio kupowałem w innym sklepie który korzystał z innego kuriera - czekałem od zamówienia do odbioru 18 godzin.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Karolu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
9 gru 2023
Zamówiłem ubrania w czasie trwania sprzedaży promocyjnej. Ponieważ niektóre były w nieodpowiednim rozmiarze, zmuszony byłem dokonać zwrotu. W formularzu zwrotnym dopisałem nowe zamówienie które na stronie internetowej oznaczone było jako wyprzedaż ,z niższą ceną z atrakcyjnym rabatem. Formularz został wysłany pocztą ze zwrotem. Jednak (niestety) firma Atlas for men nie wzięła pod uwagę daty wysłania następnego zamówienia składanego w czasie obniżek cenowych i przysłała mi kurteczkę w dużo wyższej już nie promocyjnej cenie która widniała na stronie internetowej w momencie zamawiania . Widać że-- tylko przez stronę i w danym czasowo momencie można liczyć na daną cenę. Uważam ,że firma powinna na stronie jasno informować o dacie do której obowiązuje dany cennik . Gdybym to wiedział z pewnością nie wysyłał bym zamówienia pocztą tylko przez stronę internetową.
9 gru 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. W wiadomości prywatnej skontaktujemy się z Panem .
Perypetie z nietrafionym rozmiarem. Jeśli kupuję od lat określony rozmiar innych producentów (dotyczy to tak męskich jaki damskich produktów) a rozmiar " atlasformen " często różni się znacznie to w tym momencie zaczyna się udręka dla kupującego tak logistyczna jak i ekonomiczna .Uważam ,że zwrot z tego powodu (wymiany rozmiaru) powinien być w kategorii tzw. darmowych z odbiorem z domu przez kuriera . Z tego powodu przestaję już cokolwiek kupować w " atlasformen " i proszę o nie przesyłanie już więcej materiałów reklamowych. Z poważaniem Karol Robak.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
DC
9 gru 2023
Szkoda, że nie macie zwrotów za darmo, z tego powodu wolę jednak kupować na Allegro. Raczej nie zwracam towarów, ale czasem rozmiar ewidentnie nie pasuje nie z winy klienta ( kupiłam u Was spodenki i spodnie w tym samym rozmiarze, przy czym spodnie mają 10 cm w pasie więcej niż spodenki). Zwrot kosztował mnie 18 zł i podejrzewam, że jeszcze długo będę czekać na odzyskanie reszty pieniędzy. Na Allegro jest zdecydowanie prościej i korzystniej dla klienta. Stąd taka ocena.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Jakubie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
17 gru 2023
1.Uczciwie zwracają pieniądze za odesłany towar. 2. Z przykrością musiałam zwrócić białą kurtkę zimową, ponieważ była źle skrojona i niestarannie uszyta. Wierzchnia plisa zamka błyskawicznego była za wąska a spodnia plisa za szeroka. 3. Często rozmiar jest większy niżeli wynika z tabeli rozmiarów. 4. Za mało damskiej odzieży bawełnianej.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. Pozdrawiamy serdecznie.
Szybki zwrot gotówki za odesłane kurtki. Zamówione kurtki szt.2 nie spełniły moich oczekiwań ale rozmiar był zgodny z zamówieniem a kolory takie jak na zdjęciach . Ale dla mnie bardzo ważne za zwrócone kurtki otrzymałam bardzo szybki zwrot pieniędzy.
12 gru 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Za wszystkie przekazane sugestie będziemy dozgonnie wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie.
Dokładniej sprawdzać towar do wysyłki żeby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniej wysyłki w której jeden z towarów był niezgodny z zamówieniem czekam na naprawienie tego błędu nie wiem czy jeszcze zdecyduję się na ponowne zamówienie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości mailowej. Serdecznie pozdrawiamy
Jestem zachwycona tą firmą zawsze miałam kłopoty z zakupem ubrań dla wysokiego i dość grubego męża a teraz nie mam żadnych zmartwień wchodzę na stronę firmy robię zakupy i w ciągu 3 dni mam wszystko co kupiłam Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
9 gru 2023
Na razie czekam już dlugo na wymianę towaru na inny i zero odzewu. Nie podoba mi się też to że wymianę jednego towaru na drugi trzeba wysyłać z opłatą za przesyłkę tę właśnie. Wymiana na inną rzecz powinna być bezpłatna.

Zamiana towaru

Ostatnio zrobiłam zakupy ,ale nie wszystkie podane rozmiary odpowiadały podanym na metce. Zrobiłam zwrot ponad tydzień temu i cisza. Poprosiłam o zamianę na właściwy rozmiar ,bo zależy mi na tych rzeczach.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pani wymienić. Pozdrawiamy serdecznie
Dostawa ostatnio zamówionego towaru okazała się pomyłką. Rozumiem ,ze to należy traktować jako "wypadek przy pracy". Asortyment oferowanego towaru jest powtarzalny. Czy nie można go urozmaicić.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Wszystkie przekazane sugestie kierujemy do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
niedopracowany system zamówień przez internet, kilkakrotnie chciałem złożyć zamówienie, urywa się bez uzgodnienia opłaty i potwierdzenia zakupu
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pana sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.