Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6297) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 554)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Sklep chwali się sukcesem ale w praktyce nie radzi sobie z nim o czym świadczą braki w dostawach zamówionych i zapłaconych towarów. Wręcz fatalnie sklep organizuje dostawy. Ostatnio, od momentu poinformowania mnie o wysyłce czekałem na dostarczenie towaru aż 8 dni!!!. Sklep powinien natychmiast zmienić firmę kurierską. Dla przykładu mogę podać, że ostatnio kupowałem w innym sklepie który korzystał z innego kuriera - czekałem od zamówienia do odbioru 18 godzin.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Karolu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
26 lis 2023

Boże Narodzenie tuż tuż ... bądźcie ludźmi !

Przez podaną przez Was nieprawdziwą informację na temat kaptura przy parce kod J2184 dokonałem w swoim czasie złego wyboru i złego zakupu ! Chłodny zimowy czas zweryfikował okrutnie Mój niezawiniony przez Mnie wybór - chłód głowy pomimo czapki bo przy złym kapturze bez podszycia polarowego ! Gdybym znał prawdę o tej parce w momencie zakupu wybrałbym pikowaną kurtkę Góry Skaliste kod K9158 która w momencie zakupu była zdajsie w tej samej bliźniaczej cenie ! Na pewno teraz jest w tej samej promocyjnej cenie ! Podaliście nieprawdę której poniosłem teraz chłodne konsekwencje i dlatego chcę a nawet proszę BĄDŹCIE LUDŹMI Boże Narodzenie tuż tuż ... zamieńcie Mi rozpatrywane kurtki ... parkę na pikowaną kurtkę Góry Skaliste w rozmiarze 4XL ! Tak będzie uczciwie i myślę sprawiedliwie ! Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Mnie radośniejsze o tę pomyślnie dla Mnie rozwiązaną sprawę z Waszej strony ... pikowana kurtka Góry Skaliste zamiast oszukanej parki która jak dla Mnie nie nadaje się na warunki zimowe bez odpowiednio ocieplonego kaptura ! Nie chcę już tej parki bo się nie sprawdziła i nie sprawdzi w zimie a może i podczas chłodnej wiosny również !
28 lis 2023
Szanowny kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
9 gru 2023
Zamówiłem ubrania w czasie trwania sprzedaży promocyjnej. Ponieważ niektóre były w nieodpowiednim rozmiarze, zmuszony byłem dokonać zwrotu. W formularzu zwrotnym dopisałem nowe zamówienie które na stronie internetowej oznaczone było jako wyprzedaż ,z niższą ceną z atrakcyjnym rabatem. Formularz został wysłany pocztą ze zwrotem. Jednak (niestety) firma Atlas for men nie wzięła pod uwagę daty wysłania następnego zamówienia składanego w czasie obniżek cenowych i przysłała mi kurteczkę w dużo wyższej już nie promocyjnej cenie która widniała na stronie internetowej w momencie zamawiania . Widać że-- tylko przez stronę i w danym czasowo momencie można liczyć na daną cenę. Uważam ,że firma powinna na stronie jasno informować o dacie do której obowiązuje dany cennik . Gdybym to wiedział z pewnością nie wysyłał bym zamówienia pocztą tylko przez stronę internetową.
9 gru 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. W wiadomości prywatnej skontaktujemy się z Panem .
Perypetie z nietrafionym rozmiarem. Jeśli kupuję od lat określony rozmiar innych producentów (dotyczy to tak męskich jaki damskich produktów) a rozmiar " atlasformen " często różni się znacznie to w tym momencie zaczyna się udręka dla kupującego tak logistyczna jak i ekonomiczna .Uważam ,że zwrot z tego powodu (wymiany rozmiaru) powinien być w kategorii tzw. darmowych z odbiorem z domu przez kuriera . Z tego powodu przestaję już cokolwiek kupować w " atlasformen " i proszę o nie przesyłanie już więcej materiałów reklamowych. Z poważaniem Karol Robak.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
DC
9 gru 2023
Szkoda, że nie macie zwrotów za darmo, z tego powodu wolę jednak kupować na Allegro. Raczej nie zwracam towarów, ale czasem rozmiar ewidentnie nie pasuje nie z winy klienta ( kupiłam u Was spodenki i spodnie w tym samym rozmiarze, przy czym spodnie mają 10 cm w pasie więcej niż spodenki). Zwrot kosztował mnie 18 zł i podejrzewam, że jeszcze długo będę czekać na odzyskanie reszty pieniędzy. Na Allegro jest zdecydowanie prościej i korzystniej dla klienta. Stąd taka ocena.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Jakubie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
1 maj 2023

Nieprzyjemny "nadruk" na piżamie

Kupowałem juz wcześniej w Atlasforman i zawsze byłem zadowolony. Tym razem mam pewne wątpliwości dotyczące kupionej piżamy z nadrukiem. Wcześniej już podobną kupiłem i jest to do tej pory moja ulubiona piżama. Kupując drugą myślałem, że będzie podobnie. Niestety okazało się, że tym razem tzw. nadruk to jakaś plastikowa naklejka wyjątkowo nieprzyjemna w dotyku. Razem z piżamą kupiłem flanelową koszulę (to juz trzecia) i tu jest wszystko OK.
2 maj 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolony z otrzymanego artykułu, może Pan odesłać otrzymaną paczkę, a wartość zamówienia zostanie Panu zwrócona. Za wszystkie niedogodności przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
30 paź 2023

Brak profesjonalizmu!!!

Przyjmujecie zamówienie na towar. Potwierdzacie , że jest w magazynie i otrzymam zamówienie w całości. Natomiast przysyłajcie towar w paczce- niekompletny!!!!! gdyż okazuje się, zabrakło jakiegoś asortymentu w magazynie, gdyż już został wcześniej wydany i go zabrakło. Pomimo potwierdzenia przez osoby przyjmujące zamówienie, że towar jeszcze jest!!! Poprosi brak z Waszej strony profesjonalizmu !!!!
31 paź 2023
Szanowny Panie Janie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
23 paź 2023

Sprawdzajcie wysyłany towar wszechstronnie. Tylko tyle

Tylko tyle, ponieważ zrobiłem 2 razy zakupy i każdy miał wady. Buty z napisanym numerem 42, jaki noszę, okazały się maksymalnie nr.41 i są nie do noszenia. Nie odesłałem ich, a powinienem. Kurtka zimowa Hadson ma wadę produkcyjną i tę odeśle (jak tam jest z przygotowywanie towaru do wysyłki-powinien być wcześniej dokładnie obejżany.
24 paź 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolona z otrzymanych artykułów, może Pan odesłać otrzymaną paczkę, a wartość zamówienia zostanie Panu zwrócona. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
2 cze 2023
Towar okej ale dostawca okropnie nie uprzejmy,z poczty polskiej,jeżeli nie będzie innych dostawców płatne przy odbiorze więcej nic nie zamówię,bo towar tylko place przy odbiorze,a tu wyboru niema,
2 cze 2023
Droga klientko. Jest nam niezmiernie przykro, z powodu zaistniałej sytuacji. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów, zaistniałej sytuacji. Za wszelkie niedogodności, serdecznie przepraszamy.
8 maj 2023
Witam. Szukałem sklepu z dużymi rozmiarami,znalazłem Was,ale jeszcze muszę znaleźć swoich rozmiarów.w sklepach w których chciałem coś kupić to największy rozmiar to 3x i jest za mały.U Was podoba mi się że jeżeli coś mi nie pasuje mogę wymienić.Jestem nowym klientem i muszę znaleźć swój rozmiar.Dlaczego tylko 3 gwiazdki?,bo na zdjęciach towar jest ładniejszy niż w rzeczywistości.
8 maj 2023
17 lip 2023
Kurier Poczty Polskiej nie informuje o przybliżonym czasie dostarczenia przesyłki, nie zostawia awizo, tylko od razu przekazuje przesyłkę do placówki poczty wysyłając maila z informacją o odbiorze w placówce. Praktycznie odbiór przesyłki odbywa się w placówce a nie od kuriera. Nie można czekać cały dzień na kuriera w domu, bo nie wiadomo kiedy mniej więcej przyjedzie.
17 lip 2023
Drogi Panie Marku, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
25 wrz 2023

Średnio.

Ten sam rozmiar XL w różnych produktach inaczej leży, zasadniczo zawyżone. Jakość produktów średnia. Opis w katalogu wskazuje na doskonały produkt, a w rzeczywistości wyglada już nie tak wspaniale. Poza tym fasony ubrań takie nienowoczesne, luźne, obszerne, jak dla starszych panów 30 lat temu. Ceny pierwotne z kosmosu, absolutnie nie idzie za nimi jakość.
25 wrz 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pani wymienić. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług
BS
26 maj 2023

Krytyka, ale nie zrzędzenie

Buty! - sprawdziłem kilka par, wszystkie za szerokie w podbiciu. Jeansy bez rozporka to chyba Wasz firmowy wynalazek. Kieszenie wewnętrzne przy dolnym skraju kurtki/bezrękawnika - niepraktyczne. Przydałyby się kieszenie zewnętrzne na smartfon, albo wśród gadżetów zewnętrzne kabury (zapinane na rzep). Brak mi cienkich kamizelek.
26 maj 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
7 sie 2023

Wiele razy już u Was kupowałem i byłem zadowolony

Wiele razy już u Was kupowałem i byłem bardzo zadowolony, ale tym razem zamówiłem ładny na obrazku zegarek z chronometrem. Niestety instrukcja PL jest zupełnie nieczytelna i wszystkie boczne przyciski nie działają. Nie odesłałem go Wam z uwagi na koszty w stosunku do wartości. Pozdrawiam. Jerzy Wiecki
8 sie 2023
Droga Panie Jerzy, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
5 cze 2023
Byłem zadowolony do czasu,kiedy zwróciłem cztery pozycje.Dwie do wymiany na mniejszy rozmiar a dwie do zwrotu kosztów.Niestety zwrócono mi pieniądze za wszystkie trzy pozycje a czwarta ATLAS MAN stwierdził że nie otrzymał.Kontaktowałem się ale bez skutecznie.Ja nie zbiednieje a Wy się nie wzbogacicie.
5 cze 2023
30 lip 2023
Poprawcie wykończenia Waszych wyrobów, zamiasti pisać, że jak mi się nie podoba - to mogę ZWRÓCIĆ Wam zamówiony towar. Jestem Waszą klientką od wieeelu lat i nie zasługuję na taką niegrzeczną odpowiedź. Żegnam... i dziękuję za dotychczasową współpracę. Aleksandra Ś.
31 lip 2023
Droga Pani Aleksandro, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomośći prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Szybki zwrot gotówki za odesłane kurtki. Zamówione kurtki szt.2 nie spełniły moich oczekiwań ale rozmiar był zgodny z zamówieniem a kolory takie jak na zdjęciach . Ale dla mnie bardzo ważne za zwrócone kurtki otrzymałam bardzo szybki zwrot pieniędzy.
12 gru 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Za wszystkie przekazane sugestie będziemy dozgonnie wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie.
Tylny pasek sandałów jest przesunięty do przodu o 12 mm, tym samym spycha paluch na granicę obuwia, bezpośrednio narażając go na kontakt z przeszkodą, np. schodami, wystającą płytką chodnikową. Natomiast bardzo odpowiada mi kolorystycznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
5 wrz 2023

Ok i... nie w porządku;)

Zamówione towary zgodne z opisem i dobrej jakości. Niestety, załączona "dedykowana" oferta ze specjalnymi cenami właściwie chyba już w dzień jej wysyłki była nie do zrealizowania (brak towaru, przeprosiny;) - więc po co w ogóle to robić?
5 wrz 2023
Droga Pani Beato, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Dokładniej sprawdzać towar do wysyłki żeby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniej wysyłki w której jeden z towarów był niezgodny z zamówieniem czekam na naprawienie tego błędu nie wiem czy jeszcze zdecyduję się na ponowne zamówienie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości mailowej. Serdecznie pozdrawiamy