Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6307) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 585)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

WS
29 paź 2023
Duży asortyment towarów, szybka realizacja zamówien i bardzo dobra jakość towarów.Dziękuję że mogę korzystać z usług Waszej Firmy.
30 paź 2023
Drogi Panie Wiesławie, bardzo dziękujemy za opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan jeszcze bardziej zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
13 sie 2023

Uwaga na termin zwrotu gotówki

Dostawy w miarę szybkie, ale przy braku zamówionego towaru, czas realizacji zwrotu pieniędzy może się przeciągnąć do kilku tygodni!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Aleksandro, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
5 cze 2023
Ostatnio nie otrzymałem zamówienia !! Podobno z powodu braku. Oczekuję na realizację, gdyż zamówienie zostało przyjęte. Pozdrawiam
5 cze 2023
BW
24 lip 2023
Ostatnio kupiłem 3 pary bokserek. Każdy egzemplarz po jednym dniu noszenia rozpruł się w kroku. Chyba zrezygnuję z zakupuw u Was.
24 lip 2023
DrogI kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów
27 paź 2023
Zakupiłem dwa połgolfy rozmiar L niestety między jednym i drugim jest różnica o jeden rozmiar różnicy,to wszystko
28 paź 2023
Drogi Panie Pawle, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
23 lip 2023

Błąd pakowania

W zamówieniu miałem dostać jako prezent maszynkę do golenia ale po rozpakowaniu okazało się że są torby termiczne
25 lip 2023
Drogi Panie Marku, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
EJ
Ewa J.
Brójce
23 sie 2023
Strona internetowa od kilku tygodni cały czas się ,, zawiesza,, robienie zakupów koszmar,poza tym firma OK
24 sie 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
MZ
Maciej Z.
Dębica
28 maj 2023
Poziom obsługi klienta przez infolinie , nadal pozostawia wiele do życzenia a na pewno do poprawy ...
29 maj 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość.
17 cze 2023
Już raz to opisałem..Bez skutku .Proszę już nie pytać o inną opinię bo nie ma podstaw do jej zmiany.
17 cze 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
JG
jurek g.
szczecinek

oferty dla klientów

rozmiary niektórych artykułów podawane w tabelach są niezgodne z faktycznymi wymiarami artykułów.
9 gru 2023
Podoba mi się szybkość realizacji zamówienia. Fajne są dodatkowe prezenty. Gazetki też są fajne.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Dziękujemy za Pana opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy w pełni Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Zachęcamy do ponownego skorzystania z oferty.
25 paź 2023
Kupiłem kurtkę za ok 180 zł. Wraz z nią reklama tej samej kurtki pod inna nazwa za 130 zl
25 paź 2023
Szanowy Kliencie Przepraszamy za tą sytucję skontaktujemy się z Panem w tej sprawie w wiadomości prywatnej .Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
Nie wywiązywanie się z reklamowych obietnic np.- obniżka na zakupy w dniu 06.12.2023
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie

Rozmiar

Nie zawsze produkt odpowiada rozmiarowi który znajduje się na etkiecie produktu.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem W wiadomości prywatnej . Serdecznie pozdrawiamy.
11 sie 2023
jakość towaru proszę przegladnąc katalogi sklepów w USA niesamowia róznica
11 sie 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
KB
7 lip 2023
Na spodzie tenisówek był przyklejony nr 44 a faktycznie buty były rozmiaru 42
8 lip 2023
Drogi Panie Kazimierzu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomośći prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
24 lip 2023
sposób doręczania towaru i odbierania zwrotów Poczta Polska to fatalny wybór
25 lip 2023
Drogi Panie Dariuszu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Przysłano dwa różne rozmiary spodni przy zamówieniu Theo samego rozmiaru
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej . Serdecznie pozdrawiamy
UC
8 lip 2023
dokładniejszy opis składu materiału, z którego jest uszyta dana rzecz
8 lip 2023
Droga Pani Urszulo, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
23 wrz 2023
Prezent ktory wybrałem do zamówienia był całkiem inny niż miał byc
26 wrz 2023
Drogi Panie Marcinie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie