Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

Jest OK

rozmiary towarów są różne

ok by

2 tygodni(e) temu
Bardzo sprawna obsługa serwisowa i reakcja na zgłoszony problem. Dziękuję

Jestem zadowolony

jestem zadowolony z towaru jest okej

2 tygodni(e) temu
Wszystko całkiem fajne tylko rozmiarów ka trochę słaba Wszystko za szerokie na szczupłe osoby

Jest OK

2 tygodni(e) temu

Od roku korzystam z usług Atlas for Men i jeszcze się nie zawiodłam oby tak dalej

O tym co i jak oceniam firmę najlepiej świadczy fakt że tylko w tym roku składałem zamówienia sześć razy. Chyba w czasie trwania naszej znajomości, tych zamówień było około setki. To chyba o czymś świadczy.

firma ok.

Bluzki męskie w rozmiarze M są tak na prawdę w wielkości L, czyli za duże i muszę je dawać do przerobienia w zakładzie krawieckim, bo nie opłaca się odsyłać. Zróbcie coś z tym.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Pana sugestie będą wzięte pod uwagę, w dalszych pracach nad rozwojem naszej oferty. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza i nieustannie staramy się podnosić jakość świadczonych usług. Zapraszamy do dalszej współpracy i serdecznie pozdrawiamy.
jest ok

dobrze

3 tygodni(e) temu
Rozmiary w katalogu są zawyżone. JAKOŚĆ NIEKTÓRYCH TOWARÓW JEST NDST.

2 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pani zadowolona z artykułów, przysługuje Pani prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pani zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
towar nie zawsze jest dobrej jakości. Ostatnia dostawa zestawu t-shritów pod względem jakości kiepska.Po pierwszym praniu w temp. 30 stopni dwie koszulki z XXL zrobiły sie XL. Co z tym zrobić ? Przeważnie w zestawach są towary z różnych materiałów - a niby te same

3 tygodni(e) temu
Otrzymany prezent (latarka+radio) jest niskiej jakości (zepsuty przycisk on/off).

Szanowni Państwo.Od dawna chciałem do Was napisać, że po raz któryś prezenty które dostarczacie wraz z zamówionym towarem nie nadają się do użytku.Oczywiście mogłem je zwracać, ale ponosiłbym dodatkowe koszty. Ostatnia dostarczona lampa z radiem, jest tak wykonana,że radio nie działa,bo nie można uruchomić go poprzez przycisk(on,off).Czy Wy w ogóle sprawdzacie wysyłany towar? Poprzednio nie działa

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się, żeby oferowane prezenty były dobrej jakości i dawały zadowolenie naszym klientom. Żeby prawidłowo skorzystać z radia, należy do niego włożyć baterie, wcisnąć przycisk "on/off", a następnie "scan", aż do odnalezienia stacji radiowej. Pozdrawiamy serdecznie.