Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 733)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Jakość towaru i czas dostawy - dobre. Kontakt ze sklepem również. Natomiast ceny, te przekreślone, powinny być znacząco wyższe, na poziomie 100.000zł i więcej. Wrażenie obniżki ceny byłoby bardziej szokujace.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

NUMERACJA -Rozmiary

Ostatnio kupiłem spodnie o rozmiarze 66 - 2 szt. ,czemu w jedne mogę wejść bez większego problemu a do drugich nie mogę się wcisnąć, musiałem zanieść do krawca w celu poszerzenia o 4cm w pasie. To zjawisko zaszczyciło mnie kilka razy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szare jeansy, które kupiłam dla męża są bardzo dobrej jakości. Ładny kolor - jasno szary i wygodny krój spodni sprawiaja, ze to idealne spodnie na lato. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Mąż jest zadowolony z zakupu. Przy pierwszym zakupie nie trafiony był rozmiar. Spodnie chinosy z twillu ze stretchem wybrałam rozm. 66 z rozm. 4XL i był duży- dokonałam zwrotu i zakupiłam spodnie chinosy Camel rozm. 64 z 4XL i spodnie sportowe z mikrofibry 4XL. Reszta zakupów trafiona i dobra gatunkowo. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Zamówienia są realizowane szybko, oczekiwanie około tygodnia (zamawiam listownie) , korzystam często z ofert lojalnościowych. Macie oryginalne wzornictwo, dobrą jakość. Ewentualne zwroty (dot. głównie rozmiaru) są bez problemu realizowane. Jestem Waszym klientem od wielu lat i tak już będzie,
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Panie Edwardzie, Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Panu radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Panu mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów.
Wszystko jest OK. Należy tylko wysyłać ubranie z godnie z podawanymi wymiarami polskimi a nie niemieckiemu. Np. zamówiona kurtka o wymiarze XL jest przysyłana 15 cm większa w talii. to samo dotyczy spodni. Ja żeby otrzymać spodnie z moim wymiarem wymieniałem je 3 razy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Jakość i kolorystyka zgodna z opisem, natomiast rozmiary w każdym asortymencie wyglądają inaczej. Wiem z doświadczenie np. XL w koszulce polo to mały rozmiar a spodnie XL to dla wielkoluda. Warto nad tym popracować albo uszczegółowić opisy.
6 kwi 2024
Cenię Was wysoko za bardzo miłą, profesjonalną i pomocną obsługę. Termin dostawy szybki, a ewentualne reklamację załatwiane są bez zwłoki. Miałam pierwszy raz do czynienia z Atlasforman i mam ochotę na więcej.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Katarzyno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

OCENA Ftrmy

zamawiam artykuły w firmie Atlasformen od dłuższego czas. Nigdy nie zdarzyło się żeby nastapiła konieczność zwrotu zamówionego towaru. Dostawy punktualne, zgodne z oczekiwaniami, ceny przystepne, jakośc dobra.
ML
Marek L.
Katowice
wzornictwo asortymentu odzieżowego i szybkość realizacji zamówień .....no i jeszcze promocje i prezenty/upusty dla stałych klientów. ...."co zrobić lepiej" ? ....hm....w zasadzie jest dobrze :). Tak trzymać
MS
MARIAN S.
GORZÓW
Już nie pamietam od ilu lat jestem klientem atlasformen. Przez ten czas nie zdarzyło się a bym był niezadowolony z dostarczonego towaru. Myślę że tak będzie dalej.M.Sołtys z Gorzowa Wlkp.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Marianie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Jak zwykle super, sklep nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu obsługi. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Podtrzymuję 5 gwiazdek po ponad dziesięciu dostawach w ciągu niecałych 3 miesięcy ;)
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Mariuszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
jestem wieloletnim klientem firmy atlasformen, zawsze otrzymuję towar jaki zamawiam, w terminie i bez usterek, jedyne co mogę krytycznie ocenić to jakość tandetnych prezentów, pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Towar dobry ale dodatkowy prezent to nieporozumienie.Zegarek rozleciał się już w pierwszym dniu(teleskopy paska nie trzymają).Lepiej byłoby bez prezentu bo to tylko obniża rangę firmy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy sie z Panem w wiadomości prywatnej .Pozdrawiamy serdecznie.
7 kwi 2024

Zła aplikacja, nie ma towaru - nie powinnam mieć możliwości go zamówić

Nie wszystkie towary z zamówienia są dostępne w czasie jego realizacji. To nie jest uczciwe. Skoro nie macie Państwo czegoś na stanie, nie powinnam mieć możliwości ich zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić dostępność artykułów. Nasz dział posprzedażowy skontaktuje się z Panią w celu ustalenia szczegółów. Przepraszamy za niedogodności.

super sklep

Bardzo dobra i pomocna obsługa klienta , duży wybór towaru , duże promocje , szybka dostawa , możliwość wymiany towaru lub zwrotu , super prezenty . polecam tego sprzedawcę .
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Obsługa rewelacyjna.,telefoniczna również,trochę długo czekam na zwrot pieniążkow za zwrócony towar.Jeżeli chodzi o wymianę to jest sprawna i szybka.Polecam zakupy u Was.

Super firma

Bardzo dobra współpraca, szybka i sprawna obsługa, produkt był odesłany do wymiany na inny rozmiar i po niedługim czasie przesyłka nadeszła. Pełne zadowolenie, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Klientko, Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
6 kwi 2024
Towary dobrej jakości, szybka wysyłka, ceny akceptowalne. Pozytywny szok cenowy byłby większy gdyby przekreślane ceny oscylowały wokół 2 (dwóch) milionów złotych.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Krzysztofie, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie.
BK
Bozena K.
Tarnobrzeg
Przydałaby się informacja, że wszystkie rozmiary to rozmiary większe niż w innych sklepach. Przy zamawianiu brak tej informacji. Informacja o rozmiarach
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.