Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6031) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 141)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Jestem bardzo zadowolona z towaru zamówionego jak również z realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Szeroki wybór produktów, przystępne ceny i mnóstwo dobrych opinii innych klientów
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Dziękujęmy za wymianę zakupionego towaru. Jestesmy zadowoleni i do nastepnego....
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Cena adekwatna do produktu, opisy zgodne z ubraniami, rozmiary idealne wg. opisu
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Od zakupu do otrzymania towaru - wszystko przebiegało tak jak należy. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Danuto, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
10 mar 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku: towar, wysyłka i cała reszta. Pozdrawiam ❤️
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłosci była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
w ogole jestescie w porzadku i oferujecie fajne rzeczy w dobrym gatunku :-)))
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Bardzo fajne, przyjemne koszulki, przysłane szybko, wszystko zgodne z opisem
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Towar zgodny z zamówieniem. Bardzo szybka dostawa. Dogodne formy płatności.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Dziękuje.

Przyjęcie zamówienia, dostarczenie przesyłki odbyło się szybko i sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Towar zgodny z opisem w katalogu. Szybka realizacja zamówienia. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
JS
Jadwiga S.
Szczecin

Super produkt

Przesyłka błyskawiczna, towar świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
2 mar 2024
Witam mój mąż zadowolony jest z prezentu i koszulki są super bardzo poleca
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szybka realizacja dostawy, zgodność dostarczonego towaru z zamówieniem,
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Klientko, Jest nam niezmiernie miło czytać tak pozytywna opinię i widzieć przydzielonych 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasze artykuły spełniły Pani oczekiwania. Wyrazy uznania oczywiście przekażemy całemu zespołowi. Pięknie dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość !
Firma b. solidna. Szybka dostawa. Dobra informacja o towarze. Zdjęcia.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Bardzo sprawna dostawa oraz bardzo dobra jakość otrzymanych produktów.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Dobrze wybrany sklep

Czas realizacji, możliwość zwrotu w przypadku mylnego wyboru rozmiaru.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska

Jestem zadowolona z zakupów w atlasformen. Artykuły są dobrej jakości
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
2 mar 2024
Super sklep. Bardzo dobry kontakt z klientem. Obsługa super i szybko.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Wszystko jest ok. jakość produktu i dostawa w porządku. Tak trzymać.
9 mar 2024