Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6307) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 585)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Jestem poza miejscem zamieszkania,jestem nad morzem od dnia 24-03-2024 i będę aż do Grudna,przemieszczam sie po wybrzezu nie mam stałego miejsca kwaterunku i nie chcę żeby przychodziła korespondencja na stałe miejsce zamieszkania!!!Zgłaszałem telefonicznie do Was i nikt nie chciał mnie pozytywnienie zalatwić,skrzynka będzie pękać i zlodziej wie że mnie nie ma w domu.Prosze mnie wykreślić z listy powiadomień!!!Nie przysyłać żadnych reklam!!!To jest problem!!!Na siłę mnie uszczęśliwiacie!!! Proszę przesyłać tylko na maila!!!To jest takie trudne!!! Zostanę okradziony to pozwę Was do sądu!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Informacja zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy.
23 mar 2024
Poczta Polska nie wywiązuje się w pełni ze swoich obowiązków. Otrzymałem sms, że w danym dniu otrzymam przesyłkę (buty). Czekałem cały dzień w domu i kurier nie dostarczył. Na drugi dzień znów czekałem, W południe otrzymałem sms, że przesyłkę muszę odebrać osobiście na poczcie. Jestem starszym człowiekiem i nie chcę więcej być wprowadzony w błąd. Następnym razem nie odbiorę przysyłki na poczcie. Niech wam odeślą.
23 mar 2024
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Sprawa dotycząca poczty zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
Jakość towaru i czas dostawy - dobre. Kontakt ze sklepem również. Natomiast ceny, te przekreślone, powinny być znacząco wyższe, na poziomie 100.000zł i więcej. Wrażenie obniżki ceny byłoby bardziej szokujace.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

Pomyłki w rozmiarówce

Proponowane artykuły b.dobre gatunkowo. Kupuje średnio 4 razy w roku. Jedyny problem to ignorowanie zamówień klijęta. Już 3 razy się zdarzyło że zamaeiam rozmiar XL ( napisane na dowodzie dostawy) a w środku rozmiar jaki pakowaczowi wpadnie do ręki. Ostatnio odesłałem rozmiar 5XL choć zamawiałem XL
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Krzysztofie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie

3 grosze

Męskie koszule z długim rękawem czy długie spodnie zawsze są na 180 cm wzrostu, co każdorazowo wymaja chodzenia do krawca i skracania. Powinien być wybór dłuższe-krótsze. Pantofle domowe są za szerokie i spadają ze stóp. Jeśli ktoś nosi rozmiar 45, na pewno ma stopę szerszą od osoby noszącej 40. Niestety nie różnią się. Od czasu do czasu uda się kupić coś co ładnie wygląda i świetnie się nosi, nawet po kilkunastu praniach i to bardzo cieszy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Dziękujemy za zaufanie i przepraszamy za niedogodności.

Dobrze, ale mały wybór

Bardzo lubię AFM, robię zakupy zarówno dla siebie jak i dla męża. Jak sama nazwa wskazuje sklep jest dla mężczyzn. Skoro jednak zdecydowaliście się państwo do posiadania oferty dla kobiet, to oferta powinna być znacznie rozszerzona. Często z żalem patrzę na ofertę butów, czapek, koszul , a nawet skarpetek. Towar jest bardzo dobrej jakości i chciałabym móc kupić cos także dla siebie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna Pani Magdaleno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

NUMERACJA -Rozmiary

Ostatnio kupiłem spodnie o rozmiarze 66 - 2 szt. ,czemu w jedne mogę wejść bez większego problemu a do drugich nie mogę się wcisnąć, musiałem zanieść do krawca w celu poszerzenia o 4cm w pasie. To zjawisko zaszczyciło mnie kilka razy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szare jeansy, które kupiłam dla męża są bardzo dobrej jakości. Ładny kolor - jasno szary i wygodny krój spodni sprawiaja, ze to idealne spodnie na lato. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Ceny w miarę ok, ale zawsze może być lepiej. Na pewno można poprawić kwestię zwrotów - umożliwić zwrot także przez paczkomat inpost a bardzo by poprawiło wizerunek dodanie dla każdego klienta dwóch lub trzech darmowych zwrotów w roku... Na pewno by to skusiło część klientów Allegro... Do przemyślenia dla firmy
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Pawle , dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Pana sugestie dotyczące form zwrotów, zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Zamówienia są realizowane szybko, oczekiwanie około tygodnia (zamawiam listownie) , korzystam często z ofert lojalnościowych. Macie oryginalne wzornictwo, dobrą jakość. Ewentualne zwroty (dot. głównie rozmiaru) są bez problemu realizowane. Jestem Waszym klientem od wielu lat i tak już będzie,
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Panie Edwardzie, Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Panu radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Panu mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów.
Wszystko jest OK. Należy tylko wysyłać ubranie z godnie z podawanymi wymiarami polskimi a nie niemieckiemu. Np. zamówiona kurtka o wymiarze XL jest przysyłana 15 cm większa w talii. to samo dotyczy spodni. Ja żeby otrzymać spodnie z moim wymiarem wymieniałem je 3 razy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Wygodne zakupy.

Wygodne dla mnie jest to, że otrzymuję do domu systematycznie katalogi z proponowanymi towarami. Mam 73 lata i nie chce mi się biegać po sklepach. Wolę kupować przez internet. Wnuki też cieszą się z różnych niespodzianek dołączanych do zakupów. Podwójne korzyści.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

Czapka zimowa !

Możecie się nawrócić i w ramach FAIR PLAY przysłać czapkę - kod: F4112 zimową jako 3 najtańszy gratisowy prezent darmo w ramach kodu promocyjnego z którego nie skorzystałem tylko dlatego bo nie mogłem wycofać dzień wcześniej złożonego zamówienia !
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
Cenię Was wysoko za bardzo miłą, profesjonalną i pomocną obsługę. Termin dostawy szybki, a ewentualne reklamację załatwiane są bez zwłoki. Miałam pierwszy raz do czynienia z Atlasforman i mam ochotę na więcej.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Katarzyno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

OCENA Ftrmy

zamawiam artykuły w firmie Atlasformen od dłuższego czas. Nigdy nie zdarzyło się żeby nastapiła konieczność zwrotu zamówionego towaru. Dostawy punktualne, zgodne z oczekiwaniami, ceny przystepne, jakośc dobra.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
ML
Marek L.
Katowice
wzornictwo asortymentu odzieżowego i szybkość realizacji zamówień .....no i jeszcze promocje i prezenty/upusty dla stałych klientów. ...."co zrobić lepiej" ? ....hm....w zasadzie jest dobrze :). Tak trzymać
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Jak zwykle super, sklep nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu obsługi. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Podtrzymuję 5 gwiazdek po ponad dziesięciu dostawach w ciągu niecałych 3 miesięcy ;)
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Mariuszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
jestem wieloletnim klientem firmy atlasformen, zawsze otrzymuję towar jaki zamawiam, w terminie i bez usterek, jedyne co mogę krytycznie ocenić to jakość tandetnych prezentów, pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Bogata oferta produktów oraz szybki i przejrzysty sposób realizacji zamówienia. Co do minusów to zdjęcia z katalogu nie zawsze odpowiadają stanowi faktycznemu ( kolor lub jego odcień ).
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Opinia

Zamówienie zostało szybko zrealizowane. Kupiłem dwie pary butów. Jedna niestety miała za duży rozmiar. Zakup odesłany, ale trzeba bardzo długo czekać na zwrot pieniędzy - 30 dni.