e-kobi.pl- Logo - Opinie

e-kobi.pl

Opinie (214) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1352)

Ważny od: 17 lis 2015
e-kobi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 wrz 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Kupiłam do przymierzenia 2 pary takich samych butów w dwóch rozmiarach, więc jedne zwróciłam - zwrot przebiegł równie sprawnie.

Obuwie było bardzo ładne, ale sandały różniły się szerokością. Na spodzie jednego z nich widać było ślad po ich używaniu (przyklejony brud do podeszwy). Fason śliczny, kolor również, a gdyby nie ciasny jeden z nich, to nie odesłałbym ich z pewnością.

Opinie nt. sklepu e-kobi.pl

25 gru 2023
Cały proces zamawiania był bardzo dobry i szybki nie mam uwag

Dobra jakość i ekspresowa realizacja zamówień

Dobra jakość kapci, ekspresowa realizacja zamówień
23 gru 2023
8 sty 2024
27 wrz 2023
SR
10 lis 2023
To już moja druga para chodaków. Bardzo wygodne, ładne i naprawdę ze skóry naturalnej. Wszystkim polecam e- Kobi . Zamówiony towar bez uwag i bardzo szybko!
15 paź 2023
Kapcie i sandały jakie zostały zamówione Ok. Zgodne z opisem i bardzo wygodne. Niestety zamówiony dodatek w postaci czyšcika do butów nie nadaje się do użytku, ponieważ hest całkowicie suchy. Szkoda !!!!
BG
Barbara G.
Pawłów
27 kwi 2023
Kontakt ze sklepem przed zakupem i pełne wyjaśnienia moich wątpliwości pozwoliły mi na dokonanie zakupu.Wszystko zgodne z prawdą.Buty super.Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze odwiedzę sklep.
30 kwi 2023

WSPANIAŁY SKLEP !!

Najbardziej podobała mi się jakość, ciekawy i zgodny z tendencjami mody model zakupionych produktów (sandały damskie i damski plecak) a także punktualna i szybka dostawa Pozdrawiam
8 sie 2023
Dobrze wyprofilowane,pasują nawet do poprzecznego i podłużnego płaskostopia.Poza tym miękkie i lekkie.Dobrze,że odstąpiono od brązowego spodu np.przy białym wierzchu.
WT
11 paź 2023
Wszystko poszlo szybko i sprawnie. Kapcie b cieple ,wygodne i ladnie sie prezentuja. A co najwazniejsze xa tak cieple kapcie cena b przystepna.
7 gru 2023
Świetna obsługa klienta. Konkretne informacje na każdym etapie zamówienia i wysyłki. Szybka realizacja. Towar zgodny z opisem. Polecam !!!!
28 kwi 2023
Pantofle kupuję tylko w e- kobi, są starannie wykonane i dla mnie najlepsze. Obsługa na najwyższym poziomie,dostawa bardzo szybka
9 maj 2023
Rzetelna obsługa klienta i dosłownie natychmiastowa dostawa poprzednim i tym razem. Polecam zakupy w tym sklepie.